Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Kot w kosmosie

Wielkie opóźnienie

Dnia 05 lutego 60 roku Po Bombach o 22:35 Pan Talerz rozpoczął dyskusję pisząc:
Postanowiłem, że od dzisiaj będę liczył każdy dzień opóźnienia publikacji patcha 4.0 do Winko.NET'u przez profesora Luntona Sokolova. Pierwotny termin był na maj zeszłego roku.

Dziś mija pierwszy dzień odkąd liczę.

Zapraszam do wspólnego odliczania!
4 4

Odpowiedzi (233)

Na dół Strona 2 z 16
Dnia 12 lutego 60 roku Po Bombach o 21:39 Pan Talerz odpowiedział :
Swoją drogą, to aż dziwne, że w Księstwie do dzisiaj nie powstał żaden kult w stylu kościoł romańskiego na cześć Piotra Mikołaja. Albo chociaż jakiś pomniczek w centrum Grodziska, jakąś (dajmy a to) Kolumnę Helwetyka byście mu walnęli.

Oh wait, teraz widzę, że założyciel Sarmacji ma status byłego obywatela i nie ma ani herbu, ani biogramu ani nawet lenna. Nie spodziewałem się tego po Arkadiuszu Maksymilianie Popowie. Tak się nie robi...
2 2
Dnia 13 lutego 60 roku Po Bombach o 15:34 Pan Talerz odpowiedział :
Leci dziewiąty dzień, kiedy profesor Sokolov wkurza ludzi swoimi tajemniczymi badaniami o których nic nie chce powiedzieć. Ostatni raz jak takowe przeprowadzał, to wyspa Cejlon poszła na dno.
1 1
Dnia 14 lutego 60 roku Po Bombach o 0:01 Herr Gruni odpowiedział :
Liczydło w ruch! Oby tylko po 15123 dniach się nie znudziło. :D
2 2
Dnia 14 lutego 60 roku Po Bombach o 8:30 Pan Talerz odpowiedział :
Zaczynamy dziesiąty dzień! W sumie to już taki mały jubileusz nam się tutaj zrobił...
0 0
Dnia 14 lutego 60 roku Po Bombach o 10:05 Herr Gruni odpowiedział :
Ciekawe, po ilu miesiącach Herr Profesor się zlituje. U nas chociaż pocztę odebrał po chyba 8-9 miesiącach!
1 1
Dnia 14 lutego 60 roku Po Bombach o 11:27 Pan Talerz odpowiedział :
A to dlatego, że nie skorzystałeś z najlepszej firmy kurierskiej na Pustkowiach!
Chamska kryptoreklama
Polecamy na przyszłość naszych bobrzych kurierów!
2 2
Dnia 15 lutego 60 roku Po Bombach o 9:16 Herr Gruni odpowiedział :
Ja po prostu nie chciałem być nachalny i zostawiłem awizo w jego mieszkaniu ,w którym oczywiście nigdy nie był. ;)
2 2
Dnia 15 lutego 60 roku Po Bombach o 19:43 Pan Talerz odpowiedział :
A bo widzisz, herr profesor nie sypia prawie w ogóle w swoim apartamencie. Noce spędza zwykle w którymś z przybytków płatnej miłości.

Noc jedenastego dnia też tam spędzi, a potem będzie nam wmawiał, że szukał weny, bo zgubił je w tym samym miejscu co spodnie.
1 1
Dnia 16 lutego 60 roku Po Bombach o 20:49 Pan Talerz odpowiedział :
Mija dwunasty dzień, dalej brak kontaktu z Luntonem.
0 0
Dnia 17 lutego 60 roku Po Bombach o 1:14 Olivka odpowiedział :
Dzień trzynasty rozpoczyna bieg.
1 1
Dnia 17 lutego 60 roku Po Bombach o 18:55 Pan Talerz odpowiedział :
Z dobrego źródła wiem, że czternastego i piętnastego dnia również nic się nie wydarzy z powodu pilnego wyjazdu herr Sokolova w górskie okolice zamku Gründen.
1 1
Dnia 20 lutego 60 roku Po Bombach o 8:41 Pan Talerz odpowiedział :
Profesorowi Luntonowi udało się przeżyć na północy dwie lawiny, atak włochatych śledzio-yeti i załamanie lodu na jeziorze kiedy przechodził wraz ze swoją karawaną, ale mamy szesnasty dzień i dalej nie dostarczył on holodysku z patchem.
1 1
Dnia 21 lutego 60 roku Po Bombach o 9:04 Pan Talerz odpowiedział :
Właśnie wstał nowy dzień z Krzysztofem Hansem Polandem! Na zewnątrz mamy 40 stopniowe upały, a Luntex obija się już siedemnasty dzień z kolei. Co, wy w Groodzisku macie 0 stopni i silny wiatr? A co mnie to obchodzi?!
1 1
Dnia 21 lutego 60 roku Po Bombach o 9:41 Herr Gruni odpowiedział :
Ja czekam na "oczko"! Wytatuujemy sobie wtedy coś miłego na klacie. :D
1 1
Dnia 23 lutego 60 roku Po Bombach o 5:55 Pan Talerz odpowiedział :
Wczoraj minął osiemnasty dzień, a niedawna rozpoczął się dziewiętnasty, więc niedługo herr Gruni będziesz miał okazję wytatuować sobie wielką knagę.
0 0
Strona 2 z 16 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera