Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Techrzesza
Landryna - 18 marca 55 roku Po Bombach o 13:27

Wasteland United znów w grze

Statek z X piłkarzami na pokładzie wlatywał na orbitę. Miał zgodę, wręcz nakaz lądowania. Szarpnęło maszyną przy zmianie ciśnienia. Za miniaturowym oknem przestrzeń przestawała być taka czarna. Statek powoli tracił prędkość. Zbliżał się do powierzchni planety, tej niby cywilizacyjnie rozwiniętej ale zniszczonej i pamiętającej lepsze czasy. 

Lądowanie przebiegło bez zakłóceń. Piłkarze prosto ze statku przeszli do portalu, gdzie każdy z nich zarejestrował swój przyjazd. Procedura wymagała przyłożenia dłoni do urządzenia. Armia robotów pilnowała porządku. Piłkarze następnie wyszli wprost do czekającej nań kolejnej armii, tym razem armii kibicujących Winków.

 Za kilka godzin miał rozpocząć się ich pierwszy mecz w nowym sezonie. Wastelands United na Thunder Arenie podejmie AC Parmę. Będzie to środkowy z trójmeczu z tą drużyną. Tak się złożyło, że pod rząd rozegrane zostały/zostaną trzy mecze: towarzyski, ligowy i pucharowy.     

Jest to drugi sezon, w którym partycypuje Wastelands United. Pierwszy przebiegł po naszej myśli, wzmocniliśmy się i jesteśmy gotowi na nowe wyzwania. Nie obeszło się bez drastycznych zmian, pozbyliśmy się aż 10 zawodników. W głównej mierze byli to oporni na rozwój starsi panowie bądź też komercyjnie podkarmieni juniorzy. Kokosów na nich nie zarobiliśmy, ale za darmo też nie poszli. By uzupełnić lukę w kadrze nabyliśmy, mam nadzieję, przyszłe gwiazdy mikronacyjnego futbolu. Kupiliśmy pięciu graczy, jednego wypluła nam szkółka piłkarska. Wśród nowych nabytków są: dwóch pomocników, Montes Bedin (18l.) i król główkowania, Juninho Flecha (22l.); obronę wzmocni dwójka 25-latków, Jed Bentley i Karl-Gunnar Gunke. Koszt transferu obydwu z nich był wysoki, oby wykorzystali nadzieję weź pokładaną. Transferową wisienką na torcie jest 22-letni napastnik, Sven Israelsson.

Mamy zabawki. Ale mamy też dużą piaskownicę, system ligowo-pucharowy potrwa niemal do połowy sierpnia. W swoich przewidywaniach chciałabym, by Wastelands znalazł się w pierwszej czwórce tabeli. Taki mam cel na ów sezon.

Udostępnij
Link
https://gov.pustkowia.org/prasa/Puls-Winktown-1/Wasteland-United-znow-w-grze-343/
BBCode URL
[url]https://gov.pustkowia.org/prasa/Puls-Winktown-1/Wasteland-United-znow-w-grze-343/[/url]
0 0
Copyrights © 2006 - 2021; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera