Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Mayhem

Powitanie!

Dnia 23 listopada 51 roku Po Bombach o 20:52 Kristian Iversen rozpoczął dyskusję pisząc:
Oj, rozległe są pustkowia dawnej Republiki. Ale... w końcu trafiłem do miasta (nie pytajcie kto wskazał drogę, nie chcę mieć nikogo na sumieniu :D). Tak więc, nazywam się Kristian Iversen, pochodzę z Republiki Bialeńskiej oraz odbywam w tym momencie podróż kształcącą po v-świecie. Głównie interesuje mnie gospodarka, to znaczy czy funkcjonuje tutaj jakikolwiek system gospodarczy i, jeżeli funkcjonuje, jak on działa.

Tyle słowem wstępu. Co do samego klimatu Winktown, to jestem fanem serii Fallout (nawet Bethesda mi nie przeszkadza tak mocno), więc czuję, iż będę odwiedzał to miejsce często. A! Prawie bym zapomniał! Macie może szaszłyki z wiewiórki dla głodnego podróżnika?
0 0

Odpowiedzi (7)

Na dół Strona 1 z 1
Dnia 23 listopada 51 roku Po Bombach o 21:17 Pan Talerz odpowiedział :
<Talerz występuje przed szereg uzbrojonych po zęby Winków i pada przed przybyszem na kolana, unosząc ręce ku niebiosom.> O Wielki Ogórku! Czymże ci zawiniliśmy że nam dzień w dzień sprowadzasz pimpli? Przecież postąpiliśmy jak nam kazałeś, zerwaliśmy stosunki z resztą mikroświata. A ci karwa fa codziennie odnajdują drogę do naszego wspaniałego miasta! Zaczynam podejrzewać spisek Harolda, który włóczy się po pustkowiach i maluje drogowskazy prowadzące do Winktown... <Porcelanowy załamuje ręce i spuszcza głowę.> Witajże Kristianie w naszym mieście, mam nadzieję że nie sprowadziłeś ze sobą zgrai patałachów kryjących się pomiędzy skałami? Bo jak tak, to Cię informuję że je zbombardujemy. Jak tutaj trafiłeś, skąd otrzymałeś wytyczne jak dotrzeć do Wolnego Miasta? <Wstaje z kolan.> Jeżeli zaś chodzi o gospodarkę, to oczywiście jak większość rzeczy u nas, jest rozpieprzona. Niemała w tym zasługo Luntona Sokołowa, wurstlandzkiego księdza który jest naszym niewolnikiem. Niestety, nawał obowiązków jakie on od nas otrzymał, skutecznie utrudnia mu prace nad systemem. Ale za to publiczne szalety lśnią jak psu jajca.
Co do poczęstunku... Nie wiem co to jest ta fiefiurka ale jak chcesz to możesz dostać kiszoną kapustę ze szczurem. Jak tylko Liliana będzie w humorze i ugotuje.
0 0
Dnia 23 listopada 51 roku Po Bombach o 23:39 Toczald odpowiedział :
Witam, witam. Tak właśnie myślałem, że któryś z was odwiedzi nas po ostatnim raporcie! Wiewiórek nie mamy, ale za to bobrów ci u nas dostatek…

Swoją drogą, powinniśmy kiedyś reaktywować „świątynię Fallouta”, by móc kontynuować propragowanie tradycyjnych wartości… :-)
0 0
Dnia 24 listopada 51 roku Po Bombach o 20:51 Pan Talerz odpowiedział :
user::21::link, date::1416782357

Swoją drogą, powinniśmy kiedyś reaktywować „świątynię Fallouta”, by móc kontynuować propragowanie tradycyjnych wartości… :-)


Jakby się udało na Luntonie wymóc dodanie forum organizacyjnych to z przyjemnością bym uruchomił Świątynię Opadu Radioaktywnego jako miejsce dyskusji na temat twórczości postapokaliptycznej, również o tej 8 bitowej grze jaką jest Fallout.
.


0 0
Dnia 25 listopada 51 roku Po Bombach o 12:14 Kristian Iversen odpowiedział :
user::21::link, date::1416782357

Witam, witam. Tak właśnie myślałem, że któryś z was odwiedzi nas po ostatnim raporcie!

A, pudło. Winktown miałem zamiar odwiedzić od tego momentu.
0 0
Dnia 25 listopada 51 roku Po Bombach o 12:18 Pan Talerz odpowiedział :
Co to karwa fa Neokontynentalna Unia Państw Integracyjnie Autonomicznych?!?
0 0
Dnia 25 listopada 51 roku Po Bombach o 15:28 Kristian Iversen odpowiedział :
Apaczowy nowo(staro)twór.
0 0
Dnia 25 listopada 51 roku Po Bombach o 16:10 Pan Talerz odpowiedział :
Aaaaa... Czyli nic wartego zainteresowania.
0 0
Strona 1 z 1 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera