Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Bij agresora

Wraca ten cały Psychopata

Dnia 26 stycznia 59 roku Po Bombach o 20:13 Zakapturzony Wesołek rozpoczął dyskusję pisząc:
Oto i jestem! Powróciłem po długim czasie. Widzę do tego czasu rozrosły się zombiaki oraz rozpoczęły się na tych terenach rajdy. Ogólnie powiem tak, polowanie na same zombiaki noż ileż można(Tak, to piszący ja, który miał bzika na punkcie zombiaków, no ale nawet mi one zbrzydły w polowaniach). Ale na pewno spodziewajcie się mnie w jakieś frakcji. No i najważniejsze-wracam do aktywności!
2 2

Odpowiedzi (21)

Na dół Strona 2 z 2
Dnia 05 lutego 59 roku Po Bombach o 22:18 Anton odpowiedział :
Polecam swoje usługi programistyczne. Gdybym to ja tworzył stronę Rotrii, taka sytuacja na pewno nie miałaby miejsca. A to dlatego, że funkcje odbierania uprawnień oraz banowania na pewno by nie działały xd
3 3
Dnia 06 lutego 59 roku Po Bombach o 21:43 Pan Talerz odpowiedział :
Ach, jak pięknie zrobiony zamach stanu. Sam bym lepiej tego nie przeprowadził!
2 2
Dnia 19 lutego 59 roku Po Bombach o 19:09 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
Ze względów że wszystkie zombie chcą się na mnie zemścić, to ewakuuję się z Pustkowi... Majster Czuchra dasz radę...
0 0
Dnia 20 lutego 59 roku Po Bombach o 13:51 Anton odpowiedział :
Ja się nie chcę zemścić :(
0 0
Dnia 20 lutego 59 roku Po Bombach o 16:43 Gofer odpowiedział :
W uroczystościach pożegnalnych Zakapturzonego Nizołka wzięło udział również stadko dzikich bobrów. Zjawiły się one z widłami, pochodniami i transparentem zrobionym ze starego prześcieradła na którym widniał szczery od serca napis:

Z WANDEJSKIM WYPIERDALAJ ~ BOBRY

Jakby co, futrzaki miały jeszcze zgniłe jajka alkodaktyli i kamienie gdyby zaszła potrzeba zorganizowania mniejszych czy też większych zamieszek.
0 0
Dnia 25 lutego 59 roku Po Bombach o 13:50 Pan Talerz odpowiedział :
Nawet miesiąca nie wytrzymał na Pustkowiach. To jednak prawda, że Zagraniczniaków robią z plasteliny i rurek z kremem.
2 2
Strona 2 z 2 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera