Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Mayhem
Pan Talerz - 11 grudnia 60 roku Po Bombach o 18:30

Kocia Łapka # 72

Hile fani gorących dziewczyn z Pustkowi Winków!

Otrzymaliśmy wiele listów od naszych czytelników z prośbami, aby zwiększyć częstotliwość wydawania naszego czasopisma. Niestety z powodu ciągłych ataków wygłodniałych mutantów na redakcję, ciężko jest nam spełnić tę prośbę. Na szczęście nasze bobry z Wasteland Express nie zawodzą i dostarczają naszym oddanym prenumeratorom kolejne numery Kociej Łapki na czas (opóźnienie wynosi tylko 3 miesiące, co jest niczym, kiedy spojrzy się na opóźnienie patcha do Winko.NET'u).

Tym razem aby zagrzać Was do walki o przetrwania, przedstawiamy Wam najnowszy nabytek Strażników Pustkowi - piękną Katsumi! Już słyszymy te przekleństwa funkcjonariuszy Inkwizytorium, że ta dziewczyna nie dołączyła do szeregów Świętego Officjum, ale jak sama powtarza nasza dzisiejsza bohaterka: Aż taką cnotką, to ja nie jestem.


Jak możecie zobaczyć na zdjęciach nowej Strażniczki, jest ona fanką dużych zabawek i ma ich w swojej kolekcji całkiem sporą ilość. W czasie wolnym lubi polować na hasselandzkich wywrotowców oraz popijać drinki w naszym ukochanym Różowym Kundlu. Ulubiona trasa jej patrolów wiedzie w okolicy Targowiska i Huty w Wolnym Mieście Winktown.


Katsumi lubi inteligentnych mężczyzn, dlatego jak jesteś prymitywem z okoczańskich plemion lub członkiem mutakiej hordy, nawej nie próbuj wysyłać jej miłosnych skalpów.


Udostępnij
Link
https://gov.pustkowia.org/prasa/Rozrywka-52/Kocia-Lapka-432/
BBCode URL
[url]https://gov.pustkowia.org/prasa/Rozrywka-52/Kocia-Lapka-432/[/url]
1 1
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera