Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Bobry
Udostępnij
Link
https://gov.pustkowia.org/winkopedia/Miejsce-2/Obozy-filtracyjne-126/
BBCode URL
[url]https://gov.pustkowia.org/winkopedia/Miejsce-2/Obozy-filtracyjne-126/[/url]

Obozy filtracyjne

Obozy filtracyjne - placówki, gdzie kierowani są wszyscy Zagraniczniacy próbujący przekroczyć w legalny lub nielegalny sposób granice Kraj Winków. Ich lokalizacje są utajnione.

Podczas pobytu w obozach, ich goście są sprawdzani czy aby nie stanowią wrogiej agentury państw nieprzyjacielski oraz odbywają kursy edukacyjne aby przygotować ich na to co ich czeka po opuszczeniu bezpiecznych murów otoczonych trzema liniami drutu kolczastego pod napięciem (najczęściej wiele złych rzeczy).

Czasem się zdarza, że niektórzy z zagranicznych gości trafiają do obozów filtracyjnych na reedukację na podstawie skierowań otrzymanych od funkcjonariuszy Inkwizytorium i Strażników Pustkowi. Zdementować należy natomiast plotki, jakoby komukolwiek udało się uniknąć kursu po uiszczeniu sowitej łapówki.

Koncept obozów filtracyjnych został podpatrzony przez Otto von Tellera podczas jednej z jego licznych wizyt w siostrzanym Mandragoracie Wandystanu, gdzie w ramach wycieczki, odwiedził on słynny obóz reedukacyjny Engels III który zrobił na nim bardzo duże wrażenie. We współpracy z Wandejczykami, jego ideę udało się przeszczepić na grunt Pustkowi.Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera