Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Pasożyt

Wastelands United

Dnia 27 listopada 54 roku Po Bombach o 11:17 Landryna rozpoczęła dyskusję pisząc:
Landryna wkroczyła na stadion, zaraz miała odbyć się pierwsza konferencja prasowa. Zionęło trupem, zielonkawe gęste opary kumulowały się nad stadionem. Musi porozmawiać z miejscowymi technikami o zwiększeniu wydajności zawodników w tych warunkach, pomyślała. Zajęła miejsce i rozpoczęła:

- Winkowie! Wasterlands United, Wasza nowa drużyna piłkarska, dołączyła do rozgrywek - poczekała dłuższą chwilę, aż ucichną brawa i gromkie okrzyki ekstazy – Odpowiem od razu na pytanie, dlaczego Winktown. Otóż, regulamin pucharu regionów wymaga, by drużyna tożsama była z jakimś państwem Orientyki. Po przeglądnięciu mapy, odrzuceniu wszystkich Garapenii, Suderlandów i innych chujoz, został Winktown. Czujcie się zaszczyceni! Oczywiście, jeśli chodzi o plany – nie wywodząc się zbytnio, skrótowo zawrę cały przekaz – idziemy po zwycięstwo! Jakieś pytania?
0 0

Odpowiedzi (50)

Na dół Strona 4 z 4
Dnia 18 marca 55 roku Po Bombach o 20:41 Anton odpowiedział :
Ja jestem frajerem od roboty, Talerz od płacenia, reszta, czyli Ty, korzysta jak pijawka.
0 0
Dnia 23 marca 55 roku Po Bombach o 18:08 Landryna odpowiedziała :
* reszta uzytkuje, przez co czujecie sie docenieni, gdyz wasze pieniadze oraz stracony czas nie ida na marne ...
0 0
Dnia 24 marca 55 roku Po Bombach o 9:22 Pan Talerz odpowiedział :
Mnie tam to trochę zadowala, ale czy Lunton jest usatysfakcjonowany?
0 0
Dnia 26 marca 55 roku Po Bombach o 20:26 Landryna odpowiedziała :
przekonajmy sie, chwila prawdy. ludwiku czys usatysfakcjonowany? ;p
0 0
Dnia 26 marca 55 roku Po Bombach o 21:01 Anton odpowiedział :
Ja jestem malkontentem, ale byłbym kontent, jeśli pokazałabyś cycki (niekoniecznie swoje) w Cat's Paw.
0 0
Strona 4 z 4 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera