Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Naprzód!

Crater City - Las Vinkas - SOS8(Meta Rajdu) - 2.ÖDLAND-RALLYE 1921

Dnia 23 grudnia 58 roku Po Bombach o 0:30 Herr Gruni rozpoczął dyskusję pisząc:


2.Ödland-Rallye 1921
2.Rajd Pustkowi 1921 /2021


Dzień II
Super Odcinek Specjalny nr 8 / META 2.Rajdu Pustkowi
Trudność - III

27 grudnia 58 roku po bombach (2021), godzina 22:00




Crater City - Las Vinkas:
I oto na horyzoncie majaczą się przed uczestnikami wyścigu światła Las Vinkas - mety II Rajdu Pustkowi. A po zakończeniu rajdu na zwycięzcę czeka koks, konserwy i dziwki bez przerwy. Gdybyście nie mieli ze sobą prezerwatyw, to znam jedne kiosk, gdzie możecie kupić parę używanych w przystępnej cenie.

W Las Vinkas w jednym z kasyn lub szulerni możecie przefiukać całą Waszą wygraną. Ba! Będziecie mogli nawet postawić swój samochód lub nerkę aby spróbować się odkuć. Może się jednak okazać, że zostaniecie w samych portkach i zasilicie okoliczną populację lumpenploretariatu.

Winkowie chcą wszystkim podziękować za udział w II Rajdzie Pustkowi!




Łącznie do pokonania było 122km.



---


UWAGA: TO SUPER ODCINEK SPECJALNY NR 8 A ZARAZEM META ÖDLAND-RALLYE 1921 - TUTAJ KIEROWCY DOKONUJĄ WPISU NA FORUM O WSKAZANEJ POWYŻEJ DACIE I GODZINIE. TANKOWANIE JEST ZABRONIONE.

Premie Czasowe (poziom trudności III)
1miejsce: -10min.
2miejsce: -6min.
3miejsce: -4min.

Premie za Super Odcinek Specjalny
1miejsce: -15min.
2miejsce: -10min.
3miejsce: -5min
4miejsce: -3min.
5miejsce: -1min.

RMAW chciało serdecznie podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie rajdu! Serdeczne dzięki!


0 0

Odpowiedzi (23)

Na dół Strona 2 z 2
Dnia 27 grudnia 58 roku Po Bombach o 22:17 Herr Gruni odpowiedział :
I koniec!



Dziękuję wszystkim za udział! To był strasznie dziwny rajd, ale zwycięzca mógł być tylko jeden.
Ludwik Tomović to prawdziwy hegemon kierownicy!
3 3
Dnia 27 grudnia 58 roku Po Bombach o 22:17 Herr Gruni odpowiedział :
Żeby była jasność. Każda weryfikacja kolejności odbywała się po ID posta dodanego do forum...
4 4
Dnia 27 grudnia 58 roku Po Bombach o 22:39 Bocian odpowiedział :
Ok, u mnie jest już normalnie, ale przez jakiś czas kolejność miałem inną i zastanawiałem się czy postawienie kufla Uranowego wpływa na kolejność ;)
0 0
Dnia 27 grudnia 58 roku Po Bombach o 22:45 Herr Gruni odpowiedział :
Krótko podsumowując...
Dziękuję wszystkim, którzy brali udział w zmaganiach podczas Rajdu Pustkowi, także tym, którzy bardziej przeszkadzali. ;)
Natomiast szczególne gratulację ślę do Ludwika Tomovicia za totalną dominajcę, pomimo trudnych warunków, a także do pozostałych kierowców z podium. Za wspaniałą pogoń - Helwetykowi Romańskiemu, oraz Alfredowi Fabianowi v.Tehen-Dżekowi za obronę podium do końca, a Piotrowi vel Bocianowi za konsekwencję od poczatku sezonu!
Pozostałym z walczaków - Brunonowi, Janowi (NO.24) i Orjonowi za ostre ciągnięcie do przodu. Tym razem zabrakło kilku szybszych kliknięć, ale rewanż już za miesiąc w Leocji.
No i nie sposób pominąć info o Otto von Tellerze vel Jego Ekscelencji Wielkiej Szysze, Talerzowi, to dzięki niemu tutaj jesteśmy, pomimo nadzwyczaj niesprzyjających warunków poza mikronacyjnych.
Oby prognozy były mylące! Trzymam kciuki, a wszystkich kierowców zapraszam już dziś na ostatni weekend stycznia przyszłego roku do Leocji!
2 2
Dnia 28 grudnia 58 roku Po Bombach o 8:06 Bruno Petrowicz Catalan odpowiedział :
A jednak to nie moje zwidy i dzieją się rzeczy dziwne. Można mieć wrażenie że rajd odbywał się w trakcie trzęsienia ziemi i stąd zmieniające się pozycje przybywających na poszczególne OS jak i na metę. Wczoraj po dotarciu na metę była kolejność taka jak podał vel Bocian. Potem było inaczej co zostało zasygnalizowane, potem wróciła kolejność podana jaka była, ale nie do końca. Bowiem dokładnie było tak;
1 L. Tomović
2 H. Romański
3 P vel Bocian
4 A.F. von Tehen-Dżek
5 Orion Surma
6 B. Petrowicz Catalan
Taka kolejność jest też podana w tabeli wyników, ale dzisiaj Orion Surma jest na pozycji 6, czyli za mną. Zatem co ma wpływ na zmianę pozycji przekroczenia mety, a wcześniej i na OS i czemu ma to służyć ? Pytam z czystej ciekawości, bo nagle fajna zabawa przestaje być fajna.
0 0
Dnia 29 grudnia 58 roku Po Bombach o 9:10 Herr Gruni odpowiedział :
WKM Brunonie, jak podawałem w prywatnej korespondencji, wszelkie sprawy poprawnej kolejności rozgrywały się poprzez sprawdzenie nadania kolejności poprzez numer poszczególnych postów. Nie ma innej opcji. Forum Winków jest robione od podstaw samodzielnie i może zawierać pewne niedociągnięcia, aczkolwiek nie uważam by coś mu brakowało. Natomiast, tak w momencie kiedy odbywa się rajd i dzieją się "takie" rzeczy to irytujące. Dla mnie była to podwójna robota, ale nie dopatrujmy się oszustw. To nie poziom zabawy z Jegomościem na "p".
0 0
Dnia 29 grudnia 58 roku Po Bombach o 18:16 Pan Talerz odpowiedział :
Ze strony Winków dodam tylko, że tylko ja i duch profesora Sokolowa mamy dostęp do systemów informatycznych Winko.NET'u 3.0 więc wszelkie manipulacje z zewnątrz raczej nie były możliwe.
0 0
Dnia 30 grudnia 58 roku Po Bombach o 12:18 Herr Gruni odpowiedział :
Spokojnie. Już wszystko wyjaśnione. Herr Bruno nie ma dostępu do discorda, stąd i nie miał wiedzy o prowadzonych tam rozmowach.
0 0
Strona 2 z 2 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera