Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Naprzód!

Wastelands United

Dnia 27 listopada 54 roku Po Bombach o 11:17 Landryna rozpoczęła dyskusję pisząc:
Landryna wkroczyła na stadion, zaraz miała odbyć się pierwsza konferencja prasowa. Zionęło trupem, zielonkawe gęste opary kumulowały się nad stadionem. Musi porozmawiać z miejscowymi technikami o zwiększeniu wydajności zawodników w tych warunkach, pomyślała. Zajęła miejsce i rozpoczęła:

- Winkowie! Wasterlands United, Wasza nowa drużyna piłkarska, dołączyła do rozgrywek - poczekała dłuższą chwilę, aż ucichną brawa i gromkie okrzyki ekstazy – Odpowiem od razu na pytanie, dlaczego Winktown. Otóż, regulamin pucharu regionów wymaga, by drużyna tożsama była z jakimś państwem Orientyki. Po przeglądnięciu mapy, odrzuceniu wszystkich Garapenii, Suderlandów i innych chujoz, został Winktown. Czujcie się zaszczyceni! Oczywiście, jeśli chodzi o plany – nie wywodząc się zbytnio, skrótowo zawrę cały przekaz – idziemy po zwycięstwo! Jakieś pytania?
0 0

Odpowiedzi (50)

Na dół Strona 2 z 4
Dnia 07 stycznia 55 roku Po Bombach o 20:30 Anton odpowiedział :
Piłka nożna to babski sport, a tutaj sami twardziele. Przykro mi.
0 0
Dnia 07 stycznia 55 roku Po Bombach o 21:15 Pan Talerz odpowiedział :

Zgadzam się z tym co napisał profesorek w 100 procentach!
0 0
Dnia 08 stycznia 55 roku Po Bombach o 14:14 Landryna odpowiedziała :
Ja już mam tam drużyny. W LK gram wurstlandzką ekipą, zaś w SLP sarmacką. Chociaż chętnie tą SLP-ową przeniosłabym do Winktown, coby wiecie, nazwa ładniej wyglądała. Macie jeszcze jakieś miasta ze stadionem?

PS> Sokolov pewno boi się grać w x11, coby się nie zeszmacić xD
0 0
Dnia 08 stycznia 55 roku Po Bombach o 15:07 Pan Talerz odpowiedział :
Crater City z Canyon Arena, Banana Stadium w Baji oraz jakiś ośrodek sportowy w Nuketown w którym trenowała legendarna drużyna PFC Valdez Nuketown.

Nie będę się wypowiadał na temat poziomu profesora Sokołowa, bo mogę coś jeszcze od niego chcieć w przyszłości ;)
0 0
Dnia 08 stycznia 55 roku Po Bombach o 17:47 Landryna odpowiedziała :
O, to przeniosę się do Nuketown. Beton Nuketown, wyborowo.
PFC Valdez Nuketown czemu legendarna? Jakieś archiwalne newsy?

Sokolov podobno lubi, jak się pieści masochistyczną cząstkę jego jestestwa, co nie?
0 0
Dnia 08 stycznia 55 roku Po Bombach o 18:38 Pan Talerz odpowiedział :
I co, porzucisz Wastelands United? PFC Valdez Nuketown było pierwszą drużyną piłkarską z Pustkowi, która brała udział w międzynarodowych rozgrywkach. Składała się ona z co bardziej inteligentnych mutaków którzy chociaż nie do końca ogarniali zasady gry w futbol, to jednak świetnie im do końca rozumieli zasady piłki nożnej, ale za to potrafili zadeptać przeciwnika na śmierć.

Sokołow to w ogóle ma dziwne skłonności w przeważającej części związane z pejczami i lateksowymi wdziankami.
0 0
Dnia 08 stycznia 55 roku Po Bombach o 21:45 Anton odpowiedział :
Przepraszam bardzo, ale to nie ja wpycham sobie nóż pomiędzy cycki.
0 0
Dnia 09 stycznia 55 roku Po Bombach o 8:45 Pan Talerz odpowiedział :
0 0
Dnia 09 stycznia 55 roku Po Bombach o 9:44 Landryna odpowiedziała :
No przecież piszę jasno i wyraźnie, że mam 3 drużyny, w tym jedną bytującą na terenie sarmacji, co mi nie do końca pasuje, więc zmieniłabym jej miejsce zamieszkania.
Nie porzucę Wastelandsu :(

Nóż między cycki? Talerzu, opowiedz mi teraz Ty o swoich fetyszach, bo zaczyna się osobliwie.
0 0
Dnia 09 stycznia 55 roku Po Bombach o 22:12 Pan Talerz odpowiedział :
Nie mam bo w przeciwieństwie do Was jestem normalny xD
0 0
Dnia 13 stycznia 55 roku Po Bombach o 10:38 Landryna odpowiedziała :
O nie. A Sokolov mówił, że jesteś spoko i całkiem w porządku się z Tobą rozprawia. To już nie wiem, co on miał na myśli :D
0 0
Dnia 13 stycznia 55 roku Po Bombach o 12:36 Anton odpowiedział :
Talerz jest spoko?! Serio tak mówiłem? Musiałem być naćpany, albo niespełna rozumu. Syndrom sztokholmski albo coś w ten deseń. To jest mój oprawca a nie żaden spoko gość.
0 0
Dnia 03 marca 55 roku Po Bombach o 13:01 Pan Talerz odpowiedział :
Jakieś wieści na temat Wastelands United i sukcesów/porażek drużyny?
0 0
Dnia 11 marca 55 roku Po Bombach o 20:34 Landryna odpowiedziała :
Tak. Wygraliśmy dywizję i awansowaliśmy. Bilans: 10 meczy, w tym: 9 zwycięstw i 1 remis. Za tydzień chyba rozpocznie się nowy sezon.
0 0
Dnia 12 marca 55 roku Po Bombach o 10:03 Pan Talerz odpowiedział :
Wybornie! Z jakimi drużynami udało nam się wygrać (przede wszystkim chodzi mi o kraje) i z kim zremisowaliśmy?
0 0
Strona 2 z 4 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera