Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Techrzesza

Witam!

Dnia 15 lipca 55 roku Po Bombach o 1:10 Jego Radioaktywność rozpoczął dyskusję pisząc:
Witam!

Przybywam z NUPIA i chcialbym poprosić Czcigodnych Mieszkańców o link do licznika lub innych statystyk dot. Ilosci publikowanych na niniejszym forum wiadomości.
0 0

Odpowiedzi (84)

Na dół Strona 2 z 6
Dnia 15 lipca 55 roku Po Bombach o 22:17 Jego Radioaktywność odpowiedział :
Również się cieszę!
0 0
Dnia 15 lipca 55 roku Po Bombach o 22:20 Pan Talerz odpowiedział :
Tylko niech król zorganizuje sobie jakichś uzbrojonych strażników. U nas niebezpiecznie jest i nie ma czegoś takiego jak immunitet.

PS. Gdzie leży Athos na mapie Pollinu?
0 0
Dnia 15 lipca 55 roku Po Bombach o 22:21 Jego Radioaktywność odpowiedział :
Kawał drogi z tąd...

http://athos.com.pl/viewpage.php?page_id=3

To taka mała wysepka na wymyślonym przez Pela kontynencie.
0 0
Dnia 15 lipca 55 roku Po Bombach o 22:25 Pan Talerz odpowiedział :
Czyli na Nigdzieś leży. Nie chcieliście się znaleźć bliżej cywilizacji? Jakiejkolwiek.
0 0
Dnia 15 lipca 55 roku Po Bombach o 22:28 Jego Radioaktywność odpowiedział :
Właśnie uznano, że im dalej od takich np. nordackich bantustanów czyt. UTN i większych mikronacji tym bezpieczniej i spokojniej.
0 0
Dnia 15 lipca 55 roku Po Bombach o 22:32 Pan Talerz odpowiedział :
Rozumiem, że towarzysz ma jakieś traumatyczne przeżycia związane z Unią Trzech Narodów. Działał tam sire, czy co? Jaki jest towarzysza mikronacyjny życiorys?
0 0
Dnia 15 lipca 55 roku Po Bombach o 22:37 Jego Radioaktywność odpowiedział :
W UTN nigdy nie dzialalem jednak obserwując tamtejszy świat i znając opinie innych mikronautow to bez kija nie podchodz! Nie chcę promować tutaj "czarnej legendy" tego kraju, jednak całość ich działań napawa mnie zwyczajnie obrzydzeniem.
0 0
Dnia 15 lipca 55 roku Po Bombach o 22:39 Pan Talerz odpowiedział :
A doświadczenia sire z innymi krajami?
0 0
Dnia 15 lipca 55 roku Po Bombach o 22:48 Jego Radioaktywność odpowiedział :
Cóż.. Udzielam się NUPIA która dosyć niedawno zaczęła generować większą aktywność i zabardzo nie mam jeszcze zdania

Na początku roku stworzyłem własną yoyonacje "Republika Osaczesko" która w dniu 2 lipca stała się częścią NUPIA. Nim jednak się to stało to wydarzyło się tam jeszcze kilka ciekawych historii.

Początkowo kraj był umiejscowiony w Nordacie południowej, zajmował nie za duży obszar na południu kontynentu. Jego największym sąsiadem była Winkulia z której wywodzi Lo się najwięcej mieszkańców. Jednak po zniknięciu Uchastoka na kraj ten napadł Brodria a nowy Naczelnik podpisał układ z UTN o wcieleniu doń ziem (o co z resztą zabiegał od samego powstania).

Większość obywateli rozeszła się po świecie, a najwięcej w Athosie z resztą sami ten kraj założyli.

Ziemię Osaczeska zostały wcielone do Hu, a potem zdecydowałem o przeniesieniu kraju na wyspę Podland niedaleko przyjaźnie nastawionego Athosu.
0 0
Dnia 16 lipca 55 roku Po Bombach o 8:21 Pan Talerz odpowiedział :
Twoje nazwisko przewinęło mi się chyba jeszcze w Sarmacji i Dreamlandzie...

Czy nie uważasz, że gdybyś skupił się na jednym kraju, mógłbyś w nim osiągnąć dużo więcej niż działając w kilku na pół gwizdka?
0 0
Dnia 16 lipca 55 roku Po Bombach o 9:38 Jego Radioaktywność odpowiedział :
Może i ma Pan rację, mikroanutą jestem od zaledwie roku i nie wiem dokładnie gdzie jest "moje miejsce" w Mikroświecie. W Dreamlandzie się nie udzielalem i w najbliższym czasie nie zamierzam.
0 0
Dnia 16 lipca 55 roku Po Bombach o 10:17 Pan Talerz odpowiedział :
Ach, to w takim razie moja pomyłka. Czasem się zdarza jak widzi się jedno nazwisko na kilku różnych forach. A gdzie się towarzyszowi najlepiej dotychczas żyło?
0 0
Dnia 16 lipca 55 roku Po Bombach o 13:12 Jego Radioaktywność odpowiedział :
Najlepiej się jakoś czuję w Athosie i tam najwięcej się udzielam. W Sarmacji jestem Menadżerem Angemontu a w NUPIA prezydentem PIA: Osaczesko.
0 0
Dnia 16 lipca 55 roku Po Bombach o 20:52 Pan Talerz odpowiedział :
Wiesz, że my na Pustkowiach mamy dosyć negatywny stosunek do wszystkiego co jest hasselandzkie?
0 0
Dnia 16 lipca 55 roku Po Bombach o 21:09 Jego Radioaktywność odpowiedział :
Rozumiem, jednak w Hasselandzie powoli się wypałam i najpóźniej na jesień tego roku mam zamiar wycofać się z tamtejszego życia politycznego. Przyznam, że początkowo z dystansem podchodziłem do zarzutów klonerstwa w tych stronach jednak obserwując poczynania niektórych rzekomo "nowych mieszkańców" to cały ten hajsland trochę mi już obrzydl...
0 0
Strona 2 z 6 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera