Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Techrzesza # 2

Witajcie Towarzysze!

Dnia 06 sierpnia 55 roku Po Bombach o 18:52 Harlin rozpoczął dyskusję pisząc:
Przybywam do Was z Garapenii, aby szukać lepszego życia. Wywodzę się z rodu Wespucci - panującego rodu Ludu Pracującego Miast i Wsi Volkianu oraz Garapenii. Sytuacja w Garapenii ma się fatalnie, więc postanowiłem przybyć do Winków, zanim Winkowie albo zombie przyjdą do mnie.
Aktualnie podziwiam ten piękny krajobraz i mam nadzieję, że żaden mutant mnie nie zje podczas gdy tutaj sobie siedzę. Już kilka razy natknąłem się na takowych, ale uciekłem od nich. Przydałby mi się jakiś trener, mentor, który nauczy mnie przetrwania w tych warunkach.
0 0

Odpowiedzi (38)

Na dół Strona 3 z 3
Dnia 19 sierpnia 55 roku Po Bombach o 18:38 Iwan odpowiedział :
Od dawna nie mam pomysłu na rozwój blaszaków. Może jakaś zmiana formuły by pomogła? Robokomuna? Hmm?
0 0
Dnia 19 sierpnia 55 roku Po Bombach o 18:59 Pan Talerz odpowiedział :
I co, powołasz Związek Socjalistycznych Republik Robotów w miejsce Techrzeszy? :O
0 0
Dnia 19 sierpnia 55 roku Po Bombach o 19:18 Iwan odpowiedział :
Skoro jakiś wirus wkradł się do systemów Techrzeszy, to może połączymy go z jakimiś zbiegami od Wandusów i reaktywujemy szerzenie "lepszej idei" w Winktown?
0 0
Dnia 19 sierpnia 55 roku Po Bombach o 19:36 Pan Talerz odpowiedział :
A której lepszej idei po już gubię się w ich zliczaniu? Zawsze możesz ruszyć na ziemie Frontu Ludowego i przejąć tam władzę siłą, bo majora Radzieckiego widuje się obecnie tam tak samo często jak Dziadka Mroza.
0 0
Dnia 19 sierpnia 55 roku Po Bombach o 22:50 Iwan odpowiedział :
Jeszcze lepszej od wandejskiej, jakiś miejscowy wymysł. No co jak co, ale ty, Talerz, najbardziej się orientujesz w mentalności mieszkańców Pustkowi.

Skoro Radzieckiego nie ma, to się u Wandusów dyscyplina posypała, a ludzie rozleźli w poszukowaniu "lepszego życia". Na wieść o tym, że w Techrzeszy też słabo, to część z nich udała się tam poszabrować. Jak zobaczyli na miejscu, że w sumie nie jest tak źle i można się osiedlić, to uznali, że tak w zasadzie idee "lepszego" (czyt. swojego) komunizmu można szerzyć i z Techrzeszy.
0 0
Dnia 19 sierpnia 55 roku Po Bombach o 23:12 Numer 24 odpowiedział :
I tak powstał Komunizm-Pietronizm. Przekuj słowa w czyn. Może zawiśniesz na stronie głównej Mandragoratu Wandystanu tuż za Towarzyszem Wandą. Tytuł z Cara na Prezydenta pan zmienił... chyba że coś pomyliłem... właśnie... co tam się stało w tej Brodii?
0 0
Dnia 20 sierpnia 55 roku Po Bombach o 16:37 Pan Talerz odpowiedział :
Herr Imperatörze!

Raczyła Wasza Robotyczność zapomnieć, że sama wydała rozkaz eksterminacji ludzkości na ziemiach należących do Techrzeszy po tym jak spora liczba uchodźców osiedliła się w okolicach Bern i rozpoczęła szczęśliwe (acz krótki) życie na ziemiach Imperium Machin.

Wątpię czy prędką znajdą się następni idioci chętni na emigrację do Techrzeszy.
0 0
Dnia 21 sierpnia 55 roku Po Bombach o 16:05 Harlin odpowiedział :
Kamiljan po posprzątaniu zombiaków w południowym San Romero, ukradł rewolwer, który dostał od Szalonego Łowcy Zombie i uciekł z tegoż miasta w stronę morza. Kapsle z pracy w frakcji Łowców były marne, a praca nieciekawa. Wsiadłem do łódki i popłynąłem nie wiadomo gdzie, gdzieś na lewo. Wypiłem kilka butelek wódki i zasnąłem.

Wreszcie obudziłem się przy brzegu, obok jakiegoś maleńkiego miasta. Stały obok niego 2 statki w budowie. Właśnie dotarłem do Amnezji! Z braku lepszego pomysłu, postanowiłem przyłączyć się do nowej frakcji Czarnej Floty i zostałem wiceadmirałem!
0 0
Strona 3 z 3 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera