Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Praca

Plany podboju kontynentu

Dnia 18 grudnia 56 roku Po Bombach o 19:42 Pan Talerz rozpoczął dyskusję pisząc:
Hile mieszkańcy Pustkowi!

Za namową Numera 24, zacząłem rozważać podbicie całej Orientyki i przekształcenie jej w Wielkie Pustkowia Winków, w związku z czym chciałem się zapytać osób które ostatnio podróżowały po Istokii: Czy na kontynencie znajduje się jakaś siła mogąca zagrozić* budowie Imperium Winków?





* Oczywiście zdaję sobie sprawę z faktu, że nie ma takiego państwa, ale chciałem być miły i ewentualnie przeznaczyć jedną lub dwie głowice na zneutralizowanie "zagrożenia".
0 0

Odpowiedzi (45)

Na dół Strona 2 z 3
Dnia 26 grudnia 56 roku Po Bombach o 22:26 Pan Talerz odpowiedział :
A nie mogłeś ich postraszyć, że jak Ci nie dadzą, to im te budy spalisz?
0 0
Dnia 26 grudnia 56 roku Po Bombach o 22:54 Numer 24 odpowiedział :
Talerz nie wszyscy chodzą z kilkoma ochroniarzami przy sobie. Za takie teksty Lunton mógłby oberwać.
0 0
Dnia 26 grudnia 56 roku Po Bombach o 23:05 Anton odpowiedział :
Miałbym palić nasze narodowe dobro? Miejcie w sobie krzty patriotyzmu! Przecież to jedyna gałąź gospodarki, która nie kuleje u nas.
0 0
Dnia 27 grudnia 56 roku Po Bombach o 14:55 Pan Talerz odpowiedział :
Jak nie kuleje, jak burdele nie płacą podatków! Jak mamy podbić całą Orientykę, kiedy mamy dziurę budżetową wielkości Crater City?!
0 0
Dnia 27 grudnia 56 roku Po Bombach o 15:09 Numer 24 odpowiedział :
A Strażnicy nie są w stanie wyegzekwować należności? Wiem że właściciele przybytków mogą naciąć najemników ale to nie byłby problem dla większego oddziału strażników.
0 0
Dnia 27 grudnia 56 roku Po Bombach o 16:28 Pan Talerz odpowiedział :
Skoro Luntona wyśmiali w jednym burdelu, to skąd mam wiedzieć, czy w innych też będą tak negatywnie nastawieni? Zresztą, potrzebna jest lista domów uciech, bo ja adresów nie znam, a Sokołow zna dokładnie i wie kto i gdzie ma jakie stawki. Myślisz, że mi profesorek przedstawił jakiś raport?
0 0
Dnia 27 grudnia 56 roku Po Bombach o 20:48 Numer 24 odpowiedział :
To Pustkowia, nie biurokratyczna Monarchia Naddunajska. Cud będzie jeśli takowy otrzymasz, i to taki aktualny. Z dnia na dzień coś się pojawia aby za chwilę zniknąć.
0 0
Dnia 27 grudnia 56 roku Po Bombach o 21:01 Pan Talerz odpowiedział :
Co Ty tam wiesz Rainer... Prostytucja to najstarszy zawód świata, więc i domy publiczne są trwalsze od demokracji w wielu krajach v-świata. No chyba, że ktoś taki jak Lunton zarazi kurtyzany jakąś chorobą i powyzdychają. Profesorze, jesteś na coś chory o czym powinienem wiedzieć?
0 0
Dnia 27 grudnia 56 roku Po Bombach o 21:20 Anton odpowiedział :
Jeśli chcesz mi loda zrobić abym patcha robił, to odpowiedź brzmi nie. Bo nie wiem po co ci wiedzieć o moich chorobach wenerycznych.
0 0
Dnia 28 grudnia 56 roku Po Bombach o 7:33 Pan Talerz odpowiedział :
Chcę wyjaśnić zagadkę pewnej osady której główną atrakcją był burdel, a która wymarła po Twojej wizycie w zeszłym roku.
0 0
Dnia 30 grudnia 56 roku Po Bombach o 15:02 Numer 24 odpowiedział :
Czy skoro problem znikającej wioski został wyjaśniony, możemy przejść do planów podboju? W nocy skontaktował się że mną Cesarz i ma mnie dziś poinformować co się dzieje z Monarchią.
0 0
Dnia 30 grudnia 56 roku Po Bombach o 21:06 Pan Talerz odpowiedział :
Zdążyłeś mu się pochwalić, że zamierzamy mu splądrować kraj?
0 0
Dnia 31 grudnia 56 roku Po Bombach o 12:45 Numer 24 odpowiedział :
Nie. Tak samo on do dziś nie odpowiedział co się dzieje z CK Monarchią. Irytujące. Powinienem go jeszcze o to wypytywać czy dać sobie spokój?
0 0
Dnia 04 stycznia 57 roku Po Bombach o 8:52 Pan Talerz odpowiedział :
Jak udaje, że Ciebie nie słyszy to być może wystrzał z dział artyleryjskich tuż pod pałacem w Wiedniu usłyszy.

Czy masz kontakt z ocaleńcami z Monarchii Austro-Węgierskiej? Można im zaproponować azyl na Pustkowiach i utworzenie Protektoratu Austro-Węgierskiego, w końcu mamy infrastrukturę która na to pozwoli (w ramach Instytucji).
0 0
Dnia 04 stycznia 57 roku Po Bombach o 22:04 Numer 24 odpowiedział :
Tak jak to wcześniej mówiłem MAW miała problemy aktywnościowe i na koniec pozostali Cesarz, Arcyksiąże Andrew von Habsbug oraz ja. O ile z tym pierwszym mam kontakt poprzez discord, to z tym drugim nie mam go w ogóle. A czy Marchia neu Vaterland nie miała być czymś takim?
0 0
Strona 2 z 3 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera