Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Inkwizycja

Najwyższy czas!

Dnia 21 września 60 roku Po Bombach o 14:51 Travis Szczerski von Heisenberg rozpoczął dyskusję pisząc:
Chyba najwyższa pora spiąć dupę w troki i wyjść z ciepłej krypty na powierzchnię.
Witam wszystkich mieszkańców Pustkowi!
3 3

Odpowiedzi (15)

Na dół Strona 1 z 1
Dnia 23 września 60 roku Po Bombach o 8:58 Pan Talerz odpowiedział :
Hile krypciarzu!
Na powierzchnię wysłali Cię w celu znalezienia jakiegoś hydrochipa, czy może za przestępstwa popełnione w schronie? Nie chce mi się wierzyć, że sam z siebie postanowiłeś opuścić wygodny bunkier.
2 2
Dnia 23 września 60 roku Po Bombach o 19:26 Travis Szczerski von Heisenberg odpowiedział :
Jako jedynemu z krypty udało mi się przeżyć atak mutantów...
Musiałem się jak najszybciej wynosić, wygląda na to że te sukinsyny rozgościły się tam na dobre...
2 2
Dnia 23 września 60 roku Po Bombach o 21:28 Anton odpowiedział :
Witam Szanownego. Nie wiem co się mówi w takich okolicznościach, bo tutaj to dawno nikogo nowego nie było. Nurtuje mnie pytanie, skąd się dowiedziałeś o Pustkowiach?
3 3
Dnia 24 września 60 roku Po Bombach o 10:48 Pan Talerz odpowiedział :
No przecież napisał, że musiał uciekać przed atakiem mutaków na powierzchnię. Jakby miał alternatywę, to by pewnie zwiał na plaże La Palmy, ale lokalizacji schronu się nie wybiera.

A tak na serio, podpinam się pod pytanie profesora: wiodłeś żywot w jakimś innym v-państwie wcześniej czy to Twoja pierwsza przygoda z mikronacjami?
1 1
Dnia 24 września 60 roku Po Bombach o 19:56 Travis Szczerski von Heisenberg odpowiedział :
Kiedyś działałem w innych mikronacjach, teraz wróciłem po długiej przerwie.
1 1
Dnia 24 września 60 roku Po Bombach o 21:27 Pan Talerz odpowiedział :
A dlaczego wybrałeś akurat Pustkowia Winków?
0 0
Dnia 24 września 60 roku Po Bombach o 21:40 Travis Szczerski von Heisenberg odpowiedział :
Bardzo mi się podoba tutejszy postapokaliptyczny klimat.
1 1
Dnia 25 września 60 roku Po Bombach o 6:54 Pan Talerz odpowiedział :
Są osoby którym przeszkadzają ciągłe ataki mutantów, burze radiacyjne i niedobory racji żywnościowych więc bardzo się cieszę, że chociaż Tobie się tutaj podoba.

W jakich v-państwach zdarzyło Ci się bywać w czasie trwania poprzednich v-żywota? Nie musisz się bać przyznać, na Sokolovie do dzisiaj w kilku państwach ciąży wyrok śmierci przez powieszenie.
1 1
Dnia 25 września 60 roku Po Bombach o 15:15 Travis Szczerski von Heisenberg odpowiedział :
Norwegland, Voxland, a na początku Sarmacja
1 1
Dnia 25 września 60 roku Po Bombach o 19:58 Pan Talerz odpowiedział :
A masz jakieś plany na swoją działalność w Kraju Winków?
1 1
Dnia 26 września 60 roku Po Bombach o 0:01 Travis Szczerski von Heisenberg odpowiedział :
Na razie nie wiem czym mógłbym się tutaj zająć
0 0
Dnia 26 września 60 roku Po Bombach o 10:19 Pan Talerz odpowiedział :
Wachlarz tego co możesz u nas robić jest całkiem spory. Pozwolę sobie wymienić kilka przykładowych zajęć:

- bandyterka;
- przemyt zakazanych dóbr;
- sutenerstwo;
- szalone eksperymenty;
- polityka (chociaż ta niewiele się różni od bandyterki).

Do wyboru, do koloru, każdy znajdzie coś dla siebie, ogranicza Cię tylko wyobraźnia i ilość nabojów w magazynku Twojej spluwy.
3 3
Dnia 03 października 60 roku Po Bombach o 14:15 Gofer odpowiedział :
Chyba nasz nowy kolega już gryzie ziemię.
3 3
Dnia 08 października 60 roku Po Bombach o 11:01 Pan Talerz odpowiedział :
Odczuwam dziwne przeczucie, że maczał w tym swoje zakrwawione siekacze lokalny bobrzy gang.
1 1
Dnia 26 października 60 roku Po Bombach o 19:02 Herr Juarez odpowiedział :
(strzepuje z płaszcza resztki popiołu) - Nie byłbym taki pewny - (spogląda w stronę Gofera sięgając po swój miotacz płomieni) - Won z powrotem do Mudy, zapchleńce!
2 2
Strona 1 z 1 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera