Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Kot w kosmosie

Talerz zakręca kurek Franciszkowi Leopoldowi!

Dnia 02 września 57 roku Po Bombach o 20:49 Wujek Winek rozpoczął dyskusję pisząc:
Zapraszam do dyskusji na temat:

Talerz zakręca kurek Franciszkowi Leopoldowi!

1 1

Odpowiedzi (14)

Na dół Strona 1 z 1
Dnia 02 września 57 roku Po Bombach o 20:51 Anton odpowiedział :
Super. Ten bimbrociąg to była hańba od samego początku. Nasze płynne złoto, nasz skarb myśli bimbrowniczej i alkochemicznej bym za bezcen wyprowadzany za granicę. A naszych suszy... Teraz przynajmniej będzie się czym napierdolić na miejscu, a nie trzeba będzie wyruszać na ekspedycję do MAW aby skosztować naszych lokalnych trunków.
3 3
Dnia 02 września 57 roku Po Bombach o 21:07 Gofer odpowiedział :
Precz z tymi lujami z MAW, który cały kraj odbudowali w oparciu o naszą ropę. Mogę się założyć, że gdyby nie my, to dalej by jeździli na osłach, a rajdowe mistrzostwa to by mieli, ale żółwi błotnych.

Słuszna decyzja Władzy™!
0 0
Dnia 02 września 57 roku Po Bombach o 22:24 Herr Gruni odpowiedział :
Cytuj
Precz z tymi lujami z MAW

Dobrze, że nie przez "ch". :D

Cytuj
a rajdowe mistrzostwa to by mieli, ale żółwi błotnych.

Że też na to wcześniej nie wpadłem. ;)
To co wystawiacie zespół? :)

Pomijam już "zakręcenie kurka", ale naprawdę to jest warte takiego obrażania? Słyszałem, że Winkowie to takie "luzaki" i fajne chłopaki, a tu wychodzi, że jednak nie są jak "Jarzyna ze Szczecina". ;)
0 0
Dnia 03 września 57 roku Po Bombach o 9:23 Pan Talerz odpowiedział :
Herr Grünerze,
Bo Winkowie to fajne chłopaki są, natomiast bardzo nie lubimy cenzury, a jak nam coś nie odpowiada to po prostu o tym mówimy. Jaśnie Oświecony Franciszek Leopold I pomieszał nieistniejący real z wirtualem i dał mi permanentnego bana na dyskusje na mikronacyjnym Discordzie, chociaż wiedział, że moje pojawienie się na nim sprawiło, że coś się zaczęło dziać.

Ja z Olą Hughson vel Rhadmorem znam się dużo dłużej niż z herr Xawerym Kłopockim i moje ciśnięcie beki z jego postaci bynajmniej nie miało na celu obrażenia go jako prawdziwej osoby, bo wątpię, że tak poważna osoba przebiera się za samicę skunksa i przykrótkie sukieneczki.

To Wasz Najjaśniejszy Pan ma kołek w dupie, a jak potrzebujecie na to dowodów, to mogę wysłać Gofra w sondzie analnej aby Wam dowody przedstawił. Mam nadzieję, że jak w końcu dojdzie do powstania nowego mikronacyjnego forum, to nie będzie on miał tam żadnych uprawień administracyjnych, bo cenzura i podwójne standardy to zło.
4 4
Dnia 03 września 57 roku Po Bombach o 12:28 Herr Gruni odpowiedział :
Nie znam szczegółów, teraz nawet nie mogę JCKW zapytać, bo zaniemógł realiozą przyciśnięty, ale faktycznie zastanawia mnie co go kierowało. Znamy się wszyscy, mniej lub bardziej, ale skoro jest tak jak Szanowny to opisał to moze warto sobie wyjaśnić, a nie, że obaj panowie unosicie się honorem... ;)
Więcej nie pytam, bo rykoszetem mi się oberwie. Ja po prostu nie lubię jak dwoje ludzi się ze sobą kłóci...
1 1
Dnia 03 września 57 roku Po Bombach o 18:48 Numer 24 odpowiedział :
Po tym jak zbanował Talerza napisał coś że zna osoby z tego środowiska które przez takie gadanie jak Talerz (czytaj mówienie na faceta jak do faceta) popełniły samobójstwa, więc to sprawa lekko osobista.
-1 1
Dnia 03 września 57 roku Po Bombach o 19:41 Borys odpowiedział :
Cytuj
Bo Winkowie to fajne chłopaki są...

Otto ja ma prośbę, jeżeli granica zostanie zamknięta to zadbaj o rodzinę inteligentnych szczurów, wszelakie koszty jakie poniesiesz ureguluję.
3 3
Dnia 03 września 57 roku Po Bombach o 21:08 Pan Talerz odpowiedział :
Cytuj
Po tym jak zbanował Talerza napisał coś że zna osoby z tego środowiska które przez takie gadanie jak Talerz (czytaj mówienie na faceta jak do faceta) popełniły samobójstwa, więc to sprawa lekko osobista.

To znaczy, że jak ktoś nazywa siebie skunksem, to mam mu przytaknąć, żeby się lepiej poczuł? To znaczy, że jak na Pollinie, ktoś jest Najjaśniejszym Panem, to w realu, też mu się mam kłaniać?
Cytuj
Otto ja ma prośbę, jeżeli granica zostanie zamknięta to zadbaj o rodzinę inteligentnych szczurów, wszelakie koszty jakie poniesiesz ureguluję.

Pieniądze biorę z góry.
1 1
Dnia 03 września 57 roku Po Bombach o 21:44 Herr Gruni odpowiedział :
Ja już na ten temat - brak odbioru
0 0
Dnia 03 września 57 roku Po Bombach o 22:32 Gofer odpowiedział :
Cytuj
Nie znam szczegółów, teraz nawet nie mogę JCKW zapytać, bo zaniemógł realiozą przyciśnięty

Napisz STOP LPG na Discordzie i zaraz Ci zagrozi banem i będziesz mógł się zapytać.
2 2
Dnia 18 września 57 roku Po Bombach o 17:22 Anton odpowiedział :
Może by tak już odkręcić? Niech znają naszą litość.
0 0
Dnia 18 września 57 roku Po Bombach o 20:44 Pan Talerz odpowiedział :
NIE.
2 2
Dnia 18 września 57 roku Po Bombach o 21:37 Anton odpowiedział :
Chujek. Lubię to.
1 1
Dnia 20 września 57 roku Po Bombach o 8:50 Gofer odpowiedział :
Jak ich pragnienie przyciśnie, to na kolanach z Wiednia do Winktown przyjdzie cesarz i będzie pod bramami miasta błagał o kropelkę Winkwassera.
3 3
Strona 1 z 1 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera