Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Woda

Winko.NET czyli strona Pustkowi

Dnia 01 kwietnia 57 roku Po Bombach o 20:32 Pan Talerz rozpoczął dyskusję pisząc:
W związku z przymusowym urlaubem profesora Luntona Sokołowa, ten postanowił pogrzebać tyci, tyci w bebechach Winko.NET'u aby nie wypaść z wprawy w kodowaniu. W związku z tym uprzejmie prosimy o zgłaszanie wszystkich zaangażowanych w życie Pustkowi:

- błędów;
- uwag co do funkcjonalności;
- propozycji modernizacji i dodatków do website'u.

Będziemy wdzięczni każdemu za odzew!
0 0

Odpowiedzi (113)

Na dół Strona 1 z 8
Dnia 01 kwietnia 57 roku Po Bombach o 21:47 Anton odpowiedział :
Jakie błędy? Ja tu nie widzę żadnych xDDDDDDD
0 0
Dnia 01 kwietnia 57 roku Po Bombach o 23:21 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
ja widze jeden błąd:
Brak profesora Sokołowa, naprawcie to
0 0
Dnia 02 kwietnia 57 roku Po Bombach o 8:21 Pan Talerz odpowiedział :
Gdzie brak, jak brak? On jest jak Wielki Brat, chociaż go nie widać, to jednak patrzy. I nic do tego nie mają ukryte kamerki w damskich toaletach.
0 0
Dnia 07 kwietnia 57 roku Po Bombach o 19:45 Numer 24 odpowiedział :
Błąd jeden polega na tym że we wpisach Sokołowa nie ma polskich znaków. Zamiast tego ma pytajniki.
Błąd dwa to nie działający przycisk ,,Podgląd"
0 0
Dnia 08 kwietnia 57 roku Po Bombach o 17:24 Pan Talerz odpowiedział :
Z tymi znakami, to ja mu mówiłem, żeby nie kupował zongyjskiej klawiatury, to on się uparł.
Jeżeli zaś chodzi o drugą kwestię, to wiem, że coś z tym próbuje zrobić nasz wirtuoz kodu.
0 0
Dnia 09 kwietnia 57 roku Po Bombach o 19:07 Numer 24 odpowiedział :
To kwestia z którą można poczekać. Najpier proponuję się zająć z zakładką Instytucji w Radioaktywnych wiecznie oznaczoną ze niby ktoś tam napisał.
0 0
Dnia 10 kwietnia 57 roku Po Bombach o 9:10 Pan Talerz odpowiedział :
Przeszukać wszystkie instytucje i ich fora w poszukiwaniu nieprzeczytanych wątków to faktycznie robota na wolne popołudnie. Zastanawiam się, czy w ogóle jest sens trzymać je w obecnej formie, skoro aktywność w nich jest praktycznie znikoma (ostatnio tylko w ambasadzie Palatynatu). Co uważacie?
0 0
Dnia 10 kwietnia 57 roku Po Bombach o 20:04 Anton odpowiedział :
Tak jak Otto rzekł trzeba uczynić aby pozbyć się światełka z radioaktywnych. Niestety (albo i stety) indykator nowych treści dotyczy nie tylko tylko w radioaktywnych ale wszystkich treści w systemie, więc nie wystarczy przeczytać wszystko z radioaktywnych aby odhaczyć w systemie, że się wszystko przeczytało.
0 0
Dnia 15 kwietnia 57 roku Po Bombach o 16:58 Numer 24 odpowiedział :
Ja bym to zostawił. Większą część aktywności to forum i takie zostawienie i używanie sporadycznie może sobie być. Czy to oznacza że tak po prostu zostanie ,,nieprzeczytane"?
0 0
Dnia 15 kwietnia 57 roku Po Bombach o 18:46 Pan Talerz odpowiedział :
Z drugiej jednak strony, wywalenie nieużywanej przez nikogo części strony, robi miejsce na dodanie nowej, przydatnej funkcjonalności. Instytucje w pierwotnych planach miały bardzo prężnie działać, a jednak jak pokazała rzeczywistość - mało kto ich używa, a życie i tak skupia się na głównym forum.

Musiałbyś przejrzeć fora wszystkich instytucji i powchodzić w wątki. Aż tak dużo to ich znowu nie ma ;)
0 0
Dnia 16 kwietnia 57 roku Po Bombach o 20:58 Numer 24 odpowiedział :
Nowa, przydatna funkcjonalność. Masz już jakiś pomysł?
0 0
Dnia 16 kwietnia 57 roku Po Bombach o 21:39 Pan Talerz odpowiedział :
Mam ^_^
0 0
Dnia 20 kwietnia 57 roku Po Bombach o 17:53 Anton odpowiedział :
Jestem niezmiernie ciekawy co to za pomysł
0 0
Dnia 20 kwietnia 57 roku Po Bombach o 18:43 Pan Talerz odpowiedział :
Kiedyś raz czy dwa razy o nim wspominałem, ale pewnie znając Ciebie, to nie zwróciłeś uwagi na moje jęczenie.
0 0
Dnia 29 maja 57 roku Po Bombach o 15:52 Numer 24 odpowiedział :
Zgłaszam błąd w spisie Frakcji w Instytucjach. Po wciśnięciu następnej strony lub 2 otwiera się ta sama pierwsza strona. Nie wiem czy jest tam jaką pusta strona czy jakaś tajna frakcja (Templariusze Sokolova?) ale proponuję się temu przyjrzeć.
0 0
Strona 1 z 8 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera