Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Woda

Wraca ten cały Psychopata

Dnia 26 stycznia 59 roku Po Bombach o 20:13 Zakapturzony Wesołek rozpoczął dyskusję pisząc:
Oto i jestem! Powróciłem po długim czasie. Widzę do tego czasu rozrosły się zombiaki oraz rozpoczęły się na tych terenach rajdy. Ogólnie powiem tak, polowanie na same zombiaki noż ileż można(Tak, to piszący ja, który miał bzika na punkcie zombiaków, no ale nawet mi one zbrzydły w polowaniach). Ale na pewno spodziewajcie się mnie w jakieś frakcji. No i najważniejsze-wracam do aktywności!
2 2

Odpowiedzi (21)

Na dół Strona 1 z 2
Dnia 26 stycznia 59 roku Po Bombach o 20:34 Damiano Rozpierdzielano odpowiedział :
Witaj ponownie!
2 2
Dnia 27 stycznia 59 roku Po Bombach o 12:56 Pan Talerz odpowiedział :
Populacja zombiaków zwiększa się.
1 1
Dnia 27 stycznia 59 roku Po Bombach o 19:57 Herr Gruni odpowiedział :
Ale to chyba miłe!Zombiaki, mutanty, świry i inne sobre duszki, zawsze chętnie widziane na ziemiach Pustkowi! :D

3 3
Dnia 28 stycznia 59 roku Po Bombach o 12:44 Pan Talerz odpowiedział :
Grunt, że nie mamy tutaj hasselandczyków, suderlandczyków i Rhadmora.
3 3
Dnia 29 stycznia 59 roku Po Bombach o 12:01 Herr Gruni odpowiedział :
Cytuj
Grunt, że nie mamy tutaj hasselandczyków, suderlandczyków i Rhadmora

Jeszcze nic straconego!
-1 1
Dnia 29 stycznia 59 roku Po Bombach o 18:49 Pan Talerz odpowiedział :
Zapomniałem wspomnieć o rotryjczykach...
1 1
Dnia 31 stycznia 59 roku Po Bombach o 22:05 Miguel de Catalan odpowiedział :
-2 2
Dnia 31 stycznia 59 roku Po Bombach o 22:13 Pan Talerz odpowiedział :
No co?
0 1
Dnia 02 lutego 59 roku Po Bombach o 19:43 Miguel de Catalan odpowiedział :
W sumie nie czuję się jakoś w pełni rotryjczykiem, ale jestem tego v-wyznania a do tego nawet jestem biskupem Rotryjskim (rytu Welijskiego; mogę mieć v-żonę i też nawet mam...). Więc nie wiem czy tutaj zaliczacie mnie do Rotryjczyków czy nie...?
-2 2
Dnia 02 lutego 59 roku Po Bombach o 20:06 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
Sprawa panie jest prosta:

Jesteś Rotryjczykiem czy Skarlandczykiem?
3 3
Dnia 03 lutego 59 roku Po Bombach o 15:28 Pan Talerz odpowiedział :
Nie mieliście w Skarlandzie lepszego bóstwa na poczekaniu? My na Pustkowiach np. wierzymy w Wielkiego Ogórka, Matkę Radiację czy boginię Plasmę wraz z jej bratem bogiem Laserem. Inkwizycja wierzy też w Święty Płomień, a mudyjczycy w Drzewo Życia.

w Kraju Winków mów, że jesteś Skarlandzykiem dla własnego bezpieczeństwa. Ja udam, że nic o Twoich związkach z Rotrią nie słyszałem.
2 2
Dnia 03 lutego 59 roku Po Bombach o 19:33 Miguel de Catalan odpowiedział :
Zapewne panowie nie widzą, ale po tym co sie wydarzyło dziś w Rotrii, to już na pewno nie jestem Rotryjczykiem.
0 0
Dnia 03 lutego 59 roku Po Bombach o 19:40 Anton odpowiedział :
Ciepły został patriarchą?
0 0
Dnia 04 lutego 59 roku Po Bombach o 18:05 Pan Talerz odpowiedział :
Co się wydarzyło w Rotrii?
0 0
Dnia 05 lutego 59 roku Po Bombach o 12:21 Miguel de Catalan odpowiedział :
PAN TALERZ
Co się wydarzyło w Rotrii?

Podczas konklawe doszło do zamachu. Odebrano uprawnienia administratorskie kardynałowi Wieniawie (b. Zabierajowi), który był dziekanem kolegium i przewodził obradom. Przy zmianach w panelu dodatkowo doszło do tego, że uprawnienia moderatorskie utraciło dwóch kardynałów; Dmowski i Oviedo.
Kardynałowie zgłosili protest. Potem opuścili konklawe; Dmowski, Wieniawa, Oviedo i Lisewicz (aktualny król w RON). Za karę dostali ekskomunikę i zostali zbanowani. Ma zostać powołana komisja dla zbadania czy to konklawe było w ogóle prawomocne, bo doszło do kilku nadużyć, czy złamań zasad.
Kościół Rotryjski opuścili wszyscy duchowni i obecnie Rotria składa się tylko z 3 kardynałów-drederystów. Co oznacza, że Rotria de facto upada, upadła, gdyż dotychczas dzięki młodym jakoś to jeszcze funkcjonowało, a teraz skoro są tylko drederyści to nie będzie już lokalnych kościołów, zostało samo państwo. Sporo się wydarzyło i sytuacja jest trudna, lecz Drederyści uważają, że jest okej, nic nie wymaga zmian, a ci co odeszli to zdrajcy, opozycja i partyzanci, wrogowie.
Poleca zajrzeć do Listu biskupa Wieniawy do ludzi dobrej woli (cała prawda) oraz sprawozdania, postu kardynała Oviedo, który ujawnił screeny z konklawe.
1 1
Strona 1 z 2 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera