Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Techrzesza

Czy istnieje typowy sklep postapokalipstyczny?

Dnia 13 stycznia 55 roku Po Bombach o 10:19 Zakapturzony Wesołek rozpoczął dyskusję pisząc:
Pytanie jak w temacie. Po prostu aktualnie jedynie co posiadam to zardzewiały nóż do samoobrony.
Dlatego potrzebny(chyba że jest)byłby taki sklep, który by oferował od papierków
z nuke-cukierków, po śrubokręty i inne podobne narzędzia, po prototypową broń laserową, aż do Czołgo-złoma. Dlatego jak nie ma, proponuje by ktoś otworzył taki sklep. Natomiast jeżeli istnieje jednak taki sklep, to chętnie bym podziękował za namiary na taki sklep. Bo wiecie z zardzewiałym nożem na masę zombie to jednak nie za bardzo się widzi mi iść. W końcu jak mam iść na polowania do San Romero, to potrzebuję sprzętu odpowiedniego, a przynajmniej na początek podstawowego sprzętu
anty-zombiakowego.
0 0

Odpowiedzi (33)

Na dół Strona 1 z 3
Dnia 13 stycznia 55 roku Po Bombach o 10:37 Landryna odpowiedziała :
Ja mam wytrych i sobie radzę.
Może powinieneś potrenować swoje umiejętności personalne i wynaleźć sposoby radzenia sobie z zombiakami aniżeli szukać nowych itemów?
Łatwo posługiwać się gotowym sprzętem, ale gdzie tu finezja? Ech.
0 0
Dnia 13 stycznia 55 roku Po Bombach o 12:48 Anton odpowiedział :
Takowy sklep się pewnie pojawi, ale to po zaaplikowaniu systemu gospodarczego, który jest dopiero w powijakach :D
0 0
Dnia 13 stycznia 55 roku Po Bombach o 12:50 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
prof.Sokolov dziękuje za odp :) Z niecierpliwością czekam na utworzenie sklepu ;)
0 0
Dnia 13 stycznia 55 roku Po Bombach o 13:26 Pan Talerz odpowiedział :
A czym różni się typowy sklep od typowego sklepu postapokaliptycznego?

Póki co sugeruję otwierać skrzynki, czasem można w nich znaleźć jakieś przedmioty które da się wykorzystać jako broń.

0 0
Dnia 14 stycznia 55 roku Po Bombach o 11:58 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
Tak, ale znając życie to bronie słabiej jakości zazwyczaj, a mnie jest potrzebna mocna broń. Także przydałby się jednak taki sklep w celach transkacji i wyboru broni czy potrzebnych narzędzi do ulepszania broni. A tak to jest losowe i okazać się może że nawet śmierdzące gacie od jakiegoś bobra można wylosować, które przydadzą się jedynie do śmietnika, a nie do ataku.
0 0
Dnia 14 stycznia 55 roku Po Bombach o 13:18 Pan Talerz odpowiedział :
Czy ja wiem? Smród bobrzych galotów jest w stanie sprawić, że nawet umarlak przekręci się jeszcze raz.
0 0
Dnia 20 sierpnia 56 roku Po Bombach o 11:21 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
Wznawiam pytanie. Jak tam prace nad takim sklepem? Przyznaje, było by to urozmaicenie rozgrywki na Pustkowiach. Oczywiście skrzynki czasem faktycznie dadzą coś fajnego, ale chciałbym żeby te itemy można było sprzedawać lub kupować.
0 0
Dnia 20 sierpnia 56 roku Po Bombach o 11:31 Oficerek odpowiedział :
Jako nowy mieszkaniec popieram pomysł wyżej. Itemami z skrzynek będzie można handlować co zwiększy zarobek obywateli. Drugą rzeczą są przedmioty które nie będą nam potrzebne, takie również będzie można wystawic na sprzedarz.
0 0
Dnia 20 sierpnia 56 roku Po Bombach o 13:34 Harlin odpowiedział :
Sklep by się bardzo przydał. Ze skrzynek wypadają często bezużyteczne itemy, można by było je posprzedawać i kupić coś lepszego. Handel pomiędzy mieszkańcami pustkowi też byłby interesującą możliwością. Ogólnie życie tutaj stałoby się ciekawsze dzięki stworzeniu systemu gospodarczego.
0 0
Dnia 20 sierpnia 56 roku Po Bombach o 14:07 Numer 24 odpowiedział :
Z tym wszystkim to do profesora Sokołowa.
0 0
Dnia 20 sierpnia 56 roku Po Bombach o 14:23 Harlin odpowiedział :
Wszyscy chcą, żeby był ten system gospodarczy, ale ktoś musi go stworzyć. Tylko czy profesor ma w ogóle czas i możliwości, aby to zrobić? :/
0 0
Dnia 20 sierpnia 56 roku Po Bombach o 16:10 Oficerek odpowiedział :
Skoro chcemy postawić na nogi Pustkowia to może my wspólnie utworzymy nowy system? Chociaż jego projekt... oczywiście nie musi być to jakieś cudo od razu.
0 0
Dnia 20 sierpnia 56 roku Po Bombach o 17:25 Anton odpowiedział :
System nadejdzie, może nie dzisiaj, ani nie jutro, ale w tej dekadzie na pewno.
0 0
Dnia 20 sierpnia 56 roku Po Bombach o 22:21 Pan Talerz odpowiedział :
Niech ja to sobie gdzieś zapiszę. A najlepiej screena zrobię. Jako dowód.
0 0
Dnia 20 sierpnia 56 roku Po Bombach o 23:11 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
O Doktorek żyje! Heh witam-czyli rozumiem że do 2025 spełnisz obietnice? :P

A na poważnie to jak ci się nie chce robić tego sklepu, to chociaż tą możliwość handlu wprowadź...

0 0
Strona 1 z 3 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera