Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Hasseland się czai

Czy istnieje typowy sklep postapokalipstyczny?

Dnia 13 stycznia 55 roku Po Bombach o 10:19 Zakapturzony Wesołek rozpoczął dyskusję pisząc:
Pytanie jak w temacie. Po prostu aktualnie jedynie co posiadam to zardzewiały nóż do samoobrony.
Dlatego potrzebny(chyba że jest)byłby taki sklep, który by oferował od papierków
z nuke-cukierków, po śrubokręty i inne podobne narzędzia, po prototypową broń laserową, aż do Czołgo-złoma. Dlatego jak nie ma, proponuje by ktoś otworzył taki sklep. Natomiast jeżeli istnieje jednak taki sklep, to chętnie bym podziękował za namiary na taki sklep. Bo wiecie z zardzewiałym nożem na masę zombie to jednak nie za bardzo się widzi mi iść. W końcu jak mam iść na polowania do San Romero, to potrzebuję sprzętu odpowiedniego, a przynajmniej na początek podstawowego sprzętu
anty-zombiakowego.
0 0

Odpowiedzi (33)

Na dół Strona 2 z 3
Dnia 20 sierpnia 56 roku Po Bombach o 23:43 Harlin odpowiedział :
A tak w ogóle, czy jeśli wprowadzony zostanie system gospodarczy, to czy będziemy mogli mówić, że na Pustkowiach panuje anarchokapitalizm? W sumie kolorystyka strony idealnie pasuje...
0 0
Dnia 21 sierpnia 56 roku Po Bombach o 18:21 Oficerek odpowiedział :
Jak jesteśmy w temacie sklepu i rzeczy, właśnie do czego są mi potrzebne rzeczy z skrzynek? W sumie nie mogę z nimi nic zrobić
0 0
Dnia 21 sierpnia 56 roku Po Bombach o 18:41 Anton odpowiedział :
One służą do kolekcjonowania. Czy nie napawasz się dumą widząc w swojej gablocie srajtaśmę albo pluszowego misia znalezionego na pustkowiach?
0 0
Dnia 21 sierpnia 56 roku Po Bombach o 18:43 Oficerek odpowiedział :
Niestety nie mam jeszcze srajtaśmy... a szkoda, za to misów mam aż 6 i znudził mi się ich widok. Dobrze że znalazłem maczetę to mogę iść na zombiaki. Ale wracając do tematu to chociaż można ten sklep zrobić lub wprowadzić wymianę rzeczorków.
0 0
Dnia 21 sierpnia 56 roku Po Bombach o 18:46 Anton odpowiedział :
Są już plany odnoście tego jak rozwiązać problem tych gratów. Ale to wymaga czasu...
0 0
Dnia 21 sierpnia 56 roku Po Bombach o 18:51 Oficerek odpowiedział :
Rozumiem doskonale! Jak będzie potrzebna pomoc to proszę pisać.
0 0
Dnia 21 sierpnia 56 roku Po Bombach o 18:52 Anton odpowiedział :
A zna się kolega na php/html+css/javascript/grafice?
0 0
Dnia 21 sierpnia 56 roku Po Bombach o 18:53 Oficerek odpowiedział :
O nie nie :D jednak mogę służyć radą jak ma co wyglądać
0 0
Dnia 21 sierpnia 56 roku Po Bombach o 18:55 Anton odpowiedział :
Rad to ja mam aż nadto od szanownego jegomościa, pana naszego Talerza. Już mi łeb rozsadza od nich, ale jeśli masz jakieś, których jakości jesteś pewny, możesz zapodać.
0 0
Dnia 21 sierpnia 56 roku Po Bombach o 23:23 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
Ja za to posiadam srajtaśmę.

Co do kolekcji profesorku, nie powiem fajna sprawa(nawet posiadam miniatomówke), ale jednak z kolegami chciałbym się pozamieniać zabawkami.

A i ponadto srajtaśma według mnie nie powinna być bardzo rzadka, a nieczęsta, bo nie przesadzajmy, ale nawet na pustkowiach też człowiek musi się czymś podetrzeć ;)
0 0
Dnia 22 sierpnia 56 roku Po Bombach o 9:59 Trottel odpowiedział :
Srajtaśma jakby nie patrzeć jest jednym z najcenniejszych artefaktów. Związaną jest Ona głęboko z medycyną. Co jeśli Panu Jej zabraknie? Możne Pan dostać nawet poważnego zapalania.
0 0
Dnia 22 sierpnia 56 roku Po Bombach o 12:10 Numer 24 odpowiedział :
Mamy ostry deficyt środków higieny osobistej. Dlatego papier toaletowy jest tak rzadki. Jedyny kto posiadał stały dostęp do tego był Otto von Teller. Dostawał stałą dostawę od kolejarzy a sprawę badała Inkwizycja bodajże. Zresztą, na yaperze sa jeszcze chyba wpisy na ten temat.
0 0
Dnia 22 sierpnia 56 roku Po Bombach o 12:13 Trottel odpowiedział :
Zapytam się, skoro pojawił się ten temat.
Czym jest ten cały yaper?
0 0
Dnia 22 sierpnia 56 roku Po Bombach o 12:23 Numer 24 odpowiedział :
Na głównej ma Pan coś takiego jak ,,Radioaktywne". Obok są działy prasa, komentarze itp. Proszę wcisnąć yaper i niech sam Pan zobaczy.
0 0
Dnia 26 sierpnia 56 roku Po Bombach o 10:43 Asia odpowiedziała :
Bardzo interesujące przedmioty można uzyskać z skrzyń.
0 0
Strona 2 z 3 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera