Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Woda

Czesko-Morawskie Konsorcjum Wydobywcze

Dnia 07 października 54 roku Po Bombach o 15:43 Borys rozpoczął dyskusję pisząc:
Czesko-Morawskie Konsorcjum Wydobywcze

Z siedzibą w Brnie zajmuje się poszukiwaniem, rozpoznawaniem nowych złóż kopalin a także ich wydobyciem.
Oto moje klamoty herr Otto :)
Proszę o koncesje na przeprowadzenie poszukiwań złóż kopalin na terenie Pustkowi.
0 0

Odpowiedzi (17)

Na dół Strona 1 z 2
Dnia 07 października 54 roku Po Bombach o 17:11 Pan Talerz odpowiedział :
Koncesję? Znaczy, chcesz kraść legalnie to co mamy zakopane w ziemi? A co dostanę w zamian za to, że Ci pozwolę?

Aby Twoja firma zaczęła działać, musisz wejść w zakładkę Instytucję i utworzyć jej profil i dokładnie opisać czym jest Twoja organizacja. Jak będzie profesjonalnie to wykonane, to pomyślę nad tą koncesją dla C-MKW.
0 0
Dnia 07 października 54 roku Po Bombach o 17:17 Borys odpowiedział :
Nie chcę kraść, skąd ten pomysł? Pierwsze trzeba poszukać co jest. No a potem można pogadać o wydobyciu. Czy ja wyglądam jak złodziej?
Oczywiście założę profil.
0 0
Dnia 07 października 54 roku Po Bombach o 17:49 Anton odpowiedział :
Mnie Ekscelencja przypomina kogoś, kto złodziei gnoi, zwłaszcza tych czerwonych. Brakuję mi tylko muszki.
0 0
Dnia 07 października 54 roku Po Bombach o 22:08 Czerwony Komisarz odpowiedział :
Piotr popatrzył na doktora. Doktorku nie wypada tak mówić o porządnych ludziach...
0 0
Dnia 08 października 54 roku Po Bombach o 8:37 Anton odpowiedział :
Ja mówię o złodziejach, a ci do porządnych raczej się nie zaliczają. A złodzieje się trafiają zarówno wśród czerwonych, czarnych, białych, tęczowych i u pozostałych. Stwierdziłem tylko, że Ekscelencja Borys przypomina kogoś, kto atakuje przede wszystkim złodziei wśród czerwonych, ale innych też.
0 0
Dnia 08 października 54 roku Po Bombach o 8:41 Borys odpowiedział :
Profesorze ma Pan rację uderzające podobieństwo, że ja tego wcześniej nie zauważyłem.
0 0
Dnia 08 października 54 roku Po Bombach o 13:04 Pan Talerz odpowiedział :
Borysie, zachęcam do dołączenia do zacnego grona Dżentelmenów z Towarzystwa Dżentelmenów. Strój wieczorowy i nienaganne maniery wymagane.
0 0
Dnia 08 października 54 roku Po Bombach o 13:09 Borys odpowiedział :
A bardzo chętnie, wszak maniery nienaganne mam, strój wieczorowy też. Bardzo chętnie skorzystam z zaproszenia.
Mam napisać oficjalne podanie?
0 0
Dnia 08 października 54 roku Po Bombach o 19:44 Pan Talerz odpowiedział :
W profilu organizacji możesz złożyć aplikację. Tam możesz również dać uzasadnienie dlaczego uważasz się za dżentelmena.

Jak profil C-MKW?
0 0
Dnia 08 października 54 roku Po Bombach o 21:10 Borys odpowiedział :
Aplikacja złożona ale nastąpił wypadek i poszła nie dokończona :(
Profil C-MKW będzie po niedzieli.
0 0
Dnia 08 października 54 roku Po Bombach o 22:03 Anton odpowiedział :
Aplikacja przyjęta. :P
0 0
Dnia 08 października 54 roku Po Bombach o 22:04 Borys odpowiedział :
Dziękuję Profesorze :)
0 0
Dnia 09 października 54 roku Po Bombach o 0:17 Anton odpowiedział :
Podziękuje mi Ekscelencja przy okazji cotygodniowych spotkań przy kominku, gdzie to popijając Brandy, omawiamy wspólnie lekturę dzieł śp. Hugh Hefnera.
0 0
Dnia 13 października 54 roku Po Bombach o 12:47 Borys odpowiedział :
Ekscelencjo Profesorze czyli coś dla ciała i ducha:)

Profil C-MKW założony. Herr Otto możemy zatem zasiąść do rozmów?
0 0
Dnia 13 października 54 roku Po Bombach o 14:01 Pan Talerz odpowiedział :
Meh... Trochę biednie ta stronka organizacji wygląda. Herr Borysie, nie postarał się pan. Proszę rzucić okiem na stronki Frontu Ludowego czy Inkwizycji aby zobaczyć jak się tworzy profile organizacji, które docelowo mają być poważane na Wastelandzie. Póki co, stronka C-MKW wygląda, jakby firma miała siedzibę w garażowej przybudówce. I o ile na Pustkowiach, to w sumie lokal pięciogwiazdkowy jest, to jednak od zagranicznego konsorcjum wymagamy więcej.
0 0
Strona 1 z 2 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera