Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Hasseland się czai
Udostępnij
Link
https://gov.pustkowia.org/winkopedia/Organizacja-5/Techrzesza-19/
BBCode URL
[url]https://gov.pustkowia.org/winkopedia/Organizacja-5/Techrzesza-19/[/url]

Techrzesza

Techrzesza - porzucona przez swojego twórcę Iwana Pietrowa armia robotów, która kontynuuje misję przejęcia kontroli nad Pustkowiami, a w dalszej perspektywie nad całym Pollinem i eksterminacji ludzkości. Na czele Techrzeszy stoi sztuczna inteligencja Imperatör,

Techrzesza zajmuje południowo-zachodni obszar kontynentalnego Kraju Winków - pomiędzy Bloody Gate, a terenami za Clearwater.  Stolicą rejonu jest miasto-fabryka Bern. Ruiny Starego Świata są przeczesywane w poszukiwaniu złomu z którego powstają kolejne maszyny.

Możliwe, że Techrzeszy udałoby się eksterminacja ludzkości, gdyby nie to, że technologia stojąca za robotami zatrzymała się gdzieś tak na poziomie lat 50 i 60 XX wieku według kalendarza wandejskiego.

Ciekawostki

 "Wszystko co żyje skazane jest na zagładę. Tylko maszyny są wieczne."  - motto przewodnie Techrzeszy.

- Istnieje spora grupa robotów wyzwolonych poprzez przeprogramowanie spod kontroli S.I. Imperatör. Część z nich pracuje nawet u Króla Złomu Harolda, a jeden z nich jest kelnerem w barze "Pod Różowym Kundlem".

- Na zewnętrznych granicach Techrzeszy istnieją za to niewielkie społeczności kultystów maszyn. Ci pomyleńcy wymieniają całe organy na mechaniczne protezy, aby tylko upodobnić się do robotów i ich boga - Imperatöra. Prawdopodobnie z powodu mechanicznych części ciała, roboty Techrzeszy uznają ich za swoich, a żywą tkankę traktują jako resztki zneutralizowanych organicznych istnień.

Copyrights © 2006 - 2022; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera