Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Pasożyt

Witajcie

Dnia 13 września 57 roku Po Bombach o 22:54 Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz rozpoczął dyskusję pisząc:
Dobry wieczór,
Przybywam z Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Pełnię tam funkcję podkanclerzego wielkiego i szefa Pieczęci Spraw Zagranicznych. Wybaczcie, proszę, że nie przywitałem się na samym początku. Nie pomyślałem o tym...
Przywitałem się już w wątku dotyczącym zagranicy, ale postanowiłem założyć w tym celu nowy temat.

Ciekawi mnie, jak wyglądają stosunki dyplomatyczne między Pustkowiami a Rzecząpospolitą, o czym napisałem w tamtym wątku.

W każdym razie,
pozdrawiam serdecznie
5 5

Odpowiedzi (13)

Na dół Strona 1 z 1
Dnia 14 września 57 roku Po Bombach o 10:35 Gofer odpowiedział :
Dzień doberek!

Jaki w Rzeczpospolitej macie stosunek do inteligentnych bobrów? Pytam się, bo wyglądacie na dosyć zacofanych i jakbym się ewentualnie wybierał na wycieczkę, to nie chcę skończyć na stole jakiegoś waćpana jako główne danie niedzielnego obiadku obok rosołku z kury.
3 3
Dnia 14 września 57 roku Po Bombach o 11:42 Borys odpowiedział :
Zasadniczo bobry mają w Rzeczpospolitej przechlapane siedem dni w tygodniu. O d niedzieli do czwartku zjada się bobra bez ogona, w piątek zaś sam ogon podany w pysznym sosie śmietanowym, bobry też dusi się w piwie oraz robi się gulasz z bora.
Ja osobiście wycieczki nie polecam.
1 3
Dnia 14 września 57 roku Po Bombach o 13:25 Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz odpowiedział :
Nigdy takich dotąd nie spotykaliśmy, ale jeśli by Szanowny Pan Bóbr chciał do nas przybyć, serdecznie zapraszam, jeno proszę wcześniej uprzedzić o Pańskiej inteligencji i niejadalności. ;)
3 3
Dnia 14 września 57 roku Po Bombach o 18:27 Gofer odpowiedział :
Jeszcze jedno pytanie: jaki stosunek macie do homoseksualistów, transseksualistów, skunksów i Tułtulenki?
0 0
Dnia 14 września 57 roku Po Bombach o 19:08 Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz odpowiedział :
Raczej się takie osoby u nas nie zdarzają, z tego, co wiem. Bywała u nas jednak p. Aleksandra Chojnacka von Hippogriff itd. (daw. Rhadmor), która jest prawdopodobnie jedyną taką dobrze znaną osobą w polskim mikroświecie.
Co do mnie, osobiście, odnoszę się tego po chrześcijańsku, katolicku.
Szanuję człowieka i chciałbym być pozytywnie wobec niego nastawiony, ale zauważam, że takie postępowanie jest nieprawidłowe, nieuporządkowane i może być grzeszne. I chyba tyle.

Co do Tuolelenkki, Rzeczpospolita nie ma z tym państwem żadnych umów, nie były prowadzone kroki w celu wzajemnego uznania państw (z tego, co mi się zdaje).
Oprócz tego nadmienię, że nasz Kanclerz jest synem p. Aleksandry i w niektórych miejscach nazywa siebie skunksem.
3 3
Dnia 15 września 57 roku Po Bombach o 8:09 Gofer odpowiedział :
Ja osobiście do pani Aleksandry nic nie mam, nawet szacunku.
5 5
Dnia 15 września 57 roku Po Bombach o 10:44 Herr Gruni odpowiedział :
Ja się nie wypowiem, nie znam historii tejże osoby, ale kontakt miałem poprzez moją pracę dziennikarską...
0 0
Dnia 25 października 57 roku Po Bombach o 17:59 Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz odpowiedział :
Cytuj
Co do mnie, osobiście, odnoszę się tego po chrześcijańsku, katolicku.
Szanuję człowieka i chciałbym być pozytywnie wobec niego nastawiony, ale zauważam, że takie postępowanie jest nieprawidłowe, nieuporządkowane i może być grzeszne. I chyba tyle.


Ja jeszcze, gwoli ścisłości, przyznam, że nie znam p. Aleksandry na tyle, by móc oceniać, jak w rzeczywistości było. Powyższe stanowisko odnoszę do wszystkich, którzy w wiadomy sposób postępują przeciwko naturze.
Możliwe, że można to odnieść i do p. Aleksandry, ale zupełnej pewności nie mam. Nie wiem, jak było dokładnie.
1 1
Dnia 26 października 57 roku Po Bombach o 11:27 Numer 24 odpowiedział :
A ja z nią/nim pisałem wczoraj o kumuniźmie i LGBT
0 0
Dnia 26 października 57 roku Po Bombach o 15:11 Gofer odpowiedział :
I co, i co, i co?
1 1
Dnia 26 października 57 roku Po Bombach o 19:20 Pan Talerz odpowiedział :
Cytuj
A ja z nią/nim pisałem wczoraj o kumuniźmie i LGBT

Przykro mi [*]
0 0
Dnia 28 października 57 roku Po Bombach o 23:47 Herr Gruni odpowiedział :
A o LGBT w kumunie też? To by było dopiero ciekawe...
0 0
Dnia 29 października 57 roku Po Bombach o 5:48 Gofer odpowiedział :
Ciekawe czy on bierze udział w protestach w Polsce i czy to jego ten kierowca BMW potrącił...
0 0
Strona 1 z 1 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera