Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Techrzesza # 2

Wastelands United

Dnia 27 listopada 54 roku Po Bombach o 11:17 Landryna rozpoczęła dyskusję pisząc:
Landryna wkroczyła na stadion, zaraz miała odbyć się pierwsza konferencja prasowa. Zionęło trupem, zielonkawe gęste opary kumulowały się nad stadionem. Musi porozmawiać z miejscowymi technikami o zwiększeniu wydajności zawodników w tych warunkach, pomyślała. Zajęła miejsce i rozpoczęła:

- Winkowie! Wasterlands United, Wasza nowa drużyna piłkarska, dołączyła do rozgrywek - poczekała dłuższą chwilę, aż ucichną brawa i gromkie okrzyki ekstazy – Odpowiem od razu na pytanie, dlaczego Winktown. Otóż, regulamin pucharu regionów wymaga, by drużyna tożsama była z jakimś państwem Orientyki. Po przeglądnięciu mapy, odrzuceniu wszystkich Garapenii, Suderlandów i innych chujoz, został Winktown. Czujcie się zaszczyceni! Oczywiście, jeśli chodzi o plany – nie wywodząc się zbytnio, skrótowo zawrę cały przekaz – idziemy po zwycięstwo! Jakieś pytania?
0 0

Odpowiedzi (50)

Na dół Strona 3 z 4
Dnia 12 marca 55 roku Po Bombach o 13:47 Landryna odpowiedziała :
co dostane w nagrode? xd
0 0
Dnia 12 marca 55 roku Po Bombach o 15:07 Pan Talerz odpowiedział :
Więcej głupich pytań nie zadam ;) A w nagrodę dwie kolejki w naszym barze na koszt Sokołowa!
0 0
Dnia 13 marca 55 roku Po Bombach o 23:02 Landryna odpowiedziała :
wez sie nie wysluguj biednym sokolowem. az smutno takie rzeczy czytac :(
0 0
Dnia 14 marca 55 roku Po Bombach o 13:17 Pan Talerz odpowiedział :
On nie jest biedny! Ma dostęp do maszyny drukujących kapsle, jest szefem Wasteland Banku. On tylko tak wygląda (jak ostatni lump), ale to naprawdę cwana bestia.
0 0
Dnia 15 marca 55 roku Po Bombach o 13:56 Landryna odpowiedziała :
z nim rachunki mam wyrownane. albo sa w trakcie wyrownowywania xd
nie zmieniaj tematu, talerzu.
0 0
Dnia 15 marca 55 roku Po Bombach o 13:57 Landryna odpowiedziała :
nie chcialam ci nic postawic, w tym kufla, talerzu. uczynilam to omylkowo.
0 0
Dnia 15 marca 55 roku Po Bombach o 15:41 Pan Talerz odpowiedział :
No przecież postawiłem Ci dwa kufle Uranowego. Czego chcesz więcej zła kobieto?

Ja się wcale nie obrażę jak mi stawiać będziesz częściej! ^____^
0 0
Dnia 18 marca 55 roku Po Bombach o 12:39 Landryna odpowiedziała :
dzisja rusza nowy sezon. dziki sezon. połączono dwie dywizje co dało 11 drużyn. cały sezon potrwa aż do połowy sierpnia. niemal pół roku.
na pierwszy ogień idzie AC Parma. nowa druzyna ale gralismy juz z nimi towarzyski. na drugi ogien... tez idzie AC Parma, tym razem w ramach pucharu.
0 0
Dnia 18 marca 55 roku Po Bombach o 13:34 Landryna odpowiedziała :
ok, więc na boku oglądająć 'tamte dni, tamte noce' [ogladaliscie? czytaliscie? co myslicie?] skrobnelam art. i, jak widac, zrobilam to w nie tym publikatorze, co trzeba. generalnie dodalam zly obrazek i wszystko mi sie zresetowalo, lacznie z trescia... gdybym nie pisala w wordzie tylko od razu na 'czysto', stracilabym to. smutne :((
0 0
Dnia 18 marca 55 roku Po Bombach o 16:24 Pan Talerz odpowiedział :
Od kilku miesięcy próbuję zmusić Luntona do naprawienia edytora, niestety bezskutecznie. Jeżeli chcesz coś zmienić, użyj Wasteland Expressu i pisz PW do Sokołowa, zaróno grafikę jak i miejsce publikacji da się poprawić.
0 0
Dnia 18 marca 55 roku Po Bombach o 18:26 Anton odpowiedział :
Jakbyście myśleli nad tym co robicie, to niczego nie trzeba by było edytować!!
0 0
Dnia 18 marca 55 roku Po Bombach o 18:59 Landryna odpowiedziała :
jakbys od razu zrobil dobrze, nie byloby teraz dziadostwa!
0 0
Dnia 18 marca 55 roku Po Bombach o 19:34 Pan Talerz odpowiedział :
Ano! Tylko weź mu to wytłumacz. On to zawsze na odpierdol robi myśląc, że się nikt nie pozna. Taki fachowiec, pan Wiesio normalnie!
0 0
Dnia 18 marca 55 roku Po Bombach o 20:26 Landryna odpowiedziała :
przestan go besztac, tylko ja mam do tego prawo.
btw. kto wam placi za serwer/nazwe/whatever?

0 0
Strona 3 z 4 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera