Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Kot w kosmosie

2.Rajd Leocji 1921

Dnia 13 kwietnia 58 roku Po Bombach o 20:22 Herr Gruni rozpoczął dyskusję pisząc:
Szanowni Państwo!
Zaczynamy przygotowania końcowe do kolejnego rajdu. Tym razem zawitamy do pięknej Leocji. Wszystkich zainterseowanych startem, tradycyjnie zapraszam do potwierdzenia swojego udziału!

1 1

Odpowiedzi (23)

Na dół Strona 1 z 2
Dnia 15 kwietnia 58 roku Po Bombach o 9:45 Herr Gruni odpowiedział :
Kierowcy! Obywatele Mikroświata!

Zaczynamy odliczanie do rajdu, który wyprowadził RMAW na szersze, międzynarodowe wody. To pierwsza impreza, która odbyła się poza Monarchią. Niemała w tym zasługa Czcigodnych Namiestników, ale przed wszystkim obywatela leockiego, Alicijanina - Kiedyna, który to wykazał się ciężką pracą przy organizacji. A już za nieco ponad tydzień zobaczymy się na ziemi leockiej poraz drugi. Zapraszamy!
0 0
Dnia 16 kwietnia 58 roku Po Bombach o 8:24 Herr Gruni odpowiedział :
Leocja jest już gotowa, a Wy?

0 0
Dnia 17 kwietnia 58 roku Po Bombach o 11:57 Herr Gruni odpowiedział :
No i już tylko tydzień!

1 1
Dnia 18 kwietnia 58 roku Po Bombach o 12:59 Herr Gruni odpowiedział :
Niespełna tydzień! Nie zapomnij odwiedzić forum!

0 0
Dnia 19 kwietnia 58 roku Po Bombach o 17:43 Herr Gruni odpowiedział :


Ostatnia prosta...
0 0
Dnia 19 kwietnia 58 roku Po Bombach o 20:45 Pan Talerz odpowiedział :
Takie moje pytanie: czy nie miała być dłuższa przerwa od rajdów?
0 0
Dnia 20 kwietnia 58 roku Po Bombach o 13:19 Herr Gruni odpowiedział :
Przerwa? Tak miała być. :)
Natomiast okres marzec-lipiec jest dość krótki, na drugi sezon i nie dało się skrócić.
Na wakacje będzie przerwa na pewno. Cały lipiec, cały sierpień i chyba nawet wrzesień. Zaczniemy albo koniec września albo początek października.
Winkowie nadal zainteresowani organizacją w sezonie nr III.


Właśnie zakualizowałem listę sponsorów i nagród Rajdu Leocji na forum MAW oraz na forum, gdzie ten rajd się odbędzie, w Leocji

I co najważniejsze! Mamy w końcu szczegółowy plan trasy! i jak wyżej także odnośnik do leockiego forum.

2 2
Dnia 21 kwietnia 58 roku Po Bombach o 8:50 Pan Talerz odpowiedział :
Patrząc na ilość uczestników Rajdu Wielkanocnego, mam pewne obawy, że mikronauci poczuli pewne zmęczenie materiałem. Jeżeli sytuacja powtórzy się podczas trwania II Rajdu Leocji, sugerowałbym zwolnienie z ilością organizowanych wyścigów.

Akurat przerwy w wakacje to ja bym nie robił, tylko może jakiś wyścig przez cały kontynent, trwający z tydzień?
0 0
Dnia 21 kwietnia 58 roku Po Bombach o 9:46 Herr Gruni odpowiedział :
Nie ma Wielka Szycha jak taka organizacja rajdu co 3 tygodnie ryje banie. Cały czas w napięciu. To, że my się w miarę dogadaliśmy i poszło sprawnie tonie zawszetak jest, że mam wszystko na czas. ;)
Trzeba kombinować i się sprężąć.
Przerwa będzie na pewno. Przynajmniej nic na "bardzo poważnie" nie planuje. Coprawda zdanie zawsze mogę zmienić.
Co do ilości osób w ostatnim radzie, to tylko i wyłącznie okres świąteczny stanął na przeszkodzie. Wydawało się, że ludzie znajdą czas, ale jednak było zupełnie odwrotnie. Natomiast w Leocji wszystko powinno wrócić do normy.
Sam Ekscelencja pisze, że jest zmęczenie materiałem a jednak nalega na brak przerwy... Coś tu nie styka.
Sezon II jest zaplanowany i po Leocji mamy przerwę miesięczną Lwa i Jednorożca więc nie martwimy się na zapas,ok? :P

Kto jeszcze nie wyprasował kombinezonów, nie przetarł dokładnie gogli czy nie wydziergał ciepłego szaliczka, niech to zrobi natychmiast!
Rajd Leocji niedługo startuje!

0 0
Dnia 22 kwietnia 58 roku Po Bombach o 12:07 Herr Gruni odpowiedział :
0 0
Dnia 23 kwietnia 58 roku Po Bombach o 9:08 Herr Gruni odpowiedział :


Nic dodać, nic ująć. Wystarczy wziąć udział!
0 0
Dnia 24 kwietnia 58 roku Po Bombach o 11:03 Herr Gruni odpowiedział :
Klasyfikacja po OS1! Dalej, dalej! Za niecałą godzinkę znów OS!

0 0
Dnia 24 kwietnia 58 roku Po Bombach o 11:55 Herr Gruni odpowiedział :
Klasyfikacja aktualna po OS2
0 0
Dnia 24 kwietnia 58 roku Po Bombach o 14:09 Herr Gruni odpowiedział :
OS3 klasyfikacja z 14:05


Pierwsze rozwiązania taktyczne za nami. Przed wieczornymi OS'ami, w czołówce leockie namiestnictwo... ;)
0 0
Dnia 25 kwietnia 58 roku Po Bombach o 0:17 Herr Gruni odpowiedział :
No i mamy to! Klasyfikacja po OS 4 i nocna część trasy rozpoczęta!
0 0
Strona 1 z 2 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera