Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Pasożyt

2. Rajd Lwa i Jednorożca

Dnia 04 maja 58 roku Po Bombach o 16:52 Herr Gruni rozpoczął dyskusję pisząc:
Szanowni Państwo,

Mam zaszczyt zakomunikować, że już dziesięć dni ruszamy w trasę kolejnego rajdu. Tym razem najbardziej szalonego z dotychczasowych. I to nie tylko, że pojawi się kilka nowości, ale i z przebiegu trasy. Kierowcy będą musieli się przemieszczać pomiedzy wyspami raz drogą wodną, raz powietrzną, byle zdążyć na czas!

1 1

Odpowiedzi (23)

Na dół Strona 1 z 2
Dnia 04 maja 58 roku Po Bombach o 18:17 Anton odpowiedział :
Czy będzie narzucone, że z wyspy A na wyspę B będzie trzeba się przemieścić drogą morską, a z wyspy B na C powietrzną? Czy to będzie dowolne? Bo nie wiem czy mam konstruować zarówno łódź jak i samolot czy mogę się skupić tylko na np samolocie? No i jak sprawa transportu owych wehikułów? Czy np samolot z wyspy do wyspy musi być samolotem transportowym aby móc przetransportować pojazd lądowy? A co z transportem samolotu/statku gdy poruszamy się po lądzie? Czy tym wszystkim będzie zajmować się obsługa rajdu?
1 1
Dnia 04 maja 58 roku Po Bombach o 22:31 Herr Gruni odpowiedział :
Ciekawe zagadnienie Szanowny Profesor poruszył. Niech sobie Wasza K.U.T.A.S.O.W.A.T.O.Ś.Ć. wyobrazi, że będzie to uwzględnione w sposób dosłowny. ;)
0 0
Dnia 05 maja 58 roku Po Bombach o 9:55 Herr Gruni odpowiedział :


Tradycyjnym już sposobem zaczynamy odliczanie! Wszystkich chętnych zapraszam do udziału, a "stare wygi" do potwierdzania swojego startu!
Po raz kolejny liczę na zdrową rywalizację do samego końca!
1 1
Dnia 05 maja 58 roku Po Bombach o 16:32 Anton odpowiedział :
Postaram się tym razem nie zająć ostatniego miejsca xd
0 0
Dnia 06 maja 58 roku Po Bombach o 11:34 Herr Gruni odpowiedział :
Meine freund! Tego Ci życzę!


Niedługo zobaczymy się na starcie!


Informacja o nowych sponsorach:

NAGRODY JEJ CESARSKIEJ MOŚCI, CESARZOWEJ TEUTONII, JOANNY IZABELI
(nagrody realne)
Za zajęcie 1.miejsca w Klasyfikacji Końcowej Rajdu Lwa i Jednorożca - słodycze o wartości 30zł ze sklepu SCRUMMY
Za zajęcie 1.miejsca w Klasyfikacji za teutońską część trasy - słodycze o wartości 20zł ze sklepu SCRUMMY

(nagrody wirtualne)
Za zajęcie 1.miejsca w Klasyfikacji Końcowej Rajdu Lwa i Jednorożca - 50000 koron (UNP)
Za zajęcie 2.miejsca - 25000 koron (UNP)
Za zajęcie 3.miejsca - 15000 koron (UNP)
Dla zespołu(ów), który zajmie pierwsze miejsce w Rajdzie Lwa i Jednorożca - 20000KOH(do podziału na zespół)

Franz Joseph Preis - Nagroda Franciszka Józefa -fundatorem jest JCKM Franz Leopold I
-Statuetka :

Kierowca będący obywatelem Monarchii Austro-Węgierskiej, który uzyska największą liczbę punktów w rajdach poza granicami kraju otrzyma 15000kr (zbiorczo nagrody za sezon w pierwszym poście)

Oprócz Nagrody Franciszka Józefa, w dniu wczorajszym sponsorem strategiczny RMAW zostało Namiestnictwo Praskie!
Korona Świętego Wacława dofinansowało centralę w Laibach kwotą 50000 koron. Natomiast połowa tej kwoty zostanie przeznaczona na nagrody w zbliżającym się Rajdzie Lwa i Jendorożca!

Sprawdź listę sponsorów i nagród wszystkich rajdów...
1 1
Dnia 07 maja 58 roku Po Bombach o 12:11 Herr Gruni odpowiedział :
1 1
Dnia 08 maja 58 roku Po Bombach o 11:41 Herr Gruni odpowiedział :


I pomyśleć, że za tydzień o tej porze będziemy szusować po slawońskich drogach...
0 0
Dnia 11 maja 58 roku Po Bombach o 13:33 Herr Gruni odpowiedział :


Numery startowe rozdane! Kto nie otrzymał niech się zgłasza! :)
0 0
Dnia 12 maja 58 roku Po Bombach o 18:19 Herr Gruni odpowiedział :


Kto się jeszcze nie zgłosił niech to czyni natychmiast! :)
0 0
Dnia 12 maja 58 roku Po Bombach o 18:26 Anton odpowiedział :
Ja chyba dałem do zrozumienia że się zgłosiłem? :P bo nie użyłem co prawda sformułowania "zgłaszam się" ale numerek dostałem :P
0 0
Dnia 13 maja 58 roku Po Bombach o 10:47 Herr Gruni odpowiedział :


Już jutro wielkie ściganie na ziemiach sclavińsko(slawońsko również)-teutońskich(loardyjskich).
Jak widzicie na załączonym obrazku robimy wszystko byście mogli być na bieżąco z wydarzeniami z rajdu. To nie będzie łatwy rajd, o nie. Wszelkieog kolorytu mają dodać pomysły współorganizatorów na zaostrzenie rywalizacji...
I tak już na prologu jesteśmy w stanie zyskać kilka premiowanych minut za... marynarskie opowieści! Więcej szczegółów oczywiście w opisie!
Następnie w górskich szczytach poznamy niebywałe legendy, które zapierają dech i powodują, że niejednen mąż i niejedna niewiasta uroni łże nad losem swych praprzodków... A to wszystko w odmętach nocnych odcinków.
Ze Sclavinii przeniesiemy się do odległej Slawonii. A tam poznamy kilka ciekawostek i przejedziemy przez miasto z rekorodowo długą nazwą.
Jak się domyślacie Rajd Lwa i Jednorożca wymaga ciągłego przemieszczania się. Nie mogło więc zabraknąć związanych z tym "zadań specjalnych". Na zakończenie drugiego dnia będziemy więc musieli się przeprawić barką (oczywiście jest to zadanie dodatkowe, dla tych co chcą uzyskać kilka minut premii). Czy pożartujesz z flisakami zależy już wyłącznie od ciebie. Ciekawostek i utrudnień ciąg dalszy nastąpi w obfitującej w koczownicze ludy, Loardii. Tam zwróćmy uwagę przede wszystkim na OS8 i OS9. Pierwszy, który się zjawi, niekoniecznie musi być tym wygranym. Straci Premię Czasową, dostanie karę i będzie obiektem żartów do końca trwania rajdu... Miejcie się zatem na baczności!
To tyle ze "specjałów" rajdu pod egidą jednorozca i lwa. Bawcie się dobrze i niechy wygra najlepszy!

Herr Anton, my chyba już dawno pisaliśmy o tym. Nie widziałem sprzeciwu więc założyłem, że tak! :D
1 1
Dnia 14 maja 58 roku Po Bombach o 20:30 Herr Gruni odpowiedział :
Pierwsza klasyfikacja po prologu. Dodajmy, że prolog nie jest jeszcze zamnknięty!
Kierowca, który jeszcze się nie pojawił i napisze szantę otrzyma 2 minuty Premii Czasowej!

2 2
Dnia 14 maja 58 roku Po Bombach o 20:37 Pan Talerz odpowiedział :
Udało mi się zjawić, mam nadzieję, że mi premię czasową zaliczysz.
2 2
Dnia 14 maja 58 roku Po Bombach o 22:08 Anton odpowiedział :
A szanty gdzie?
1 1
Dnia 14 maja 58 roku Po Bombach o 23:23 Herr Gruni odpowiedział :
Po OS1 na szybko - będzie weryfikowane



Szanty popłynęły!
0 0
Strona 1 z 2 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera