Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Bij agresora

Słowniczek trudnych pojęć/FAQ

Dnia 15 kwietnia 52 roku Po Bombach o 17:37 Pan Talerz rozpoczął dyskusję pisząc:
Wczoraj towarzysz Radziecki przez Mordoksięgę wypytywał się mnie o pewne niuanse związane z terminologią jaką się posługuję. Nie mogę się mu dziwić, wszakże nie każdy pimel przybywający do nas spoza Pustkowi, musi się od razu orientować w terminologii czy zwyczajach Winków. Dlatego chciałbym sporządzić pewnego rodzaju słownik/FAQ, który pomógłby noobom odnaleźć się w świecie Winków. Jeżeli macie propozycje jakie powinien zawierać on pytania to proszę o zamieszczanie ich tutaj :)
0 0

Odpowiedzi (2)

Na dół Strona 1 z 1
Dnia 15 kwietnia 52 roku Po Bombach o 20:03 major Radziecki odpowiedział :
Świetny pomysł.

Poza tymi rzeczami o które ja pytałem, przydałoby się zrobić (raczej jako podstronę, nie jako główną część FAQ) słowniczek słownictwa typowo Falloutowego, w rodzaju radskorpionów, stimpaków itepe itede. Nie są one najważniejsze w samym Winktown (stąd wyciagnięcie do "podsłowniczka") ale mogą się przydać.

Przydałby się także szkic historyczny dla lepszego ogarnięcia, a także jakaś galeria najważniejszych postaci... Jak się nazywał ten przewodnik po pustkowiach, co w F3 był quest? Może zrobić cośw tym stylu, z różnymi rozdziałami?
0 0
Dnia 15 kwietnia 52 roku Po Bombach o 20:09 Pan Talerz odpowiedział :
Dobry pomysł z tym słowniczkiem typowo falloutowym. Dzięki temu może się uda "zmodernizować podejście" do niektórych terminów. Towarzysz Radziecki np. już zrozumiał że gnarp to taki ghul typowy.

Podręcznik przetrwania na Pustkowiach to się nazywało w F3. Dobry pomysł z rysem historycznym. Dzięki temu przekaże się czytelnikowi, że Pollin to nie do końca Ziemia a raczej coś na kształt Świata Pośredniego z cyklu Mroczna Wieża.
0 0
Strona 1 z 1 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera