Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Mayhem

Witam!

Dnia 15 lipca 55 roku Po Bombach o 1:10 Jego Radioaktywność rozpoczął dyskusję pisząc:
Witam!

Przybywam z NUPIA i chcialbym poprosić Czcigodnych Mieszkańców o link do licznika lub innych statystyk dot. Ilosci publikowanych na niniejszym forum wiadomości.
0 0

Odpowiedzi (84)

Na dół Strona 3 z 6
Dnia 16 lipca 55 roku Po Bombach o 21:14 Pan Talerz odpowiedział :
Łooo panie! Coś czuję, że by się towarzysz sprawdził jako członek Kółka Wzajemnej Nienawiści do Hasselandu. My już dawno przestaliśmy wierzyć w zapewnienia Diuka Hasselandzkiegp i swoje wiemy. On jest w Sarmacji tylko dlatego, że długofalowa strategia rozwoju Hasselandu zakłada inkorporację Księstwa do Królestwa :D Ja bym uciekał stamtąd póki jeszcze masz taką możliwość i Ci nie zrobili prania mózgu.
0 0
Dnia 16 lipca 55 roku Po Bombach o 21:24 Jego Radioaktywność odpowiedział :
W tym się zgodzę diukowi udało się stworzyć iluzję sprawnego samorządu w Sarmacji i przez "ściągnięcie" "nowych mieszkańców" wzmacnia swoją pozycję. Większość aktywności Sarmacji to artykuły na temat hajslandu i posty w tej prowincji.
0 0
Dnia 16 lipca 55 roku Po Bombach o 21:30 Pan Talerz odpowiedział :
Oczywiście, że tak! Kilka krajów już przerabiało współpracę z Hasselandem. Scenariusz zawsze był taki sam: Królestwo włączane było w struktury państwa-żywiciela i żerowało na nim wysysając życiodajne soki. I o ile taka Demokracja Surmeńska była małym krajem, tak takie Księstwo Sarmacji stanowi idealną pożywkę dla pasożyta. Kiedy już Diuk pozyska kilku lub kilkunastu obywateli, jego apetyt wzrośnie i albo będzie pretendował do tronu KS, albo się obrazi i znowu odłączy, zabierając ze sobą część ludzi która dotarła do Hasselandu przez forum Księstwa. No i korzyść dla KH jest taka, że ma teraz świetne zaplecze informatyczne.
0 0
Dnia 16 lipca 55 roku Po Bombach o 21:53 Jego Radioaktywność odpowiedział :
Eddard Noqtern zaprasza do tej prowincji uchodźców z Bialenii. Ciekawi mnie skąd taki wysyp "nowych mieszkańców" którzy niegdy nie mieli kontaktu z innymi mikronacjami? Jeden z nowych mieszkańców tego samego dnia co założył konto napisał artykul "na medal" i nigdy nie miał kontaktu z mikronacjami...
0 0
Dnia 16 lipca 55 roku Po Bombach o 21:58 Pan Talerz odpowiedział :
Ech... Ciekawi mnie ile wody w Wielkiej Rzece musi upłynąć, aby ludzie zrozumieli, że mają do czynienia ze zwykłym kanciarzem-megalomanem. Czy Sarmaci są tacy ślepi? Czy Ty drogi Eriku, nie możesz im zanieść płomienia oświecenia?
0 0
Dnia 16 lipca 55 roku Po Bombach o 22:07 Jego Radioaktywność odpowiedział :
W sensie wyzywać Piotra Pawła od Klonerow i Megalomanów? To i tak nic nie da, jeżeli nawet są oni świadomi tego to nie powiedzą tego oficjalnie to byłby skandal, że ich najaktywniesza prowincją jest pospolitą klonerią. Po organizacji obchodów XVII rocznicy powstania Królestwa Hasselandu mam zamiar bardziej zaangażować się w NUPIA i Athos i oczywiście w Pustkowiach.
0 0
Dnia 16 lipca 55 roku Po Bombach o 22:14 Pan Talerz odpowiedział :
Myślisz, że wspieranie Klonlandu ma sens? Logicznym wyjściem byłoby wymiksowanie się z imprezy jak najwcześniej się da, aby nie brać udziału w tej szopce. Już oczyma wyobraźni widzę te parady wojskowej w ichniejszej stolicy.
0 0
Dnia 16 lipca 55 roku Po Bombach o 22:17 Jego Radioaktywność odpowiedział :
Jeszcze trochę i mnie tam nie będzie :)
0 0
Dnia 16 lipca 55 roku Po Bombach o 22:24 Pan Talerz odpowiedział :
Uważaj tylko, żeby Cię tam nie sklonowali po drodze ;)
0 0
Dnia 16 lipca 55 roku Po Bombach o 22:26 Jego Radioaktywność odpowiedział :
O nie, nie może być!
0 0
Dnia 16 lipca 55 roku Po Bombach o 23:23 Pan Talerz odpowiedział :
A oddawałeś krew lub kał? Mogli pobrać próbki i już w jakiejś kloniarce dojrzewa osobnik który docelowo ma Cię zastąpić na stanowisku Menadżera Angemont.
0 0
Dnia 16 lipca 55 roku Po Bombach o 23:29 Bob Flacha odpowiedział :
Piąteczka panie ambasadorku!
0 0
Dnia 16 lipca 55 roku Po Bombach o 23:40 Jego Radioaktywność odpowiedział :
Piąteczek :)
0 0
Dnia 17 lipca 55 roku Po Bombach o 0:00 Jego Radioaktywność odpowiedział :
@Pan Talerz o to to ja bym się nie martwił. Jeżeli diuk będzie chciał mieć nowego Menadżera, to poprostu odpali któregoś że swoich 6 klonow.
0 0
Dnia 17 lipca 55 roku Po Bombach o 7:22 Pan Talerz odpowiedział :
W sumie... A czy Sarmaci nie mogą sprawdzić po IP ile osób loguje się z jednego komputera i dlaczego jest to liczba 10+?
0 0
Strona 3 z 6 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera