
Yaper

Dnia 20 lutego 58 roku Po Bombach o 8:50 Pan Talerz @Talerz napisał:
T_T

Dnia 20 lutego 58 roku Po Bombach o 8:25 Pan Talerz @Talerz napisał:
Poprosiłem Luntona o skalibrowanie maszynki.

Dnia 20 lutego 58 roku Po Bombach o 6:38 Tadhg @Cooo napisał:
Robot z lewej-ręki z techrzeszy zszwankował?

Dnia 20 lutego 58 roku Po Bombach o 5:50 Pan Talerz @Talerz napisał:
No kurrrr... Znowu falstart :/

Dnia 18 stycznia 58 roku Po Bombach o 19:34 Gofer @Gofer napisał:
Co to za obce pimple się tu kręcą?

Dnia 14 stycznia 58 roku Po Bombach o 6:54 Gofer @Gofer napisał:
Nie wiem o co Ci chodzi drogi kolego.

Dnia 14 stycznia 58 roku Po Bombach o 0:36 Sonic @Sonic napisał:
Klimatycznie xD W sensie nasze avki fajnie kontrastują z klimatem Pustkowi

Dnia 13 stycznia 58 roku Po Bombach o 8:17 Gofer @Gofer napisał:
Ej!

Dnia 12 stycznia 58 roku Po Bombach o 16:05 Sonic @Sonic napisał:
Hej

Dnia 12 stycznia 58 roku Po Bombach o 8:07 Pan Talerz @Talerz napisał:
Powiem Wam tak: nie polecam wyrywania ósemek u konowała w Wolnym Mieście. Już dwa miesiące napierdykają mnie zęby których nie mam. Med-X'y wchodzą gładko.

Dnia 31 grudnia 57 roku Po Bombach o 21:58 PROF. BUG @Lunton napisał:
To są błędy kiroshi. Trzeba udać się do rippera aby je usunął za jedyne 500000 eurodolców.

Dnia 29 grudnia 57 roku Po Bombach o 23:32 Numer 24 @Numer24 napisał:
I jak jest? Bugi nie niszczą zabawy?

Dnia 29 grudnia 57 roku Po Bombach o 18:22 Pan Talerz @Talerz napisał:
Ja wypoczywam w Night City.

Dnia 27 grudnia 57 roku Po Bombach o 17:05 Numer 24 @Numer24 napisał:
Jakby ktoś coś ode mnie chciał na priv to zawsze siedzę w wersji mobilnej i nie mogę odpowiedzieć na wiadomości. Zajmę się tym dziś w nocy lub jutro

Dnia 17 grudnia 57 roku Po Bombach o 18:50 Gofer @Gofer napisał:
Gdzie som wszyscy? :O
