Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Techrzesza # 2

Tablica wymagań konstrukcyjnych

Dnia 22 lutego 51 roku Po Bombach o 13:29 Toczald rozpoczął dyskusję pisząc:
W tym miejscu będę zgłaszał swoje obiekcje odnośnie konstrukcji całego serwisu. Ludwiku, strzeż się!
0 0

Odpowiedzi (480)

Na dół Strona 13 z 32
Dnia 08 kwietnia 52 roku Po Bombach o 0:46 Pan Talerz odpowiedział :
No to by się nawet zgadzało z odniesieniem do Wurstlandii ponieważ Lunton Sokołow swojego czasu był tam królem. Potem dopiero zaczął chlać i schwytali go nasi łowcy niewolników.

No i ten nieszczęsny tag fabularny trzeba by było w końcu poprawić.
0 0
Dnia 08 kwietnia 52 roku Po Bombach o 9:25 major Radziecki odpowiedział :
I przydałoby się, żeby na liście tematów na forum a) wyświetlało obok albo zamiast autora wątku ostatnio odpowiadającego, oraz b) żeby odnośnik linkował do ostatniej strony wątku, a nie do pierwszej.
0 0
Dnia 08 kwietnia 52 roku Po Bombach o 9:29 major Radziecki odpowiedział :
A także - na profilu użytkownika są błędy w części dotyczącej komentarzy, tj. błędne linki.
0 0
Dnia 08 kwietnia 52 roku Po Bombach o 13:40 Pan Talerz odpowiedział :
I stawianie kuflów w komentarzach nie działa, właśnie zauważyłem jak chciałem postawić Radzieckiemu za komentarz dotyczący Rotrii, Parlandii i Mikrosławi :)
0 0
Dnia 08 kwietnia 52 roku Po Bombach o 20:31 Toczald odpowiedział :
Zrobiłbym porządny portal, ale nie spodobałby się Talerzowi, bo byłby za mało bajerancki (ale przynajmniej, mam nadzieję, solidnie wykonany). Cóż, życie.
0 0
Dnia 08 kwietnia 52 roku Po Bombach o 20:33 Pan Talerz odpowiedział :
Ja jestem otwarty na wszelkie propozycje o ile zmotywują kogoś do pracy :D
0 0
Dnia 08 kwietnia 52 roku Po Bombach o 21:33 Anton odpowiedział :
Ciebie by nawet nie zadowolił ten kondon z baśni o królewnie Pizdolonie...
0 0
Dnia 08 kwietnia 52 roku Po Bombach o 21:43 Pan Talerz odpowiedział :
Weź przestań, przecież Cię pochwaliłem miesiąc temu za kolor skrawka papieru.
0 0
Dnia 09 kwietnia 52 roku Po Bombach o 20:33 major Radziecki odpowiedział :
Coś się w postach rozjechało, tekst wyjeżdża na prawo poza papier.
0 0
Dnia 11 kwietnia 52 roku Po Bombach o 10:36 Anton odpowiedział :
Gdzie? Bo nie widzę.
0 0
Dnia 11 kwietnia 52 roku Po Bombach o 15:03 major Radziecki odpowiedział :
Już też nie widzę. Miałem to przy postach zawierających większą ilość tekstu (więcej niż jeden wiersz, tak jak powinien mieć ten właśnie post, którego treść właśnie rozbudowuję do absurdu, żeby przetestować ostatecznie, czy aby na pewno nic się więcej nie rozjeżdża)
0 0
Dnia 11 kwietnia 52 roku Po Bombach o 15:04 major Radziecki odpowiedział :
No i wszystko jest ok. Wtedy wyglądało to tak, jakby treść postu nie była ograniczona w poziomie do kartki.
0 0
Dnia 11 kwietnia 52 roku Po Bombach o 15:06 major Radziecki odpowiedział :
BTW, funkcja "rozwiń" w obecnej formie jest bez sensu - pokazywanie jednego, pierwszego postu nie daje nam chyba żadnej informacji... co więcej - nie wiem jak u was, ale u mnie przy rozwijaniu mam czarny tekst na czarnym tle, więc już w ogóle masakra.
0 0
Dnia 11 kwietnia 52 roku Po Bombach o 17:19 Pan Talerz odpowiedział :
user::36::link, date::1428757587

BTW, funkcja "rozwiń" w obecnej formie jest bez sensu - pokazywanie jednego, pierwszego postu nie daje nam chyba żadnej informacji... co więcej - nie wiem jak u was, ale u mnie przy rozwijaniu mam czarny tekst na czarnym tle, więc już w ogóle masakra.


Czarne napisy na czarnym tle to chyba wina tego, że swojego czasu podmieniliśmy papier pod postami. Mea Culpa, nie skontrolowałem dokładniej pracy Sokołowa. No i faktycznie, rozwijanie trochę bez sensu jest. Co proponujecie towarzyszu w zamian?
0 0
Dnia 11 kwietnia 52 roku Po Bombach o 17:19 Pan Talerz odpowiedział :
user::36::link, date::1428757587

BTW, funkcja "rozwiń" w obecnej formie jest bez sensu - pokazywanie jednego, pierwszego postu nie daje nam chyba żadnej informacji... co więcej - nie wiem jak u was, ale u mnie przy rozwijaniu mam czarny tekst na czarnym tle, więc już w ogóle masakra.


Czarne napisy na czarnym tle to chyba wina tego, że swojego czasu podmieniliśmy papier pod postami. Mea Culpa, nie skontrolowałem dokładniej pracy Sokołowa. No i faktycznie, rozwijanie trochę bez sensu jest. Co proponujecie towarzyszu w zamian?
0 0
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera