Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Bobry

Zdravo!

Dnia 06 września 51 roku Po Bombach o 15:13 Š eogorat rozpoczął dyskusję pisząc:
Witam. Jak tam?
0 0

Odpowiedzi (35)

Na dół Strona 1 z 3
Dnia 06 września 51 roku Po Bombach o 15:15 Anton odpowiedział :
A witam, tam w sensie tu? Zajebiście ;)
0 0
Dnia 06 września 51 roku Po Bombach o 15:19 Pan Talerz odpowiedział :
Witaj! Szczura na patyku?
0 0
Dnia 06 września 51 roku Po Bombach o 21:07 Š eogorat odpowiedział :
@Otto von Teller
Szczura to z wielką chęcią. Dawno nie jadłem, a w Trizondalu czy Niderlandach nie ma takich przysmaków :(

@Sokołów
"Tam" w sensie "tu" ;)
0 0
Dnia 06 września 51 roku Po Bombach o 22:14 Pan Talerz odpowiedział :
Co tam w Trizondalu słychać? Wirus S351A wciąż zbiera żniwa? Jeżeli chodzi o Niderlandy, to mam uczulanie na kalkopaństwa.

Widzę żeś fan Doctora Who. Mam trzy śrubokręty ultradźwiękowe, TARDIS, brelok Daleka i kilka plakatów ;)
0 0
Dnia 06 września 51 roku Po Bombach o 22:20 Š eogorat odpowiedział :
Krzysztof Hans chce przyłączenia Trizondalu do Sarmacji, no i trochę słabo a aktywnością. Mimo wszystko jest okej. Jeśli natomiast chodzi o kalkopaństwa to średnio podoba mi się ten pomysł, ale jednak Niderlandy są całkiem fajne :D

A co do doktorowych gadżetów... ile chcesz za śrubokręt? :P
0 0
Dnia 06 września 51 roku Po Bombach o 22:52 Pan Talerz odpowiedział :
Nie ma Tomka i Marcina Sokołowiczów, nie ma Marcela Hansa to się Trizondal sypie. Właśnie. Czemu Marcel odszedł z Trizondalu?

Nie sprzedam żadnego ze śrubokrętów. Wolę je mieć przy sobie na wypadek inwazji Cybermanów!
0 0
Dnia 07 września 51 roku Po Bombach o 0:36 Š eogorat odpowiedział :
Marcel odszedł w ogóle z micronacji. Podparł to tym, że "obowiązki świata realnego" nie pozwalają mu już dużej się udzielać.

A co powiesz na małą wymianę? Śrubokręt za Annual z 2007?
0 0
Dnia 07 września 51 roku Po Bombach o 15:11 Pan Talerz odpowiedział :
Dogshit! Na Waszym miejscu bym się z nim skontaktował. Tylko Stara Gwardia może pomóc Trizondalowi wyjść na prostą bo w innym wypadku grozi Wam stanie się na powrót kolonią karną Księstwa Sarmacji, gdzie rządziłby Komendant Krzysztof Hans.

Annual 2007? Ty go w jakimś lumpeksie znalazłeś? :D
0 0
Dnia 07 września 51 roku Po Bombach o 15:30 Š eogorat odpowiedział :
Nie wszyscy ze Starej Gwardii odeszli, a ci którzy zostali na pewno próbują się kontaktować z Marcelem. A Komendant Krzysztof nie grozi nam, gdyż większość jest mu przeciwna (powstała nawet akcja #bekazmiskowicza).

Mam pięć annuali z czego dwa z lumpeksu :P Jest taka sieć, w której trafiają się rzeczy związane w DW.
0 0
Dnia 07 września 51 roku Po Bombach o 19:11 Pan Talerz odpowiedział :
Napisałem również i ja do Marcela. Poland żyje teraz w Sarmacji tak?

Ja mam Forbidden Planet :D
0 0
Dnia 07 września 51 roku Po Bombach o 19:30 Š eogorat odpowiedział :
Krzysiek żyje i w Sarmacji i w Trizondalu. Najwyraźniej chciałby, aby to było jedno miejsce.

Skoro się licytujemy... Zemsta Cyborgów, Władcy Czasu, The Valut, Clockwise Man, Revange of Judoon, Claws of Macra i wcześniej wspomniane Annuale. Kabóm!
0 0
Dnia 07 września 51 roku Po Bombach o 20:17 Pan Talerz odpowiedział :
Jak za starych, dobrych czasów, kiedy to i Sclavinia i Trizondal były w Sarmacji. Ogólnie sama idea wejścia ponownie z Księstwem wcale nie jest zła, tylko że w dzisiejszych czasach na pewno dla Trizondalu skończyłoby się dużo mniejszą autonomią niż podczas trwania poprzedniej unii. Nie mówiąc już o Sarmatach publikujących obraźliwe dla Twojego kraju artykuły w stylu A nie mówiłem że wrócą...

Forbidden Planet to jest sklep dla nerdów. Tam jest cała ściana gadżetów z Doctora Who. ATOMÓWKA!
0 0
Dnia 07 września 51 roku Po Bombach o 20:56 Š eogorat odpowiedział :
Połączenie nie jest możliwe z powodu wcześniej wspomnianego Krzysztofa. Nawet jeśli przyłączenie Trizondalu do Sarmacji niosłoby ze sobą jakies korzyści to oba te państwa są do tego paradoksalnie zniechęcane przez niego. Podobno w Sarmacji wsadzili go za to do więzienia.

No przegrałem :( A to jest sklep internetowy czy co?
0 0
Dnia 07 września 51 roku Po Bombach o 20:59 Pan Talerz odpowiedział :
Słyszałem że swojego czasu siedział za publikowanie niepoprawnych politycznie artykułów w Sarmacji. Prawdziwy rewolucjonista z naszego Krzysztofa. Należy czekać kiedy Andrzej Swarzewski zaprosi go do Republiki Bielanii gdzie ze swoimi Masonami knuje jak zniszczyć Księstwo ;)

Sieć sklepów, zwykłych ;)
0 0
Dnia 07 września 51 roku Po Bombach o 22:00 Š eogorat odpowiedział :
Jak Swarzewski zaprosi Hansa, to Bialenia stanie się częścią Sarmacji :P

To może jednak mała podmianka? ;)
0 0
Strona 1 z 3 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera