Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Praca

Witam!

Dnia 15 lipca 55 roku Po Bombach o 1:10 Jego Radioaktywność rozpoczął dyskusję pisząc:
Witam!

Przybywam z NUPIA i chcialbym poprosić Czcigodnych Mieszkańców o link do licznika lub innych statystyk dot. Ilosci publikowanych na niniejszym forum wiadomości.
0 0

Odpowiedzi (84)

Na dół Strona 1 z 6
Dnia 15 lipca 55 roku Po Bombach o 8:27 Pan Talerz odpowiedział :
Hile!

A na co Wam dostęp do naszych liczników? Nie mniej jednak nie mamy nic do ukrycia, statystyki Pustkowi znajdują się w dziale Informacje. Pozdrawiamy!

PS. Pel Nander żyje?
0 0
Dnia 15 lipca 55 roku Po Bombach o 12:08 Jego Radioaktywność odpowiedział :
Dziękuję za informację, statystyki są mi potrzebne do przygotowania rankingu aktywności. Pel Nander żyje jak narazie i ma się calkiem dobrze :)
0 0
Dnia 15 lipca 55 roku Po Bombach o 16:37 Pan Talerz odpowiedział :
Kiedyś ostro wędrował po całym Pollinie, co się stało, że od dawien dawna nie opuszcza ziem NUPIA? Siłą go tam przetrzymujecie?
0 0
Dnia 15 lipca 55 roku Po Bombach o 17:58 Jego Radioaktywność odpowiedział :
Nie, podobno nie ma za bardzo czasu na udzielanie się w mikronacjach (jak z resztą każdy) z tego co czytałem wynika, że w nieistniejącym realu otrzymał nową pracę co poniekąd ma tłumaczyć zaistniałe zjawisko.
0 0
Dnia 15 lipca 55 roku Po Bombach o 20:35 Pan Talerz odpowiedział :
Proszę go w takim razie pozdrowić od starego znajomego. A szanowny gość zamierza na Pustkowia wpadać tylko publikować rankingi aktywnościowe, czy może też coś innego porobić?
0 0
Dnia 15 lipca 55 roku Po Bombach o 21:07 Jego Radioaktywność odpowiedział :
Znaczy chciałem uzyskać informację o postach itp. Oczywiście będę wracał na Pustkowia publikować moje średniej jakości rankingi i także pozdrowie Pel Nandera.
0 0
Dnia 15 lipca 55 roku Po Bombach o 21:38 Pan Talerz odpowiedział :
Jak chcesz, mogę Ci "Bełkot Ministersów" przemianować na jakiś bardziej adekwatny tytuł. No i faktycznie, nad formą tych rankingów wypadałoby Ci popracować.
0 0
Dnia 15 lipca 55 roku Po Bombach o 21:40 Jego Radioaktywność odpowiedział :
Rozumiem, może ma Pan jakieś propozycje?
0 0
Dnia 15 lipca 55 roku Po Bombach o 21:41 Pan Talerz odpowiedział :
"Miesięcznik statystyczny"?
0 0
Dnia 15 lipca 55 roku Po Bombach o 21:52 Jego Radioaktywność odpowiedział :
Podoba mi się :)

A tak swoją drogą czy nie Pustkowia nie byłyby zainteresowane nawiązaniem stosunków dyplomatycznych z NUPIA lu z Królestwem Athos?

Athos.com.pl
0 0
Dnia 15 lipca 55 roku Po Bombach o 22:04 Pan Talerz odpowiedział :
My zasadniczo uznajemy każdy kraj który nazywa się mikronacją, działa od przynajmniej 3 miesięcy i ma więcej niż jednego obywatela.

A o Athos to pierwsze słyszę, ale strona przypomina mi wspaniałe lata mojej mikronacyjnej młodości czyli lata 2008 i 2009. Tak wtedy wyglądały mikronacje!
0 0
Dnia 15 lipca 55 roku Po Bombach o 22:08 Jego Radioaktywność odpowiedział :
Ale jakieś oficjalne stosunki? Ambasady itp?
0 0
Dnia 15 lipca 55 roku Po Bombach o 22:11 Pan Talerz odpowiedział :
Zasadniczo nie ma z tym problemu, aczkolwiek osobiście nie mogę zagwarantować uruchomienia ambasady Pustkowi z racji mikrej ilości Winków. Ale jakbyście chcieli rozstawić jakiś nupiański namiot w Dzielnicy Ambasad, to podejrzewam, że nikt nie będzie do Was strzelał na wejściu. Ostatnio tam cicho, jakby wszyscy zagraniczni dygnitarze pomarli na realiozę.
0 0
Dnia 15 lipca 55 roku Po Bombach o 22:13 Jego Radioaktywność odpowiedział :
To świetnie! Akurat Król Athos oznajmił, że chce zawitać na Pustkowia.
0 0
Dnia 15 lipca 55 roku Po Bombach o 22:15 Pan Talerz odpowiedział :
Fajnie. Dawno u nas żadnego oficjalnego króla nie było!
0 0
Strona 1 z 6 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera