Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Pasożyt

Zaproszenie

Dnia 05 stycznia 52 roku Po Bombach o 19:05 K. J. Michalski rozpoczął dyskusję pisząc:
Cytuj

Od: Konstanty Jerzy Michalski,
Lord Bialeński,
Sekretarz Spraw Zagranicznych
Republiki Bialeńskiej

Do: Jego Ekscelencja
Otto von Teller




Wasza Ekscelencjo!

Serdecznie zapraszamy Winktown na udział w Konferencji Wolnogradzkiej, który jest połączony z obradami Sojuszu na rzecz Promocji i Rozwoju, do którego przystąpienia zachęcamy - i wcześniej, bo jest oczywiście taka możliwość, debatowania na poruszane przez szczyt tematy. Mamy wielką nadzieję iż jedno z najbardziej oryginalnych państw mikroświata przyjmie zaproszenie i wyśle swoich delegatów na szczyt.

Oto jest też program szczytu, na którym będziemy dyskutować o dzisiejszej sytuacji międzynarodowej i jej konsekwencjach dla v-świata, sposobie na poprawę aktywności w mikroświecie i współpracę z naszymi anglojęzycznymi odpowiednikami z v-planety Micras.

Każdy kraj może wysłać do 3 delegatów na tenże szczyt, który będzie się odbywał od 5 stycznia, do 15 stycznia bieżącego roku.

Z wyrazami najszczerszej rewerencji i estymy,

Konstanty Jerzy Michalski
0 0

Odpowiedzi (4)

Na dół Strona 1 z 1
Dnia 06 stycznia 52 roku Po Bombach o 21:26 Toczald odpowiedział :
<Wpada do biura Porcelanowego z pomiętą, lekko poplamioną piwem kartką.>Stary, co Ty na to? Dawno nie braliśmy udziału w czymś takim… A mam dobre wspomnienia z Rotrii. >:]
0 0
Dnia 06 stycznia 52 roku Po Bombach o 21:30 Pan Talerz odpowiedział :
<Zaczyna sylabizować co tam Toczald przyniósł. Papier klei się od oleju i ketchupu, ktoś go wcześniej chyba użył jako serwetki.> A jak ktoś ci życzy rewerencji, to przypadkiem ciebie nie obraża hę?

Czy ja wiem, czy jechać. Ostatnio odbyłem podróż do Dreamlandu, cały zapas ropy zużyłem. Szkoda mi kolejnego przydziału.
0 0
Dnia 06 stycznia 52 roku Po Bombach o 21:33 Toczald odpowiedział :
Ale to dobra okazja, żeby pop… ekhm, ekhm… poprawić wizerunek Winktown w mikronacjach! ;-)
0 0
Dnia 07 stycznia 52 roku Po Bombach o 13:33 Pan Talerz odpowiedział :
Bo Ci uwierzę że Ci na tym zależy! Ty zawsze byłeś pierwszy do rzucania w pimpli kamieniami!

Jestem sceptycznie nastawiony do ruszania zadka z Pustkowi. Według naszych szpiegów, na Szczycie Wolnogradzkim debatują nad powołaniem drugiego OPeeMu, v-światowego odpowiednika Ligi Narodów. Na Szczycie Sojuszu, Promocji i Rozwoju wałkują tematy które nas średnio interesują. Lepiej skorzystajmy z okazji i podbijmy ziemie niczyje na południu i wschodzie.
0 0
Strona 1 z 1 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera