Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Bij agresora

No cześć

Dnia 25 maja 55 roku Po Bombach o 20:16 Aмнезия rozpoczął dyskusję pisząc:
Tak jak w tytule, witam.
Przyszedłem z zimnej północy, a tutaj promieniowanie jakieś. Zauważyłem, że cicho tutaj, ale nadal pustkowiaa mnie przyciągają. ]

Mam nadzieje, że ktoś odpisze.
Z Nuklearnym pozdrowieniem
Naleśnik
0 0

Odpowiedzi (31)

Na dół Strona 2 z 3
Dnia 26 maja 55 roku Po Bombach o 16:55 Anton odpowiedział :
Czasami wystarczy 30 sekund aby złapać syfa.

0 0
Dnia 26 maja 55 roku Po Bombach o 17:32 Pan Talerz odpowiedział :
Naleśnik, nie bez przyczyny byś ukrywał twarz za maską. A nawet jeżeli pochodzisz z Sarmacji, to skąd mamy wiedzieć, czy nie np. z Hasselandu?
0 0
Dnia 26 maja 55 roku Po Bombach o 17:48 Aмнезия odpowiedział :
Hasseland ssie. I tyle.
0 0
Dnia 26 maja 55 roku Po Bombach o 18:40 Pan Talerz odpowiedział :
Skąd mam wiedzieć, czy nie mówisz tak aby się nam tutaj przypodobać? Jakie są Twoje osiągnięcia w Sarmacji/na Nordacie? Pytam, bo nie wiem czy będziesz przydatny na Pustkowiach, czy tylko zasilisz sporą grupę lumpenploretariatu z Winktown...
0 0
Dnia 26 maja 55 roku Po Bombach o 19:05 Aмнезия odpowiedział :
Serio mam pisać całe CV? Xd Byłem Marszałkiem Sejmu w KS, obecnie Podprefektem Generalnym, jestem Marszałkiem Parlamentu W Unii Trzech Narodów, oraz jestem byłym Ambasadorem KS w Bialenii :V
Przy okazji, zostałem nauczony Strzelania z Karabinów, Nekromancji i Robienia Bibmeru :V
+Krótki okres próbowania odrodzenia MAW w 2017
0 0
Dnia 26 maja 55 roku Po Bombach o 19:16 Pan Talerz odpowiedział :
I na serio powierzyli Ci takie zaszczytne funkcje, widząc jakie błędy w pisowni robisz? :O
0 0
Dnia 26 maja 55 roku Po Bombach o 19:17 Aмнезия odpowiedział :
Heh.
Sorry za błędy. Ja wiem że ja je popełniam, i próbuje jakoś to poprawiać :V
Tak to jest, jak się nie mieszka w Polsce :x
0 0
Dnia 26 maja 55 roku Po Bombach o 19:22 Pan Talerz odpowiedział :
To jest żadne usprawiedliwienie. Sam przez cztery i pół roku mieszkałem na Wyspach Brytyjskich i jakoś nie zapomniałem ojczystego języka. V-świat zbudowany jest na słowie pisanym, więc należy do tego co się pisze przywiązywać jak największą uwagę. Pisanie z błędami proszę sobie kultywować w Unii Trzech Narodów czy innej Parlandii z Nordaty. Przebywając na Pustkowiach uprzejmie prosimy (jeszcze nie przystawiamy pistoletu do głowy) o pisanie poprawną polszczyzną zdań podwójnie rozbudowanych.
0 0
Dnia 26 maja 55 roku Po Bombach o 20:29 Anton odpowiedział :
Naleśnik, on zawsze się tak stroszy jak paw. Ale kurwa, zanim wciśnie się opublikuj, można spojrzeć czy przypadkiem przeglądarka nie podkreśliła jakiegoś błędu.
0 0
Dnia 26 maja 55 roku Po Bombach o 21:30 Pan Talerz odpowiedział :
Ja się nie puszę jak paw, ja tylko pokazuję Naleśnikowi gdzie jest jego miejsce. Jak się nie dostosuje, to oddamy go do tych podrabiańców z Winkulii... Trzeba trzymać jakieś standardy drogi profesorze! Herbatki z prądem?
0 0
Dnia 27 maja 55 roku Po Bombach o 0:06 Anton odpowiedział :
Dzisiaj obejdzie się bez herbatki, ale prądem nie pogardzę.
0 0
Dnia 28 maja 55 roku Po Bombach o 15:28 Pan Talerz odpowiedział :
Naleśnik okazał się cienki. Wystarczyło trochę pojeździć po nim i wymiękł. Ja nie wiem jak on mógł myśleć, że zawojuje Pustkowia...
0 0
Dnia 28 maja 55 roku Po Bombach o 19:59 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
Co do naleśnika, to nie tyle wymiękł co go zjadłem, bo byłem głodny. Przy okazji witam was z powrotem. Pan Talerz czy od mojej wielkiej przerwy(w której zombie próbowały mnie zjeść,
ale coś im nie wychodziło),coś się pozmieniało?
0 0
Dnia 28 maja 55 roku Po Bombach o 22:45 Pan Talerz odpowiedział :
Standardowy marazm wynikły z reala tylko. Na szczęście powoli z niego wychodzimy dzięki naszemu multitaskingowi i nowemu patchowi do strony autorstwa Luntona.
0 0
Dnia 29 maja 55 roku Po Bombach o 17:20 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
Poważnie? :O Jednak Prof.Sokolov wziął się za patcha? No to trzeba oblać jakimś whisky te jakże ważne i wielkie, wręcz rzadkie wydarzenie!
0 0
Strona 2 z 3 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera