Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Hasseland się czai

Transfer Zakapturzonego

Dnia 21 sierpnia 56 roku Po Bombach o 23:39 Zakapturzony Wesołek rozpoczął dyskusję pisząc:
A więc tak. Chciałbym poinformować, że od dnia wczorajszego wstąpiłem do Kliki z Nuketown. Jestem przekonany, że ten transfer z Psychopatycznych Łowców Zombie do Kliki z Nuketown jest bardzo udanym transferem dla obu stron. No a dlaczego postanowiłem wystąpić(lub przejść na emeryturę, jak zwał tak zwał)i potem wstąpić do Kliki z Nuketown? W sumie są ku temu 3 powody:
-Majster Czuchra gdzieś zaginął bez śladu, Harlin odszedł od frakcji, a Pierdzibąk prawdopodobnie został zombiakiem. Dlatego nie mając nikogo w ekipie to słabo troszkę.
-Zombiaki, zombiaki, zombiaki. Przyznaję nawet i mnie ten jedyny cel, który jest eksterminowaniem zombiaków jest nudny. Oczywiście dalej jak będzie potrzeba to będę zabijał zombie, ale tylko wtedy, gdy zarządzi to mój szef Numer 24.
-No i propo Numer 24, to tym 3 powodem jest branie wspólnego udziału przeciwko zombie i mutantom w Hegemonii. Jako że dobrze nam się nawzajem współpracowało, to też po ustaleniu szczegółów, postanowiłem dołączyć do jego frakcji.

Ponadto mój stan obecny to rola Kapitan, ale będę pracował na awans na Majora. I cieszę się z dołączenia do frakcji, bo z panem Numer 24(Rainerem), znamy się zarówno właśnie z wspólnego podbijania Hegemonii i działań w Garapenii. Dziękuje za uwagę.
0 0

Odpowiedzi (2)

Na dół Strona 1 z 1
Dnia 22 sierpnia 56 roku Po Bombach o 13:36 Numer 24 odpowiedział :
Jako Generał i lider Kliki z Nuketown potwierdzam co zapisano. Kapitan Leszek Roskohard zostaje dowódcą 20-osobowej sekcji w płótnie zmotorywowanym. Kapitanie, jeśli rozkazy będą jawne otrzyma je Pan tutaj:
http://www.pustkowia.org/post/6096#post6096
Jeśli nie przez wiadomość prywatną. W nocy skompletowałem zadania i myślę że jeśli je Pan wykona zostanie Pan majorem. Pierwszy rozkaz wieczorem.
Koniec informacji.
0 0
Dnia 22 sierpnia 56 roku Po Bombach o 23:23 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
Zrozumiałem Generale. W takim razie poczekam sobie na te rozkazy.
0 0
Strona 1 z 1 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera