Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Inkwizycja

Ranking (forumowej) aktywności państw wirtualnych

Dnia 01 sierpnia 53 roku Po Bombach o 19:21 Pan Talerz rozpoczął dyskusję pisząc:
Wszyscy znają mój stosunek do tego typu rankingów (no nie za bardzo je lubię bo według mnie spłaszczają aktywność w mikronacjach), ale dzięki temu że Prezerwatyw wykonał dla nas ręcznie licznik postów (http://winktown.cba.pl/licznik_wink.php) (i według Ludwika grzebał mu w plikach, ale kto wierzy w brednie tego stetryczałego dziada), w końcu nas uwzględniono w tym zestawieniu.

Cytuj
1. Księstwo Sarmacji 3854
2. Królestwo Dreamlandu 2591
3. Republika Bialeńska 1738
4. Rzeczpospolita Obojga Narodów 857
5. Królestwo Agurii 486
6. Królestwo Wurstlandii 471
7. Trizondal 321
8. Winktown Pustkowia Winków 304
9. Chanat Kugarski 303
10. III Państwo Kościelne Rotria 278
11. Królestwo Południolandii 272
12. Demokracja Surmeńska 266
13. Imperium Abachazji 196
14. Królestwo Garapenii 116
15. Mandragorat Wandystanu 109
16. Imperium Skarlandu 102
17. ZSKHiW 62
18. Państwo Korubańskie 33
19. Federacja Slawonii 29
21. Republika Parlandii 14
22. Królestwo Francji i Nawarry 12
23. Republika Przedruska 3

--. Monarchia Austro-Węgier (Państwo upadłe)


Niewątpliwie lipiec był najlepszym miesiącem jeżeli chodzi o aktywność na forum Pustkowi. Ósme miejsce jest całkiem niezłym wynikiem, a biorąc pod uwagę że mieszkańcy nie skupiają się wyłącznie na pisaniu forumowych wiadomości, ale również piszą masę komentarzy i publikują artykuły (co jest rzeczą w obecnym v-świecie dosyć rzadką), to należy być zadowolonym z kondycji kraju :)
0 0

Odpowiedzi (167)

Na dół Strona 3 z 12
Dnia 01 maja 54 roku Po Bombach o 10:26 Pan Talerz odpowiedział :


Awansowaliśmy z 12 miejsca na 10, przy ogólnym spadku aktywności. Gdyby utrzymać tempo pisania postów z pierwszej połowy kwietnia, to pewnie skończylibyśmy w TOP5. Nie jest źle, a mogłoby być dużo lepiej!

I oczywiście nie mogę nie wykorzystać nadarzającej się okazji: LUNTON, GDZIE JEST PATCH KARWA FA?!?
0 0
Dnia 01 maja 54 roku Po Bombach o 11:29 Anton odpowiedział :
Patch pojawi się wraz z premierą Half Life 3
0 0
Dnia 01 maja 54 roku Po Bombach o 11:31 Pan Talerz odpowiedział :

Podejrzewam, że nawet 3 dni później :P
0 0
Dnia 02 września 54 roku Po Bombach o 17:05 Pan Talerz odpowiedział :

No niestety, skutek pandemii realiozy na Pustkowiach w poprzednim miesiącu był niezwykle widoczny. Tylko jeden post, zamieszczony w dodatku ostatniego dnia sierpnia i to przez Juareza. Należy mieć nadzieję, że teraz będzie tylko lepiej (już jest! To drugi post we wrześniu xD), a że działania przez nas podjęte (m.in. Projekt Skrzynki), przyczyni się do tego, że ludzie zaczną zaglądać do Kraju Winków i się uaktywnią na nowo.
0 0
Dnia 04 września 54 roku Po Bombach o 17:00 Herr Juarez odpowiedział :
Jestem ostoją wastelandzkiej aktywności! Będę mógł liczyć na pomnik przed ratuszem? :3
0 0
Dnia 04 września 54 roku Po Bombach o 18:44 Pan Talerz odpowiedział :
Możesz wziąć udział w performance z udziałem szubienicy na rynku przed samiutkim ratuszem. Pasuje?
0 0
Dnia 08 września 54 roku Po Bombach o 22:11 Borys odpowiedział :
To kiedy imprezka? Wpadnę z beczułką brackiego.
0 0
Dnia 09 września 54 roku Po Bombach o 7:11 Pan Talerz odpowiedział :
Nie no! Teraz to obowiązkowo wieszamy Juareza w imię przyjaźni austro-węgiersko-winkowej!

Z tego co widzę po rankingu, również w Odrodzonej Monarchii podczas wakacji spadła dosyć drastycznie aktywność. Oby teraz było tylko lepiej.
0 0
Dnia 09 września 54 roku Po Bombach o 22:51 Anton odpowiedział :
Straszna aktywność...
0 0
Dnia 09 września 54 roku Po Bombach o 22:55 Pan Talerz odpowiedział :
Gdybyśmy mierzyli rozwój technologiczny mikronacji, to Pustkowia znajdowałyby się w TOP5.
0 0
Dnia 09 września 54 roku Po Bombach o 22:56 Anton odpowiedział :
I niby kto byłby przed nami?
0 0
Dnia 09 września 54 roku Po Bombach o 23:14 Pan Talerz odpowiedział :
Wszystkie kraje, którym nie wywala błędów na co drugiej podstronie ;) A tak na serio, to do krajów wysokozaawansowanych zaliczam Sarmację, Wandystan, Dreamland, Ciprofloksję i Solardię. Z tych krajów, to jednak Księstwo Sarmacji posiada najnowocześniejszy system (nic dziwnego, cały sztab ludzi z Naczelnej Izby Architektonicznej podobno nad nim pracuje). Jak dla mnie, my zajmujemy miejsce drugie. Pozostałe kraje są zajebiste, ale niektóre z nich dysponują naprawdę wiekowymi systemami (Solardia!) lub nieaktualizowanymi od dawien dawna (Ciprofloksja i Dreamland).
0 0
Dnia 28 października 54 roku Po Bombach o 17:33 Pan Talerz odpowiedział :
Zapomniało mi się na początku miesiąca wrzucić rankingu aktywności mikronacji na forach, dlatego też zanim piździernik się skończy, a zacznie pizdopad, to zamieszczam listę TOP30 za wrzesień.



Dwudzieste miejsce należy do nas. Na pocieszenie, Wandystan wypadł gorzej od nas, ale co to do Harolda, są za kraje Tuyuhun i Muratyka? Coś mnie ominęło? Juarez pewnie ma obywatelstwa w obu, więc jakby wpadł, to mógłby się wiedzą podzielić co to za twory.
0 0
Dnia 29 października 54 roku Po Bombach o 5:42 Borys odpowiedział :
Ciekawe w którym z tych krajów, Maikowski robi za księcia? :)
0 0
Dnia 29 października 54 roku Po Bombach o 9:04 Pan Talerz odpowiedział :
Pod tym jak go wywalili z tronu monderyjskiego, za szerzenie wywrotowych pomysłów, podejrzewam, że będzie próbował osiągnąć stołek Führera w IV Rzeszy jako Juarich von Thorn-Maikowski aby sprostać swym ambicjom xD
0 0
Strona 3 z 12 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera