Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Kot w kosmosie

Nie bekaj w te święta i otwórz prezenta!

Dnia 25 grudnia 56 roku Po Bombach o 21:42 Zakapturzony Wesołek rozpoczął dyskusję pisząc:
Wszystkiego najlepszego, wesołych itd.... Ale dosyć tego pierdolenia! Jestem Eustachy, możecie mnie zwać nowym Roskiem, Łowcą Zombie, Fanem Profesorka czy innym punchowym fighterem. Stary Rosko jak było widać zmarł, ale no mam nadzieje że jako nowy ja, będę 100 razy hulał i szumiał!

A ostatecznie przybyłem, bo zauważyłem że tak wam się na pustkowiach nudzi, że aż postanowiliście ujarzmić niczym Killzone 3 całą Orientyke. No i przy okazji zbombardować przeróżne kościoły.

A co ja bym chciał robić? Przecież eksterminowanie zombie to nuda... bycie w marynarce Rainera, to niezbyt wielke cuda... A Strażnicy Pustkowii to już ogółem jakaś obłuda! Dlatego postanowiłem że po co będę się ograniczał tylko do zombie. Dlatego myślałem nad 2 wyjściami:
a)Rozpierdolić wszystkich i jedynymi żywymi osobami na pustkowiach zostaną ja i Profesorek Sokołow(ewentualnie Numer 24 aka von Rainer jak ładnie poprosi).
b)Stworzę tak dziwną frakcję, że nawet bobry, zombie i mutanci razem wzięci się zesrają w majty!
0 0

Odpowiedzi (7)

Na dół Strona 1 z 1
Dnia 26 grudnia 56 roku Po Bombach o 8:43 Pan Talerz odpowiedział :
Komu podpadłeś, że musiałeś aż "umrzeć"?
0 0
Dnia 26 grudnia 56 roku Po Bombach o 14:37 Numer 24 odpowiedział :
Nie jestem handlarzem z Las Vinkas żeby się prosić. Ledwo półmartwego wyłowiliśmy z wody a ten już żąda wojny totalnej.
0 0
Dnia 28 grudnia 56 roku Po Bombach o 10:49 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
Komu podpadłem? No swojej duszy, myślałem że już nie wróce i wyzionę ducha na dobre. I jako stary Rosko faktycznie umarłem, ale narodziłem się jako nowy, Eustachy. Więc mam co nieco planów.

Do Jan von Rainer: Ty jesteś głupek czy głupek? Przypominam że przybył Eustachy, a Rosko zmarł, więc nic nie zwołyliście z wody.

Co do planów wkrótce dojdą do realizacji.
0 0
Dnia 28 grudnia 56 roku Po Bombach o 11:10 Pan Talerz odpowiedział :
Zakapturzeniec wcześniej: możecie mnie zwać nowym Roskiem.
Zakapturzeniec teraz: a Rosko zmarł, więc nic nie zwołyliście z wody.
0 0
Dnia 28 grudnia 56 roku Po Bombach o 12:13 Numer 24 odpowiedział :
Cóż nie powinieneś spodziewać się miłego powitania jeśli na dzień dobry grozi są większości że ich zabijesz.
0 0
Dnia 28 grudnia 56 roku Po Bombach o 12:32 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
Raczej nie zamierzałęm czekać na takie powitanie.

Czyli rozumiem nie jesteś zainteresowany moją ofertą przetrwania? Lepiej idź wypij z 3 uranowe, bo na trzeźwo gadasz głupoty i ci się śnią że kogoś wyłowiłeś.
0 0
Dnia 28 grudnia 56 roku Po Bombach o 18:54 Numer 24 odpowiedział :
Trzymam się Pustkowi bo to moja wolność. Przerzycie6ale bez walki nie byłoby wolnością.
0 0
Strona 1 z 1 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera