Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Inkwizycja

Pewnego razu w bu... barze

Dnia 10 sierpnia 51 roku Po Bombach o 0:36 Pan Talerz rozpoczął dyskusję pisząc:
<Ciężko jest się wyzbyć starych nawyków, dlatego też Talerz zanim wszedł do budynku, przez wybitą szybę pomachał kapeluszem na patyku. Ufff... Na szczęście nikogo nie było w środku bo po 2 sekundach w swoim kowbojskim kapeluszu miałby już z tuzin dziur! Z plecaka wyciągnął pęto kluczy, po czym znalazł ten właściwy i zaczął majstrować przy kłódce od naprawdę grubego łańcucha. Zasadniczo, rzadko kiedy w budynku do którego chciał wejść, drzwi były przymocowane do zawiasów dłużej niż dwie godziny ale jednak kiedy ostatni raz opuszczał to miejsce, czuł się pewniej chociaż udając że zamyka za sobą wejście. Kto tylko by chciał, wlazłby do środka albo przez wybitą szybę albo przez dziurę w ścianie. "Trzeba będzie załatać" pomyślał. Zasadniczo wprawdzie roboty strażnicze kręciły się nieustannie w okolicy od ponad dwóch lat ale w dużej większości już dawno przestały być sprawne bojowo, pełniły raczej funkcje "strachów na wróble".
Kiedy Porcelanowy Król wszedł do wnętrza budynku, ogarnęła go nostalgia. Bar "Pod Różowym Kundlem" wyglądał dokładnie tak samo jak go zostawił, kiedy zapieczętowywał bramy Wolnego Miasta Winktown.>- Ale ruina, trzeba będzie to ogarnąć zanim przybędą inni... <Wpierw jednak podszedł do kontuaru i spod lady wyciągnął butelkę "Uranowego". Napój był przyjemnie schłodzony, leżakował tutaj szmat czasu. Siadł na najbliższym stołku.> - Będzie w pizdu roboty aby przywrócić dawny blask temu miejscu. <Jakby na znak, w tym momencie stołek załamał się pod nim.> - Home, sweet home kurna!
2 2

Odpowiedzi (497)

Na dół Strona 32 z 34
Dnia 09 września 58 roku Po Bombach o 11:40 Herr Gruni odpowiedział :
Widzę, że tu jakaś "gruba" imprezka. ;)
1 1
Dnia 12 września 58 roku Po Bombach o 13:10 Pan Talerz odpowiedział :
Przynajmniej Borys zaoszczędził grubą sakiewkę kapsli stawiając piwo "wszystkim"...

Kojarzycie wirus SE5-14? Troszkę na nim znowu eksperymentowaliśmy w starych laboratoriach Słoma-Techu no i zmutował wybijając 3/4 populacji Pustkowi. Dzień jak co dzień rzekłbym.
3 3
Dnia 17 września 58 roku Po Bombach o 19:22 Borys odpowiedział :
Borys uczciwie oddał mocz w barowej toalecie, a nawet uiścił opłatę. Wchodząc na sale, jednocześnie zapinając pasek w spodniach, zauważył Herr @Talerza and @Grunera.
-To nie będzie tanie spotkanie-mruknłą.
-Nie będzie-potwierdził wierny Istvan.
1 1
Dnia 18 września 58 roku Po Bombach o 15:59 Pan Talerz odpowiedział :
- Ach Borysie, wielu Winków w Wolnym Mieście nie zostało. Aktualnie na Pustkowiach mamy event pt. "Wielkie Rozproszenie", w trakcie którego wszyscy mieszkańcy Kraju Winków ukrywają się przed resztą świata.
1 1
Dnia 24 września 58 roku Po Bombach o 8:57 Herr Gruni odpowiedział :
Herr Talerz, co to się stało, że teraz jest Herr Octanem? :D
0 0
Dnia 04 października 58 roku Po Bombach o 21:43 Pan Talerz odpowiedział :
- Próbowałem nielegalnie przekroczyć granicę austro-węgierską na podrobionych papierach, ale i tak mnie złapali i cofnęli na Pustkowia...
3 3
Dnia 05 października 58 roku Po Bombach o 11:07 Herr Gruni odpowiedział :
A było zadzownić... Ja bym Szanownego wwiózł. Ma się te "znajomości". ;)
3 3
Dnia 06 października 58 roku Po Bombach o 14:52 Pan Talerz odpowiedział :
- Z przyjemnością skorzystam z oferty przy najbliżej okazji! A czy mogę w pakiecie poprosić o zwrot materiałów wybuchowych które miałem ze sobą przy przekraczaniu zielonej granicy, a które zostały mi zarekwirowane?
3 3
Dnia 13 października 58 roku Po Bombach o 13:59 Herr Gruni odpowiedział :

Ależ proszę bardzo! :D
2 2
Dnia 19 października 58 roku Po Bombach o 11:12 Pan Talerz odpowiedział :
Dziękuję bardzo szanowny dobrodzieju!
0 0
Dnia 24 października 58 roku Po Bombach o 19:54 Numer 24 odpowiedział :
Myślałem że to choinka
0 0
Dnia 25 października 58 roku Po Bombach o 16:11 Pan Talerz odpowiedział :
Dopiero po 1 listopada można stawiać choinki. To miała być kolekcja zniczy dla Franciszka Leopolda.
2 2
Dnia 26 października 58 roku Po Bombach o 9:05 Herr Gruni odpowiedział :
Jeszcze na stopie wojennej z JCKM? :)
1 1
Dnia 01 listopada 58 roku Po Bombach o 8:34 Pan Talerz odpowiedział :
Nic się nie zmieniło! :D
1 1
Dnia 01 listopada 58 roku Po Bombach o 9:05 Herr Gruni odpowiedział :
Czas pojednania nadchodzi. :)
0 0
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera