Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Pasożyt

Winkopedia

Dnia 27 października 60 roku Po Bombach o 12:09 Herr Juarez rozpoczął dyskusję pisząc:
Widzę Porcelanko, że trochę czasu poświęciłeś na uzupełnianie Winkopedii. Mógłbym pomóc w granicach moich możliwości (i trzeźwości) z pisaniem artykułów.

Istnieje jakaś lista rzeczy, które powinny być opracowane? Dawno mnie tu nie było i już nie pamiętam tych wszystkich lokacji, przedmiotów i postaci. Przydałaby się stara wersja mapy Pustkowi żeby mi trochę pamięć ruszyła.
1 1

Odpowiedzi (10)

Na dół Strona 1 z 1
Dnia 27 października 60 roku Po Bombach o 16:57 Pan Talerz odpowiedział :
Jeśli chodzi o mapę, to truj dupę Luntonowi, bo ja mogę jedynie dostarczyć to co mam wgrane na dyskach twardych.

W zasadzie jeżeli masz ochotę coś opisać, to może byś zaczął od spraw Inkwizycji? Fabularnie jest ona na etapie walki z herezją która pochodzi spoza Kraju Winków (więcej informacji znajdziesz TUTAJ. Może opis inkwizytorskiego siedliszcza, umundurowania (nie wiem czemu, ale ostatnio wyobrażam sobie inkwizytorów [poza standardowymi pancerzami wspomaganymi z miotaczami ognia] jako ludzików ubranych w mundury pruskiej armii z czasów I Wojny Światowej), konkretnych przepisów etc. Masz pełną swobodę do edycji moich wpisów.
1 1
Dnia 28 października 60 roku Po Bombach o 11:01 Herr Juarez odpowiedział :
Też mi zawsze model niemiecki chodził po głowie. Przekopię neta w wolnej chwili to może znajdę jakieś inspiracje. Jeżeli chodzi o uzbrojenie to chyba zostałbym przy starych, dobrych miotaczach płomieni i wymyślonych kiedyś przez Ciebie shishkebabach. A siedliszcze Świętego Officjum już chyba kiedyś opisywałem w jednym z artykułów, ale ręki sobie nie dam uciąć. Przydałaby się opcja "szukaj" w dziale prasy...
1 1
Dnia 28 października 60 roku Po Bombach o 11:05 Pan Talerz odpowiedział :
Opcja wyszukiwania po słowach ogólnie by się przydała na całej stronie. Warto o tym pomyśleć.

Shishkebaby są z Fallouta 3. Ale ogólnie może projekt hodowlany ziejących ogniem jaszczurek mógłby zakończyć się powodzeniem i funkcjonariusze Świętego Officjum mogliby się poruszać już na ziejących ogniem gadach. Ogólnie ja coś tam też dodałem ostatnio do hasełka Inkwi na Winkopedii, a mianowicie motto: Z popiołów pozostałych po spaleniu Starego Świata, uformowany został Kraj Winków. Nie wiem, pasuje?
0 0
Dnia 28 października 60 roku Po Bombach o 20:05 Herr Juarez odpowiedział :
Inkwizytorium już kiedyś przeprowadziło jeden projekt hodowlany podczas wojny z Wandusami. Niestety lavantule nie spodobały się Radetzkiemu, który chyba wszystkie wybił. Spłakał mi się na privie, że jak to tak to, tak nie wolno! A szkoda, bo według mnie to miało potencjał fabularny.

Co do motta to pierwsza część do przecinka pasuje. Jakby ją sam Bartold napisał, ale ta druga to tak jak świni siodło moim zdaniem. Inkwizytorzy w ogóle kiedykolwiek utożsamiali się jako Winkowie? Nie żebym zaprzeczał, że nimi są, ale nie przypominam sobie żeby coś takiego miało miejsce. Przynajmniej jak kiedyś przeglądałem stare forum Winktown to nie kojarzę.
0 0
Dnia 28 października 60 roku Po Bombach o 20:09 Herr Juarez odpowiedział :
A i chyba powinniśmy porzucić tytulaturę w stylu "Zakon Płonącego Miecza", "Wielki Mistrz" itp. Nie wiem, co mi kiedyś z tym strzeliło, ale chyba niezbyt to pasuje do historii i charakteru Inkwizycji, nie uważasz?
0 0
Dnia 28 października 60 roku Po Bombach o 21:12 Pan Talerz odpowiedział :
Czy ja wiem? W końcu Płonący Miecz to od dawien dawna symbol Inkwizytorium, a rycerskie zakony (w końcu Święte Officjum siedzibę ma w dawnym zamku) zawsze miały swoich miszczów. Aż tak to nie zrywajmy z Tradycją i spróbujmy ją pogodzić z nowoczesnością.
0 0
Dnia 03 listopada 60 roku Po Bombach o 17:16 Herr Juarez odpowiedział :
W sumie racja. Wracając do tematu, przez ostatnie dni nie miałem zbytnio czasu ruszyć Winkopedii, ale zdążyłem zrobić parę szkiców do zredagowania więc postaram się coś wrzucić na dniach.

Masz może gdzieś linka do starej strony Neu Vaterlandu? Usunęły mi się nasze konwersacje sprzed kilku lat i nie mogę znaleźć tego cholerstwa. Pamiętam, że zrobiłem ją na tym samym hostingu, co strona Uranowego (w tle grała Cherry Bomb, nie wiem czy pamiętasz).
0 0
Dnia 03 listopada 60 roku Po Bombach o 18:57 Pan Talerz odpowiedział :
Niestety nie :( Poszukaj może w swoich postach i artykułach (da się łatwo sprawdzić w profilu), może natrafisz na jakiś trop.
1 1
Dnia 03 listopada 60 roku Po Bombach o 19:46 Herr Juarez odpowiedział :
Ogólnie co sądzisz o tym żeby w ramach Winkopedii zebrać do kupy wszystkie stare fora i strony Winktown dla potomnych? Pamiętam, że kiedyś jak nadrabiałem braki fabularne to trochę tego znalazłem. Może te twory Harolda jeszcze gdzieś się błąkają po Internetach.
0 0
Dnia 03 listopada 60 roku Po Bombach o 21:20 Pan Talerz odpowiedział :
Wydaje mi się, że większość archiwalnych forów i stron szlag trafił. Jedynie co, to może Orjon Surma w ramach jakiegoś międzynarodowego projektu archiwizacyjnego mikronacji, coś zachował dla potomnych.
0 0
Strona 1 z 1 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera