Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Pasożyt

No cześć

Dnia 25 maja 55 roku Po Bombach o 20:16 Aмнезия rozpoczął dyskusję pisząc:
Tak jak w tytule, witam.
Przyszedłem z zimnej północy, a tutaj promieniowanie jakieś. Zauważyłem, że cicho tutaj, ale nadal pustkowiaa mnie przyciągają. ]

Mam nadzieje, że ktoś odpisze.
Z Nuklearnym pozdrowieniem
Naleśnik
0 0

Odpowiedzi (31)

Na dół Strona 1 z 3
Dnia 25 maja 55 roku Po Bombach o 21:02 Pan Talerz odpowiedział :
Hile Naleśnik!

Ta cisza jest pozorna, jak się wsłuchasz to usłyszysz bębny wojenne. Aktualnie jesteśmy skupieni na modernizacji portalu od technicznej strony, aby porazić blaskiem jej zajebistości osoby takie jak Ty: które same trafiły na Pustkowia.

Co Cię tutaj sprowadziło i skąd? Sorry, ale na samo słowo Nordata, robi mi się niedobrze, bo tam to dopiero macie mutanty.
0 0
Dnia 25 maja 55 roku Po Bombach o 21:14 Aмнезия odpowiedział :
Noo, Mutanty to tam są, Ale my tylko tam blisko mieszkamy, więc takie promieniowania nie powodują strat u nas za bardzo, i jesteśmy z Sarmacji, albo Srajmacji. Przez to, że wasze jakieś Straże Pustkowi pałowali mnie, nic już nie pamiętam.
Przecież Strona jest superką. Imo nie potrzebujem modernizacji, ale to od was należy.

Jak mówiłem, jestem z Sarmacji, a bardzo mi się podobają klimaty Post-apo, a Lepszych Pańśtw (jeżeli Winktown można tym nazwać) nie widziałem, więc ten. Bum, jesteśmy.

A teraz, jeśli pozwolicie, poszukamy Frakcji wartej zainteresowania, lub Stworzymy jakąś na wschodnim południu.
0 0
Dnia 25 maja 55 roku Po Bombach o 22:09 Anton odpowiedział :
Witam również.

Stworzycie? To jest was wielu? Kiedy pozostali zawitają?

PS. Zapraszam do korzystania z naszej najnowszej funkcjonalności, tzn. Yapera. Zgapiliśmy co prawda ze Sarmacji, ale oni wcześniej zgapili z Twittera, a okradanie złodzieja to nie grzech.
0 0
Dnia 25 maja 55 roku Po Bombach o 22:12 Aмнезия odpowiedział :
Nie, nie ma nas wielu. Jesteśmy tutaj sami, a z przyzwyczajenia napisaliśmy że nas jest Kilku :/
I nie mogę znaleźć Yapera. Meh. Poszukam :p
0 0
Dnia 25 maja 55 roku Po Bombach o 22:13 Anton odpowiedział :
Na stronie głównej, ostatnia zakładka w Radioaktywne :P
0 0
Dnia 25 maja 55 roku Po Bombach o 22:14 Aмнезия odpowiedział :
Znalezione. Dzięki ^^
0 0
Dnia 25 maja 55 roku Po Bombach o 22:22 Pan Talerz odpowiedział :
To, że piszesz w liczbie mnogiej może oznaczać, że jesteś dwugłowym mutantem albo, że cierpisz na schizofrenię. Podobno na Nordacie to bardzo powszechne.

Przyznam szczerze, że niewiele zrozumiałem z tego opisu Twojej frakcji. My nie potrzebujemy pomocy, ale Ty najwidoczniej tak.

Chcesz przyjąć Boba do swojego serca?
0 0
Dnia 25 maja 55 roku Po Bombach o 22:25 Aмнезия odpowiedział :
Dobra. Niczego z tą Frakcją nie było X). Nie zostanę drugim pawełkiem. Heh.
0 0
Dnia 25 maja 55 roku Po Bombach o 22:46 Pan Talerz odpowiedział :
Porcelanowy wyciągnął z kabury broń i wymierzył w głowę Naleśnika.
- SKĄD WIESZ O PLACIE?
0 0
Dnia 25 maja 55 roku Po Bombach o 23:01 Aмнезия odpowiedział :
Yyy. Był w sarmacji, i widzę że też tutaj. Wasza katapulta była mocna, jak widać, skoro tam wylądował.
0 0
Dnia 25 maja 55 roku Po Bombach o 23:47 Anton odpowiedział :
Talerzyk, spokojnie, bo znowu odrzutu nie opanujesz i sobie nos połamiesz jak ostatnio...
0 0
Dnia 26 maja 55 roku Po Bombach o 7:16 Pan Talerz odpowiedział :
Talerz za sugestią profesora Sokołowa, opuścił powoli broń.
- Na razie dam Ci żyć, ale pod jednym warunkiem: zanim coś powiesz, to pięć razy sprawdzisz czy to ma sens. Za dużo przebywałeś w tych Uniach Czech Narodów czy innych nordackich hegemonów, bo najwyraźniej zaraziłeś się zwyrodnieniem troglodytycznym. My tutaj na Pustkowiach cenimy ludzi inteligentnych, bo debili u nas dostatek. - Za Porcelanowym Księciem jakiś zielony mutak próbuje rozbić kokosa przy pomocy kamienia. - Kto wie, może pobyt na Wastelandzie sprawi, że staniesz się pierwszym w historii przykładem nordackiego Ãœbermenschena?
0 0
Dnia 26 maja 55 roku Po Bombach o 10:39 Aмнезия odpowiedział :
A kto powiedział, że mam tego Zwyrodnialca? W ogóle szkoda też, że liderzy frakcji oprócz obrońców są nie aktywni... Heh.
0 0
Dnia 26 maja 55 roku Po Bombach o 14:30 Pan Talerz odpowiedział :
Muszę Cię zasmucić, większość mieszkańców Nordaty ma tego syfa. Młody jesteś, możesz nie wiedzieć, ale w dawnych czasach na tych ziemiach składowano różne potworne rzeczy i nikt normalny nie chciał się tam osiedlić. A Twoi przodkowie żyją tam od kilku generacji. To straszne, w co się zmieniliście!
0 0
Dnia 26 maja 55 roku Po Bombach o 14:56 Aмнезия odpowiedział :
Em. Nie. Ja jestem z Sarmacji, a chwilę na nordacie mieszkałem. To Chyba nie powoduje, że odrazu mam tego syfa, co nie?
0 0
Strona 1 z 3 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera