Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Naprzód!

Wieści z południowego wschodu

Dnia 13 stycznia 55 roku Po Bombach o 13:25 Drogodziej Kiełczyński rozpoczął dyskusję pisząc:
Mieszkańcy Wolnego Miasta Winktown ujrzeli dziś niecodzienne wydarzenie. W kierunku miasta z południowego wschodu leciał bowiem gołąb pocztowy, niosący jakiś bogato zdobiony druk. Gołąb wylądował blisko zaciekawionych mieszkańców i upuścił papier na ziemię. Jeden z śmiertelników natychmiast wziął do ręki ową kartkę papieru i ujrzał...

http://luminat.cba.pl/forum/index.php?topic=3
0 0

Odpowiedzi (7)

Na dół Strona 1 z 1
Dnia 13 stycznia 55 roku Po Bombach o 13:37 Pan Talerz odpowiedział :
Oj coś czuję, że wkrótce możemy się spodziewać konfliktu na linii Garapenia (dawna Tyrencja) - Luminat. Mam jednak nadzieję, że żaden uzurpator nie zechce odebrać Pustkowiom Ligocji, którą zajęliśmy według poszanowania wszelkich zasad kulturalnego podboju ziem niczyich.
0 0
Dnia 13 stycznia 55 roku Po Bombach o 13:44 Drogodziej Kiełczyński odpowiedział :
Aktualnie obszar Księstwa sięga wyłącznie na wyspę Anterię, najbardziej wysuniętą na zachód spośród całego archipelagu luminackiego. Nie jestem uzurpatorem i nie zamierzam przywracać państwowości "tamtemu" Luminatowi - przyjęcie takiej nazwy wynika wyłącznie z położenia geograficznego. Nie będziemy prowadzić ekspansji na ziemie Pustkowi.
0 0
Dnia 13 stycznia 55 roku Po Bombach o 13:59 Pan Talerz odpowiedział :
A na ziemie Garapenii? W końcu książę Casmir I ma na pieńku z aktualnymi władzami Najjaśniejszej Republiki. Wydaje mi się, że próba odbudowy Luminatu Wiosennej Róży może mieć związek z planowanymi działaniami zaczepnymi względem Garapenii.
0 0
Dnia 13 stycznia 55 roku Po Bombach o 14:26 Drogodziej Kiełczyński odpowiedział :
Jak już mówiłem, nie zamierzam odbudowywać państwowości dawnego Luminatu (chyba, że mówimy o czasach przedinternetowych). Przyjęcie takiej nazwy wynikało wyłącznie z położenia geograficznego.

Co do planowanych działań Księstwa, są to informacje tajne i nie będą ujawniane.
0 0
Dnia 13 stycznia 55 roku Po Bombach o 15:51 Pan Talerz odpowiedział :
Aha. To nie chcecie kupić kilku głowic atomowych w cenie mocno promocyjnej?
0 0
Dnia 13 stycznia 55 roku Po Bombach o 16:01 Drogodziej Kiełczyński odpowiedział :
Zastanowimy się ;)
0 0
Dnia 13 stycznia 55 roku Po Bombach o 16:03 Pan Talerz odpowiedział :
Oferta dostępna do wyczerpania zapasów!
0 0
Strona 1 z 1 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera