Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Techrzesza
Udostępnij
Link
https://gov.pustkowia.org/winkopedia/Miejsce-2/Kolonia-karna-Edelweiss-112/
BBCode URL
[url]https://gov.pustkowia.org/winkopedia/Miejsce-2/Kolonia-karna-Edelweiss-112/[/url]

Kolonia karna Edelweiss

Kolonia karna Edelweiss (inaczej: Kraina Szarotek, Kotlina Edelweiss) - austro-węgierska, górnicza kolonia karna, gdzie skazańcy (w przeważającej większości więźniowie polityczni, dezerterzy z k.u.k. Armee, rzadziej zwykli przestępcy) wydobywają dla cesarza Franciszka Leopolda wungiel, będącej podstawą gospodarki energetyczno-paliwowej Monarchii. 

Edelweiss położona jest w w Kotlinie Edelweiss tuż przy północno-wschodniej granicy Monarchii Austro-Węgierskiej i zarządzana jest przez obersturmbannfuehrera Heinza-Wernera Grünera. Oficjalnie Kraina Szarotek jest niepodległym państwem, w rzeczywistości jest to państwo satelickie Österreich-Ungarn Monarchie finansowane z jego budżetu.

Edelweiss dzieli się na komitaty obszary wykluczenia: Stadt Edelweiss, Grünerwald, Wolkenbad Glänzberg na czele których stoją naczelnicy. Poza zamkniętymi osiedlami mieszkalnymi, i kopalniami, składają się na nie również niewielkie kurorty wypoczynkowe dla dygnitarzy i arystokracji z Austro-Węgier.

W sezonie zimowym odbywają się tutaj mistrzostwa w skokach narciarskich, a w sezonie letnim mistrzostwa rajdowe. Ponadto kraj ten posiada reprezentację piłkarską.

        


 


Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera