Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Pasożyt

Voreslyd — Królewiec 2022

Dnia 25 sierpnia 59 roku Po Bombach o 23:45 Benjamin Rockwell rozpoczął dyskusję pisząc:


Panie i Panowie!
Oto pierwszy w leockiej historii festiwal muzyczny

VORESLYD


Nadszedł na to czas — już 9 września rozpocznie się przepiękny muzyczny festiwal przygotowany przez Organizację Artmis - Voreslyd (od nasz głos, hehe)! To właśnie na nim zobaczycie utwory z całego mikroświata, to tutaj zabawicie się jak nigdy dotąd, to tutaj... przekonacie się, co to znaczy rozrywka.ORGANIZACJA
jest prosta, bo na tym polega RiGMi
Pierwszego dnia (9.09) festiwalu odbędą się występy w kategorii pierwszej, do której zapraszamy solistów oraz zespoły, działające we wszystkich zakątkach mikroświata, wykonujące muzykę każdego rodzaju! Tutaj świetnie sprawdzą się własne kawałki czy covery, lecz gotowe piosenki również będą mile widziane!

Natomiast dnia drugiego (10.09), miejmy taką nadzieję, ujrzycie państwo reprezentacje krajów mikroświata, z prawie wszystkich kontynentów! Tutaj zadecydują krajowe preselekcje, w których wybrany zostanie utwór mający za zadanie jedno — wygrać kategorię drugą Voreslyd!

Dzień trzeci (11.09) to dzień głosowania. Wszyscy mikronauci mogą zadecydować, kto według nich był najlepszym wykonawcą w dwóch kategoriach. Dla wygranego solisty lub zespołu czeka nagroda niespodzianka, a w wygranym kraju odbędzie się następny Voreslyd! Zgłaszajcie się, bo warto ;)


GDZIE
i jak będzie można słuchać utworów?
Każdego dnia pokazy odbywać się będą na kanałach głosowych leockiego serwera Discord w okolicach godziny 21. Dodatkowo, wszystkich utworów będzie można również odsłuchać, wchodząc na forum, gdzie będą zamieszczane odpowiednie nagrania.


DO KOGO
mam się zgłosić?
Artystów, solistów oraz reprezentacje krajów proszę o zgłoszenia poprzez Discord (Fedemerk#8855) lub adres email (fedemerk5@gmail.com). Dodam jeszcze, że w kategorii pierwszej zgłosić można nieograniczoną ilość utworów na wykonawcę (lecz w granicach rozsądku)!DODATKOWO
wystąpią
Gwiazda wieczoru Marie
sanah, bryska, Daria Zawiałow, Ich Troje i wielu innych!To jak, jesteście gotowi?


A na koniec prośba do Was – wybierzcie wspólnie, jako kraj, utwór który będzie Was reprezentować. Macie czas do 6 września. Powodzenia!


Oryginalne ogłoszenie: https://forum.leocja.org/viewtopic.php?f=35&t=1223
0 0

Odpowiedzi (0)

Na dół Strona 1 z 1
Jeszcze nikt się nie wypowiedział w tym temacie.
Strona 1 z 1 Do góry
Copyrights © 2006 - 2022; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera