Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Techrzesza
Udostępnij
Link
https://gov.pustkowia.org/winkopedia/Kultura-4/Powitanie-81/
BBCode URL
[url]https://gov.pustkowia.org/winkopedia/Kultura-4/Powitanie-81/[/url]

Powitanie

Hile przybyszu!

Serdecznie witamy Cię na Pustkowiach Winków! Nie będę wnikał w powody Twojej wizyty w tych stronach. Jedni szukają tutaj przygód, inni uciekają przed konsekwencjami swoich poprzednich decyzji. Na Ödlandzie każdy otrzymuje szansę aby zacząć wszystko od nowa.

Zachęcamy Cię do przywitania się z innymi mieszkańcami Pustkowi w barze “Pod Różowym Kundlem” i opowiedzenia im kilku słów o sobie. Pewnie niektórzy będą się pytać o Twoje kwalifikacje. No więc, sprzedawców kserokopiarek i urzędników niższego szczebla nie potrzebujemy, ale dobry likwidator maszyn lub szalony naukowiec zawsze znajdzie u nas pracę.

Gdybyś szukał informacji o Kraju Winków i o nich samych , zajrzyj do Winkopedii - encyklopedii w której gromadzimy wiedzę o otaczającym nas świecie.

Możesz też dołączyć do jednej z kilkunastu frakcji działających na Pustkowiach, może któraś zapewni Ci łatwiejszy start w nowym życiu, a i jak się wykażesz to i o awans w strukturach wcale nie jest tak trudno.

W ostateczności, jeżeli chcesz szybko zarobić trochę kapsli i zdobyć rozgłos na Ödlandzie, zawsze możesz zainteresować się karierą dziennikarza i spróbować sprzedać swoją historię którejś z lokalnych gazet.

Okey, formalności mamy za sobą, więc... WYSKAKUJ Z CENNYCH FANTÓW, BO BĘDZIESZ MIAŁ JEDNĄ DZIURĘ WIĘCEJ W GŁOWIE NIŻ MIAŁEŚ ZANIM PRZYBYŁEŚ NA PUSTKOWIA WINKÓW!

Jak już wstępne uprzejmości mamy za sobą, to życzymy Ci powodzenia!


Pozdrawiamy

(-) Winkowie


Copyrights © 2006 - 2021; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera