Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Techrzesza

Szajka Mechaników

Dnia 26 stycznia 59 roku Po Bombach o 20:33 Zakapturzony Wesołek rozpoczął dyskusję pisząc:
Tak też powstali oto oni-szajka mechaników. Nie polecam ich wkurwiać, bo to są typy, które naprawdę ostro bawią się w mechaników. Ale oczywiście nie tylko. Lubią pić Uranowe, grać w zabij mutanta na czas, robić wyścigi oraz sprzedawać pełno rupieci, znaczy bardzo dobrych rzeczy. Tak oczywiście z tymi rupieciami to żart.

Skład Szajki Mechaników:
-Zakapturzony Wesołek
-Damiano Rozpierdzielano
-Majster Czuchra
4 4

Odpowiedzi (39)

Na dół Strona 3 z 3
Dnia 02 lutego 59 roku Po Bombach o 20:04 Damiano Rozpierdzielano odpowiedział :
Damiano z piskiem opon ruszył przed siebie żegnając się przez szybę z Majstrem Czuchrą
1 1
Dnia 02 lutego 59 roku Po Bombach o 20:09 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
Jechaliśmy główną drogą przez bobrową zaporę. Po drodze nie było problemów, jedynie zrobił się zachód słońca, jak już tam dotarliśmy.

-Ja: Ale ty wiesz że wampiry tu nie istnieją?
1 1
Dnia 02 lutego 59 roku Po Bombach o 20:11 Damiano Rozpierdzielano odpowiedział :
Damiano dziwnie się spojrzał na Zakapturzonego Wesołka

Myślę, że to raczej oczywiste że nie istnieją - powiedział Damiano
0 0
Dnia 02 lutego 59 roku Po Bombach o 20:14 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
Ruszyliśmy w kierunku beczek z paliwem.

-Ja: To bardzo dobrze, nie przejmuj się. Słyszałem że jesteś silny, więc weź te 2 beczki paliwa do wozu i jedziemy z powrotem na złomowisko.
1 1
Dnia 02 lutego 59 roku Po Bombach o 20:18 Damiano Rozpierdzielano odpowiedział :
Dobra już je biorę - Powiedział Damiano po czym wziął jedną beczkę na barana, a drugą turlał po ziemi

Beczki ledwo zaniósł je do ciężarówki, jednak był bardzo szczęśliwy gdy je zaniósł

Szefie, wszystko już na pace
- Powiedział z trudem
0 0
Dnia 02 lutego 59 roku Po Bombach o 20:33 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
-Ja: No to jedziemy, póki nie jest ciemno!

Tak też usiedliśmy z powrotem do ciężarówki i ruszyliśmy z powrotem do Winktown. Oprócz śmiesznie skaczących bobrów przy zaporze, to znowu nudy były. Dotarliśmy w końcu na miejscu i wysiedliśmy z ciężarówki.

-Majster Czuchra: I co. macie te beczki?

-Ja: Tak. Damiano taki zmęczony, to byłbyś tak miły i pomożesz mi rozładować te beczki z paliwem.

-Majster Czuchra: Uwielbiam twojego kierowcę-mechanika.

-Ja: W końcu się do niego przyzwyczaisz. Tak jak on do ciebie. A teraz nie marudź i chodź!

Tak też rozładowali beczki z paliwem, przybył Brygadzista Stefan z pracownikami. Pracownicy wzięli beczkę, a Brygadzista powiedział.

-Brygadzista Stefan: Udało wam się. Było to też bardzo proste zadanie i miało was sprawdzić czy nas zignorujecie jak niektóre śmieszki czy jednak na poważnie naszą ofertę weźmiecie. Są Nagrody Główne i drugorzędne.

-Ja: Nagrodę główną wybierze Damiano, jak już odpocznie, a ja wybiorę drugorzędną. Jakie są?

-Brygadzista Stefan: Główna nagroda to albo plan na karabiny ,,Standard Carabin" albo balonowe opony. Co do nagrody drugorzędnej oprócz kapsli, to będzie albo paczka fajek, albo młotek.

-Ja: Z drugorzędnych wbieram Młotek. Przyda się Damianowi Rozpierdzielano.
To pozostało czekać na wybór głównej nagrody.
2 2
Dnia 16 lutego 59 roku Po Bombach o 18:04 Damiano Rozpierdzielano odpowiedział :
Słyszałem o tym karabinie "Standard Carabin", myślę że można go dobrze wykorzystać w naszym pojeździe.
0 0
Dnia 25 lutego 59 roku Po Bombach o 13:48 Pan Talerz odpowiedział :
Stosowne służby proszę o przewiezienie pozostałości po szajce mechaników na Wielkie Złomowisko.
0 0
Dnia 11 marca 59 roku Po Bombach o 16:57 Gofer odpowiedział :
Minęły dwa tygodnie, po Szajce Mechaników nie pozostały nawet ślady smaru na betonie zajmowanego przez nich garażu w dzielnicy przemysłowej Winktown. Bobry prawem zwycięzcy, rozkradły wszystko, nawet kolekcję gumowych dildosów należącą do przywódców organizacji.
2 2
Strona 3 z 3 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera