Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Juarez

Wastelands United

Dnia 27 listopada 54 roku Po Bombach o 11:17 Landryna rozpoczęła dyskusję pisząc:
Landryna wkroczyła na stadion, zaraz miała odbyć się pierwsza konferencja prasowa. Zionęło trupem, zielonkawe gęste opary kumulowały się nad stadionem. Musi porozmawiać z miejscowymi technikami o zwiększeniu wydajności zawodników w tych warunkach, pomyślała. Zajęła miejsce i rozpoczęła:

- Winkowie! Wasterlands United, Wasza nowa drużyna piłkarska, dołączyła do rozgrywek - poczekała dłuższą chwilę, aż ucichną brawa i gromkie okrzyki ekstazy – Odpowiem od razu na pytanie, dlaczego Winktown. Otóż, regulamin pucharu regionów wymaga, by drużyna tożsama była z jakimś państwem Orientyki. Po przeglądnięciu mapy, odrzuceniu wszystkich Garapenii, Suderlandów i innych chujoz, został Winktown. Czujcie się zaszczyceni! Oczywiście, jeśli chodzi o plany – nie wywodząc się zbytnio, skrótowo zawrę cały przekaz – idziemy po zwycięstwo! Jakieś pytania?
0 0

Odpowiedzi (50)

Na dół Strona 1 z 4
Dnia 28 listopada 54 roku Po Bombach o 10:45 Pan Talerz odpowiedział :
Wśród tłumu Winków z wuwuzelami pamiętającymi jeszcze czasy Mundialu na Pustkowiach, stał oczywiście i Porcelanowy Książę.
- Ty nas obrażasz, czy chwalisz stawiając nas w jednym szeregu z Suderlandem? - zapytał się. - No i kto wejdzie w skład drużyny? Wyłącznie ludzie, czy przewidujesz również udział mutaków, futrzaków i robotów? Gdzie będziecie trenować? Na Thunder Arenie? Jeżeli tak, to jak dogadaliście się z organizatorami walk gladiatorów?
0 0
Dnia 28 listopada 54 roku Po Bombach o 16:57 Borys odpowiedział :
Gdzie można kupić szaliki?
0 0
Dnia 28 listopada 54 roku Po Bombach o 21:15 Landryna odpowiedziała :
Posłała znudzone spojrzenie w tłum, gdzie dziwnołba postać zadała takie sztampowe pytania.

- Czy stawiam Suderland na jednym poziomie z Winktown? A czy lokalizacja tego klubu i moja obecność tu nie odpowiada na to pytanie? – próbowała powstrzymać się od ironii - Kto wejdzie w skład drużyny? Ten, kto się nadda. Mówicie, że potencjał tkwi w nie-ludzkich zawodnikach? Kto tu za te kwestie odpowiada? Thunder Arena brzmi zacnie. Jak się dogadaliśmy? Prosto. Najsłabsi zawodnicy będą małą przystawką dla gladiatorów.

Gdzieś w tłumie padały hasła ‘vMundial’ i takie tam. Słyszała o bogatej historii tego kraju i serdeczności, z jaką traktują kibiców z innych krajów. – Nie ukrywam, że Wasteland United umieszczony w Winktown jest zupełnym przypadkiem z mojej strony. A wy? Jak do tego podchodzicie? Na letnio?

Dwa kufle uranowego stanęło przed nią. Dzięki! Nurzając w nie, dotarło do niej kolejne pytanie, o szalik - Panie Borys, wydziergaj se Pan.
0 0
Dnia 29 listopada 54 roku Po Bombach o 12:16 Pan Talerz odpowiedział :
- Cieszymy się z każdej inicjatywy, której celem jest sławienie dobrego imienia Pustkowi na Pollinie, nawet jeżeli jest dziełem przypadku. Sądzimy, że skoro najprawdopodobniej za głowę selekcjonerki wystawiono list gończy, to pewnie takich cudów potrafi dokonać, że patałachy z MUP nie wierzą w jej umiejętności i węszą spisek. Mam nadzieję Landryno, że zasymilujesz się chociaż trochę z nami. - Kątem oka spogląda na Sokołowa - Lunton, przestań obłapiać wzrokiem tyłek pani.
0 0
Dnia 29 listopada 54 roku Po Bombach o 15:29 Borys odpowiedział :
"Panie Borys, wydziergaj se Pan."
Przykro mi, ale ja nie z tych co dziergają.
Wzrok Borys podążył za spojrzeniem Profesora.
0 0
Dnia 01 grudnia 54 roku Po Bombach o 15:28 Landryna odpowiedziała :
Nowy sezon startuje jutro. Mogę Wam co jakiś czas wrzucać jakieś raporty i nabijać statystyki ale to oczywiście zależy od Was. Jeśli będziecie satysfakcjonująco ze mną współżyć, będzie ku temu sens.
I jak to z tymi robotami? Brakuje nam bramkarza, kto tu umie skonstruować jakiś jego substytut?
0 0
Dnia 02 grudnia 54 roku Po Bombach o 23:51 Pan Talerz odpowiedział :
- Panienko Landryno! Nic na siłę. Wszyscy przyszliśmy się tutaj bawić. Jeżeli więc nie chce się panience chwalić zwycięstwami Wastelands United, to nie wywieramy presji. Jak mawiał trener Piechniczek „Czasami się zawsze wygrywa, a czasami nigdy”. A jeżeli chodzi o robota na bramkę, to co powie panienka na jakiegoś blaszaka opartego o szkielet buldożera? Wielka szufla zamiast rąk na pewno pomoże skuteczniej bronić naszej siatki.
0 0
Dnia 02 stycznia 55 roku Po Bombach o 14:02 Landryna odpowiedziała :
Cześć!
Opowiem Wam kilka rzeczy, bo pewnie szalenie Was to interesuje!

Wastelands United, grający w Lidze Orientyki, został drużyną grudnia. To najistotniejsza informacja, bo benefit płynący konto drużyny istotnie zasilił.

Druga informacja, równie istotna. Anonimowa Fabryka roboty produkująca dostarczyła do zespołu swój nowatorski projekt - prototyp napastnika. Pod roboczą nazwą kryjący się 'robot nr jeden', jak do tej pory, nie zawodzi. Testy przebiegają nader pozytywnie. Kompilacja umiejętności i sztucznej inteligencji sprawiającej wysokie zintegrowanie z zespołem daje efekty. Na cztery zagrane mecze, ów robot strzelił 5 goli, przy kolejnych czterech asystował. Współpraca z anonimową firmą będzie kontynuowana.

Liga skontruowana jest na zasadzie regularne mecze + mecz pucharowy.

1) Puchar
1/16 finału -> naszym przeciwnikiem był Huragan Broskwa, wygraliśmy dwa mecze, oba wynikiem 3:0, awansowaliśmy
ćwierćfinał -> tu naszym przeciwnikiem był Sclav Vronenberg, jeden mecz przegraliśmy (4:2), drugi wygraliśmy (1:0). Łączny wynik dwumeczu (4:3) nie był dla nas korzystny, odpadliśmy z Pucharu w ćwierćfinałach

2) regularne mecze; liga zbudowana jest z dwóch dywizji, my jesteśmy w tej niższej. Po pięciu meczach zajmujemy pozycję lidera, nasz bilans jest in plus. Wszystkie mecze w tych rozgrywkach wygraliśmy.

To tyle wieści na dzisiaj.
0 0
Dnia 02 stycznia 55 roku Po Bombach o 14:38 Pan Talerz odpowiedział :
Powiem szczerze, że prędzej spodziewałem się tego, że wraz z drużyną zostaniesz porwana przez jakichś bandziorów (i w zależności od upodobań tychże, skończysz w kopalni albo w bu... barze), aniżeli wygrasz jakikolwiek mecz w ramach rozgrywek Ligi Orientyki. Respekt!

A jeżeli chodzi o tego robota, to na kilometr mi tu śmierdzi jakimś techrzeszowskim wynalazkiem z sześcioma kończynami:

0 0
Dnia 03 stycznia 55 roku Po Bombach o 10:45 Landryna odpowiedziała :
Cytuj
Powiem szczerze, że prędzej spodziewałem się tego, że wraz z drużyną zostaniesz porwana [...] aniżeli wygrasz jakikolwiek mecz w ramach rozgrywek Ligi Orientyki

Ale w sumie to dlaczego? Liga Orientyki jest przecież... obecnie najsłabszą ligą mikroświata ;P
0 0
Dnia 03 stycznia 55 roku Po Bombach o 11:23 Pan Talerz odpowiedział :
A ile drużyn i państw bierze udział w rozgrywkach?
0 0
Dnia 03 stycznia 55 roku Po Bombach o 14:27 Landryna odpowiedziała :
14 drużyn, z czego z 5 ma nieaktywnych menedżerów. Nie wiem, ile państw~, jakieś randomowe z orientyki, nie znam się.
0 0
Dnia 03 stycznia 55 roku Po Bombach o 16:27 Pan Talerz odpowiedział :
A jakie rozgrywki są najbardziej prestiżowe w v-świecie i dlaczego nie bierzemy w nich udziału?
0 0
Dnia 07 stycznia 55 roku Po Bombach o 11:13 Landryna odpowiedziała :
Liga Królewska i SLP (sarmacka).
No właśnie, dlaczego nie bierzecie w nich udziału?
0 0
Dnia 07 stycznia 55 roku Po Bombach o 19:30 Pan Talerz odpowiedział :
Podejrzewam, że z powodu braków kadrowych. Nie mamy ani drużyn, ani trenerów. Wastelands United nie może oddelegować drugiego i trzeciego składu do tych rozgrywek ligowych?
0 0
Strona 1 z 4 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera