Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Bij agresora

Mapa Pustkowi

Dnia 18 sierpnia 55 roku Po Bombach o 9:29 Anton rozpoczął dyskusję pisząc:
Witam!

Mam przyjemność przedstawić Państwu nową mapę naszych wspaniałych Pustkowi!

Znajduje się ona pod adresem:
http://www.mapa.pustkowia.org/

Mapa jest jeszcze w stadium budowy, ale już nadaje się do użytkowania. W przyszłości będzie w pełni interaktywna i będzie stanowić kompendium wiedzy na temat obszarów Pustkowi.

Ku chwale Ojczyzny!
Anton Sokolov
0 0

Odpowiedzi (26)

Na dół Strona 1 z 2
Dnia 18 sierpnia 55 roku Po Bombach o 11:24 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
No Profesorku Szaczun!!

Jest to najlepsza mapa jaką widziałem.
0 0
Dnia 18 sierpnia 55 roku Po Bombach o 11:50 Numer 24 odpowiedział :
Twoje zdrowie profesorze (ale wielka ta Muda).
0 0
Dnia 19 sierpnia 55 roku Po Bombach o 9:02 Pan Talerz odpowiedział :
Och... Ile myśmy mieli projektów map z profesorkiem, to tylko my wiemy. Ale teraz pytanie do Was: Macie jakieś pomysły, o co można by było tę mapę wzbogacić? Nie tylko od strony wyglądu, ale również np. interaktywne aspekty jakieś.
0 0
Dnia 19 sierpnia 55 roku Po Bombach o 9:30 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
Tak. Dodajcie tereny kontrolowane przez kolejarzy. Następnie to:
-Usuńcie lub zmieńcie logo miasta żydokomuny, bo widze że jest ona na terenach Hegemoni
-Schmetterling, Bob Oil, Pancerny Jar i Nueva Baja w tych miastach dajcie całe prowincje w tych okolicach tym komunistom(bo i tak nikt ich nie atakował)
-Do siebie byście dodali okolice Mutown(do strażników pustkowi)
-I ostatnie, to skoro na pustkowiach jeżdzą pociągi, to byście dodali tory do tej mapy

Ponadto wiem że nasz kochany profesorek nie dodał nazwy frakcji do terenów kontrolowanych
przez frakcje co mają kolor:
-niebieski
-pomarańczowy
-czerwony
-zielony
-i ciemnoszary


Dlatego tak za wczasu przypominam. Tak to myślę że więcej nic nie trzeba dodawać.
0 0
Dnia 19 sierpnia 55 roku Po Bombach o 11:49 Numer 24 odpowiedział :
Łowco kolejarze nie kontrolują terytoriów tylko osady wzdłóż torów. Popieram dodanie torów do mapy. Motown należy do Strażników. Jest to uwzględnione w mapie frakcji Juareza. Poza tym, w ataku na Nuketown biorą udział pojazdy z Motown czyli siły zmechanizowane Strażników. Żydokomuna to taka enklawa w terytorium Hegemonii. Ktoś pisał, że niektóre garnizony milicji Wanduskiej po wyjeździe Radzieckiego uniezależniły się. Może warto to uwzględnoć jako tzw. Volkskomitaty.
0 0
Dnia 19 sierpnia 55 roku Po Bombach o 14:19 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
Volkskomitaty? A ty wiesz że komuniści to nie naziści? Więc taka nazwa nie na miejscu.

Ja nie pisałem że Motown nie należy do Strażników, tylko że cała prowincja przy Motown należy do strażników(przynajmniej chyba powinna). Nie sugerowałbym się aż tak mapą Juareza bo wyjdzie z tego że tam 50% terytori jest niezajętę. Co do kolejarzy tam samo się nie zgadzam, mają na pewno swoje terytoria i nie tylko by kontrolować. Inaczej by się kolejarzami nie nazywali tylko kolejarzami strażników pustkowi. A z tego co widze to jednak osobna frakcja.

Co do żydokomuny na pewno nie jesteś jakimś Volkskomitaty(ja wiem że bardzo lubisz austracki bo może MAW się naoglądałeś, ale komuniści mają swoje nazwy). I to prędzej przyczółek bym nazwał niż to co ty nazwałeś.
0 0
Dnia 19 sierpnia 55 roku Po Bombach o 14:36 Numer 24 odpowiedział :
Dobrze. Więc po wyjeździe Radzieckiego powstały Rady. Co do reszty masz rację choć mam pytanie - po co kolejarzom terytorium? Ich frakcja jest uzależniona od torów i terytoriów innych niż osady wzdłuż lini kolejowych nie potrzebują.
0 0
Dnia 20 sierpnia 55 roku Po Bombach o 21:49 Pan Talerz odpowiedział :
Kolejarze są frakcją eksterytorialną - podróżują swoimi pociągami o napędzie atomowym po całych Pustkowiach i najczęściej zajmują się transportem towarów z osady do osady za odpowiednią opłatą. Jedynie w Mendiralu istnieje ich Wielka Zajezdnia gdzie raz na jakiś czas ich stalowe maszyny poddawane są remontom i konserwacjom których nie da się przeprowadzić podczas podróży. Na podobnej zasadzie działają bandy łarbojsów.

Od czasu publikacji mapy przez Juareza wiele się zmieniło, również terytoria poszczególnych frakcji. Taki Front Ludowy dajmy na to, bez światłego przywództwa majora Radzieckiego utracił sporą część ziem. Te kilka osad to jakieś enklawy frakcji, ale nie wiadomo jak długo się jeszcze utrzymają.
0 0
Dnia 20 sierpnia 55 roku Po Bombach o 23:14 Aмнезия odpowiedział :
Można by było Pokazać Góry, Lasy(jeśli juz urosły po tych 55 latach) i zwykle równiny. Tak samo surowce naturalne na mapie były by wspaniale, co powodowało by większa wojnę pomiędzy Frakcjami i mniej wolnych miejsc
0 0
Dnia 20 sierpnia 55 roku Po Bombach o 23:17 Numer 24 odpowiedział :
http://www.pustkowia.org/content/file/show.php?id=12
Prowizoryczna mapa Pustkowii autorstwa Talerza którą ostożnie można nazwać fizyczną.
0 0
Dnia 20 sierpnia 55 roku Po Bombach o 23:22 Aмнезия odpowiedział :
Wygląda... Ciekawie
0 0
Dnia 21 sierpnia 55 roku Po Bombach o 0:09 Harlin odpowiedział :
Wspaniałe mapy!
Może by dodać do tej pierwszej informacje o "polu", które pokazywałyby się po kliknięciu na nie?
0 0
Dnia 21 sierpnia 55 roku Po Bombach o 8:08 Anton odpowiedział :
Tak też będzie Kamiljanie.
0 0
Dnia 21 sierpnia 55 roku Po Bombach o 16:16 Numer 24 odpowiedział :
Chwila... co to ci Templariusze na miejscu Republiki Yeti? Trzeba oznaczyć lokalizację fortu Amnestii.
0 0
Dnia 21 sierpnia 55 roku Po Bombach o 16:27 Aмнезия odpowiedział :
Bardziej Portu niż Fortu, ale Fort z tego powstanie. Region na lewo od Nueva Baja to jest tam gdzie jestem obecnie. Będzie zabawa z czerwoną zarazą ^^
0 0
Strona 1 z 2 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera