
Yapy mieszkańca Pan Talerz

Dnia 04 marca 55 roku Po Bombach o 7:15 Pan Talerz @Talerz napisał:

Dnia 18 stycznia 55 roku Po Bombach o 19:51 Pan Talerz @Talerz napisał:
A jednak się wystraszył :D

Dnia 01 stycznia 55 roku Po Bombach o 11:24 Pan Talerz @Talerz napisał:
Przemyślałeś swoje marne życie, czy chcesz spędzić na wygnaniu kolejny rok?

Dnia 12 grudnia 54 roku Po Bombach o 16:51 Pan Talerz @Talerz napisał:
Aktualnie jestem pochłonięty przez real. Szansę na wyjście z choroby przewiduję jakoś w drugiej połowie następnego tygodnia.

Dnia 22 listopada 54 roku Po Bombach o 14:52 Pan Talerz @Talerz napisał:
Wydaje mi się, że tak.

Dnia 20 listopada 54 roku Po Bombach o 17:12 Pan Talerz @Talerz napisał:
Hile Faraonie! Co Cię sprowadza na Pustkowia?

Dnia 30 października 54 roku Po Bombach o 20:47 Pan Talerz @Talerz napisał:

Dnia 28 października 54 roku Po Bombach o 17:28 Pan Talerz @Talerz napisał:
Jak widzisz, nic się tu nie zmieniło i dalej jest taki sam burdel, jak kiedyś ;)

Dnia 15 października 54 roku Po Bombach o 21:52 Pan Talerz @Talerz napisał:
A forsuję cenność srajtaśmy na Pustkowiach od wielu lat ^^

Dnia 15 października 54 roku Po Bombach o 21:52 Pan Talerz @Talerz napisał:
To uczucie, kiedy widzisz w jednej grze, że papier toaletowy jest w kategorii "Kosztowności" i opisany jest tekstem "Szorstki, nieprzyjemny, ale spełnia swoje zadanie." xD

Dnia 12 października 54 roku Po Bombach o 16:51 Pan Talerz @Talerz napisał:
13 nieznanych person na Pustkowiach + 3 zarejestrowanych mieszkańców. Co tu się odpelnanderza?

Dnia 11 października 54 roku Po Bombach o 15:45 Pan Talerz @Talerz napisał:
@Orjon, dzięki! :)

Dnia 20 września 54 roku Po Bombach o 18:01 Pan Talerz @Talerz napisał:
A ja tylko trutkę na szczury i dziurawe prezerwatywy w tych skrzynkach znajduję :(

Dnia 17 września 54 roku Po Bombach o 10:59 Pan Talerz @Talerz napisał:
#HasselandZnówSięZaorał

Dnia 16 września 54 roku Po Bombach o 21:58 Pan Talerz @Talerz napisał:
Kiedy będę mógł pobrać pieniądze z konta bankowego? Chciałem se kupić piwo w barze, a nie mogę wybrać kapsli :(
