Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Mayhem
Udostępnij
Link
https://gov.pustkowia.org/winkopedia/Czlowiek-1/Anton-Sokolov-1/
BBCode URL
[url]https://gov.pustkowia.org/winkopedia/Czlowiek-1/Anton-Sokolov-1/[/url]

Anton Sokolov

Anton Sokolov (ur. ???; zm. 15.05 58 roku po bombach) znany również jako Profesor. Twórca systemów informatycznych Pustkowi znanych jako Winko.NET. Dawniej obywatel takich krajów jak Udzielne Księstwo Zakonu Templariuszy, Republika La Palma, Moherat Berecji czy ostatnio Królestwo Wurstlandii. Za sprowadzenie na Pollin Markusa Vilandera vel Pawła Zanika, skazany zaocznie na śmierć w większości krajów v-świata, a to był tylko jeden z wielu zakazanych eksperymentów które przeprowadził. Od kilku lat dobrych lat ukrywał się na Pustkowiach pod fałszywym imieniem i nazwiskiem. Zginął śmiercią tragiczną podczas Rajdu Lwa i Jednorożca rozbijając się na drzewie o pudło kartonów stojące na poboczu. Dzięki staraniom gnarpów z Crater City, udało się częściowo przywrócić do życia truchło Profesora.

Ciekawostki
- Oficjalna nazwa stanowiska które pełnił to Komisarz ds. Urządzeń, Technologii i Anomalii Systemowych, w skrócie K.U.T.A.S.
- Podobno już trwają prace nad sklonowaniem profesora Sokolova. W tym celu bober Gofer pod przykrywką pobytu w bazylejskim zoo, infiltruje hasselandzkie placówki klonerskie, aby wykraść Piotrowi de Zaymowi zakazaną technologię.
Copyrights © 2006 - 2023; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera