Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Bobry

Czas na roztopy...

Dnia 24 lutego 59 roku Po Bombach o 21:31 Herr Gruni rozpoczął dyskusję pisząc:
1 1

Odpowiedzi (30)

Na dół Strona 2 z 2
Dnia 22 marca 59 roku Po Bombach o 1:02 Herr Gruni odpowiedział :
Pewnie niektórym sprawia to przyjemność. :)
-1 1
Dnia 23 marca 59 roku Po Bombach o 8:21 Gofer odpowiedział :
Ten cały kraj, to wygląda jak ładniejsza wersja Austro-Węgrów. To jakaś kolonia?
1 1
Dnia 23 marca 59 roku Po Bombach o 12:04 Herr Gruni odpowiedział :
Ale skąd. Kotlina otoczona górami, takimi wysokimi. :)
0 0
Dnia 23 marca 59 roku Po Bombach o 18:16 Gofer odpowiedział :
I co, mieszkańcy przez te góry nie uciekają?
1 1
Dnia 23 marca 59 roku Po Bombach o 20:13 Herr Gruni odpowiedział :
Cytuj
I co, mieszkańcy przez te góry nie uciekają?

Po pierwsze, to się nie da-za wysokie i wymaga sporych umijętności wspinaczkowych, a po drugie, to po co? U nas jest całkiem miło. :)
0 0
Dnia 24 marca 59 roku Po Bombach o 19:34 Gofer odpowiedział :
Kiedyś wędrowałem sobie po Pustkowiach i trafiłem do pewnej osady. To były ze trzy chałupy sklecone z blachy w cieniu zniszczonego wiaduktu. Miła, starsza pani widząc takiego słodziaka jak ja, zaprosiła mnie na herbatkę. Już wtedy powinna mi się zapalić lampka ostrzegawcza, bo kto pije herbatę zamiast ją palić, no ale byłem wtedy młody i głupi. Napiłem się tej mętnej cieczy i obudziłem się potem w chłodni. Tak, dobrze myślisz - w herbacie był środek nasenny, a ja planowo miałem trafić na stół jako danie główne. Na szczęście udało mi się uciec jak mnie próbowali do kociołka wrzucić aby zrobić ze mnie bobrosół. Nie wierzę więc jak ktoś mi mówi, że jest miło, bo mam złe skojarzenia.
1 1
Dnia 25 marca 59 roku Po Bombach o 9:24 Herr Gruni odpowiedział :
U nas jest bardzoe miło. Nie słyszał Herr Bober żadnej z opowieści o Edelweiss? Trochę już tego nakrążyło w mikroswiecie...
-2 2
Dnia 25 marca 59 roku Po Bombach o 12:09 Gofer odpowiedział :
Nie, nic nie słyszałem.
0 0
Dnia 27 marca 59 roku Po Bombach o 8:57 Pan Talerz odpowiedział :
W sumie poza tym, że powstaje coś, to ja też nic nie słyszałem na temat Edelweiss. Macie jakąś stronę, gazetkę bądź wpis na Micropedii o klimacie i kulturze Twojej kolonii górniczej?
0 0
Dnia 27 marca 59 roku Po Bombach o 22:07 Herr Gruni odpowiedział :
Długo by opowiadać, ale może wystarczy zerknąć co się działo na jarmarku, to przybliży trochę faktów. Jest tak kilka linków z opowieściami o Edelweiss...

https://edelweiss.org.pl/viewforum.php?f=66
1 1
Dnia 29 marca 59 roku Po Bombach o 19:48 Pan Talerz odpowiedział :
Strona i tak by się przydała, żebyście nie byli kolejną forumnacją. A w ogóle, kto Wam projektował layout forum, czyżby Helwetyk Romański?
0 0
Dnia 30 marca 59 roku Po Bombach o 10:33 Herr Gruni odpowiedział :
My nie jesteśmy "kolejną", tylko pierwszą wyjątkową. :D
A tak poważnie, to nie wiedziałem czy projekt wypali, to się nie angażowałem za bardzo w "montaż" strony.

Co do forum, tak pomagał Helwetyk, jeśli chodzi o wybór motywu...
1 1
Dnia 31 marca 59 roku Po Bombach o 11:12 Pan Talerz odpowiedział :
Widać od razu rękę Helwetyka :) Dobra i pełna informacji strona, to w dawnych czasach była podstawa. W zalewie wielu forumnacji, każdy kraj który posiadał website, miał +10 do szacunku społeczności międzynarodowej. Przy okazji, alkodaktyle ćwierkają, że niejaki Horst Dummkopf-Anführer ma Wam ogarnąć bank.
0 2
Dnia 31 marca 59 roku Po Bombach o 18:00 Herr Gruni odpowiedział :
A w czym widać rękę Helwetyka? :)
Co do forumnacji... to jak pisałem, to okres przejściowy, a po drugie to też jestem tak stary i pamiętam jak było. ;)
Horst... fajny gość, lubi w banki. ;)
1 1
Dnia 02 kwietnia 59 roku Po Bombach o 7:42 Gofer odpowiedział :
A na Pustkowiach to banku nie ma, bo profesorek jest leniwy jak mutoleniwiec z Mudy i woli czas spędzać na inspekcjach burdeli i wizytach u konowałów, którzy przyszywają mu te części ciała, które aktualnie mu odpadają.
1 1
Strona 2 z 2 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera