Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Woda

I'm back. Again.

Dnia 08 października 51 roku Po Bombach o 9:15 Pavel' Abramovic: rozpoczął dyskusję pisząc:
No nie mówcie, że nie tęskniliście :D

Trochę mnie zasypało piachem za ostatnim razem :P
0 0

Odpowiedzi (12)

Na dół Strona 1 z 1
Dnia 08 października 51 roku Po Bombach o 9:36 Pan Talerz odpowiedział :
Witaj Abrams!
Przybyłeś burzyć święty spokój Sanktuarium Pustkowi? <Za plecami Talerza grupa gnarpów udaje niedorozwinięte zombie.> Sytuacja przedstawia się następująco: radiacja na zadowalającym poziomie, aktywność pustynnych piratów w normie, zużycie uranu w elektrowni lekko poniżej energetycznych limitów... Tylko aktywność obcokrajowców na terenie miasta jakby większa. <Ręką pokazuje na Leonida i Magistra którzy wraz z gnarpami wykonują swoisty taniec godowy.>
0 0
Dnia 09 października 51 roku Po Bombach o 17:45 Pavel' Abramovic: odpowiedział :
Ano widzę, że jest radioaktywnie... Cóż, rozejrzę się po starych śmieciach, ale ostrzegam, że czasem mogę się trochę dłużej zawieruszyć. Jak mnie znajdziecie nieprzytomnego, to nie budzić, śpię xD
0 0
Dnia 09 października 51 roku Po Bombach o 19:10 Pan Talerz odpowiedział :
<Talerz rzuca okiem na lewo i prawo, gdzie wzrokiem napotyka na ogarnięte realiozą, zmumifikowane zwłoki Winków, siedzących na ławkach i murkach Winktown.> Okey, myślę że wtopisz się idealnie w ten tłum.
0 0
Dnia 10 października 51 roku Po Bombach o 0:39 Š eogorat odpowiedział :
<Magister na chwilę "normalnieje".>
- Witaj.
<Wraca do poprzedniej czynności.>
0 0
Dnia 14 października 51 roku Po Bombach o 7:49 Pavel' Abramovic: odpowiedział :
Faktycznie jest źle widzę xD

Czyżby jednak naszedł Was Październik Pogromca Planów?
0 0
Dnia 14 października 51 roku Po Bombach o 12:57 Pan Talerz odpowiedział :
Nie, po prostu siedzimy cicho żeby jakieś dupki nie sprowadziły do Winktown wirusa Eboli realiozy. Myślą że Winktown jest martwe, rzadziej przekraczają granicę. <Zerka w stronę Magistra i Leonida.> Wiecie że powinniście już nie żyć, jakbym tylko miał naboje do swojego Colta 6520? Za stwarzanie zagrożenia episkopatowego.
0 0
Dnia 14 października 51 roku Po Bombach o 20:23 Toczald odpowiedział :
user::26::link, date::1413265785

Faktycznie jest źle widzę xD
Bardzo mi przykro, ale żaden okulista nie wprowadził się jeszcze do naszej mieściny.
0 0
Dnia 15 października 51 roku Po Bombach o 5:55 Pan Talerz odpowiedział :
Ja za to wiem że w Crater City mieszka podobno jakiś protetyk, który może Ci drogi Abramsie zafundować takie fajne protezy gałek ocznych:


0 0
Dnia 15 października 51 roku Po Bombach o 12:50 Š eogorat odpowiedział :
user::18::link, date::1413345311

Ja za to wiem że w Crater City mieszka podobno jakiś protetyk, który może Ci drogi Abramsie zafundować takie fajne protezy gałek ocznych:





Nie wiedziałem, że mój wujek mieszka w Winktown O.o
0 0
Dnia 15 października 51 roku Po Bombach o 13:51 Pan Talerz odpowiedział :
Już nie mieszka. Zabiło go wysokie promieniowanie w Crater City. Uparł się, że niby znajdzie tam jakieś artefakty czy coś w tym stylu. To wpierw wypaliło mu oczy bo za długo łaził po niższych poziomach krateru. Gnarpy z CC zlitowały się i zafundowały mu nowe na kredyt. Długo się jednak nimi nie nacieszył... No ale takie są gnarpy. Wiedziały że umrze w ciągu góra trzech dni, to sobie je odebrali. Plus ręce, nogi i wątrobę. A mówiliśmy mu aby tam nie lazł bez kombinezonu ABC.
0 0
Dnia 15 października 51 roku Po Bombach o 22:53 Pavel' Abramovic: odpowiedział :
Well, przebywanie w zatęchłych rejonach Internetu najprawdopodobniej wyrobiło we mnie złe nawyki dotyczące przecinków. Wiecie, "przecinki w niewłaściwych, miejscach".
0 0
Dnia 16 października 51 roku Po Bombach o 7:51 Pan Talerz odpowiedział :
Ja to całe życie nie ogarniałem interpunkcji. No ale jedyną szkołę w Winktown dawno temu spalił Bartold z Shadem na pierwszej lekcji. Potem poszło już im z górki czyli długie czarne płaszcze, kapelusze z szerokim rondem i miotacze ognia. Ha! Można nawet powiedzieć że zamiłowanie do ognia wynieśli ze szkoły i przekuli je w Inkwizycję.
0 0
Strona 1 z 1 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera