Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Inkwizycja

S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha

Dnia 28 marca 54 roku Po Bombach o 21:07 Pan Talerz rozpoczął dyskusję pisząc:
Wiedząc że Juarez jest fanem gier z cyklu S.T.A.L.K.E.R. i że groszem nie śmierdzi, chciałem przedstawić mu (ale nie tylko) pewnego moda do Cienia Czarnobyla: S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha

Cytuj
S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha to nieoficjalna fanowska produkcja osadzona w uniwersum popularnego cyklu studia GSC Game World. Projekt bazuje na grze S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla, ale jest całkowicie samodzielny i nie wymaga posiadania tego tytułu.

Celem produkcji jest odtworzenie pierwotnej wersji S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl, takiej jaka pokazywana była na screenach i materiałach video w latach 2002-2004. Oryginalni autorzy po wieloletnim cyklu deweloperskim ostatecznie podjęli decyzję o gruntownym przerobieniu produkcji. Duże zmiany zaszły w mapie świata - niektóre lokacje stały się mniejsze lub uległy znacznemu uproszczeniu, a inne kompletnie usunięto. Gotowa gra okazała się wyśmienitą produkcją, ale wielu fanów zastanawiało się, jak prezentowała się pierwotna wersja i to z myślą o nich powstało Lost Alpha.

Tak jak pierwowzór, gra jest pierwszoosobową strzelanką osadzoną w świecie o otwartej strukturze. Podczas zabawy eksplorujemy mapy, walczymy z licznymi przeciwnikami oraz wykonujemy zlecone zadania. Zabawę wzbogacają elementy RPG, takie jak system ekwipunku, aspekty survivalowe oraz mechanika modyfikowania uzbrojenia. Dodatkową atrakcją jest możliwość handlu bronią, artefaktami i sprzętem.

Gra powstała w oparciu o S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl, ale większość zawartości opracowano od podstaw. Największą atrakcją jest praktycznie zupełnie nowa mapa świata, z autorską fabułą i potężnym zestawem świeżych misji. Ulepszono także silnik fizyczny, poprawiono grafikę, wprowadzono dodatkowe uzbrojenie i frakcję Sin, w skład której wchodzą Mroczni Stalkerzy. Nie zabrakło również nowych typów mutantów. Ponadto poruszanie się po sporych lokacjach ułatwia możliwość pokierowana samochodami.

Grałeś Maikowski?

PS. 20 marca obchodziliśmy dziesięciolecie pojawienia się Cienia Czarnobyla na rynku. Czuję się staro...
0 0

Odpowiedzi (9)

Na dół Strona 1 z 1
Dnia 29 marca 54 roku Po Bombach o 15:09 Herr Juarez odpowiedział :
Jeśli pewnego dnia pójdę na dłuższy uralub to wiedz, że znalazłem to cudeńko! Swoją drogą jakieś 7-8 lat temu pierwszy raz ujrzałem okładkę S.T.A.L.K.E.R.a w szafie z klamotami Herr von Maikowskiego Seniora. :D
0 0
Dnia 29 marca 54 roku Po Bombach o 15:47 Pan Talerz odpowiedział :
Stary Cię w niej zamykał? Znaczy, tej szafie?
0 0
Dnia 29 marca 54 roku Po Bombach o 23:09 Herr Juarez odpowiedział :
Stary to jest Twój penis. Powinien robić za artefakt na Wastelandzie.
0 0
Dnia 30 marca 54 roku Po Bombach o 11:41 Pan Talerz odpowiedział :
W testamencie wyraźnie zaznaczę żeby po mojej śmierci mój penis przewieziono do Muzeum Fallusów w wandejskim Juarezie? :D
0 0
Dnia 30 marca 54 roku Po Bombach o 18:40 Herr Juarez odpowiedział :
Zapewne zajmie zaszczytne miejsce zaraz obok zakonserwowanych jajec Herr Radetzkego. :D
0 0
Dnia 30 marca 54 roku Po Bombach o 19:23 Pan Talerz odpowiedział :
Najprawdziwsze artefakty z winkowej Zony ^^

Aż sobie (dwa) S.T.A.L.K.E.R.'y zainstalowałem i się teraz zastanawiam czy pograć w nie, czy może w Metro 2033/Last Light... A może właśnie w Lost Alphę?
0 0
Dnia 30 marca 54 roku Po Bombach o 23:10 Herr Juarez odpowiedział :
Jak postawisz Metro albo Lasta Nighta wyżej od S.T.A.L.K.E.R.-a to ja na stałe wracam do Złotego Grodu... A po Lost Alphę wybiorę się w weekend. Mam nadzieję, że War Boyz ostro zachleją i nie będą przeczesywać tych zapadlin wokół Perły kiedy ja zacznę popylać po Wastelandzie w poszukiwaniu mojego szczęścia! :D
0 0
Dnia 31 marca 54 roku Po Bombach o 14:05 Pan Talerz odpowiedział :
Wybrałem Lost Alphę. Imersję psuje trochę fakt że jest anglojęzyczny dubbing. No i dropy animacji. Polecam w każdym bądź razie!
0 0
Dnia 05 kwietnia 54 roku Po Bombach o 21:30 Pan Talerz odpowiedział :
A teraz coś, co sprawi że Juarez się rozpłynie... JEDEN GOŚĆ tworzy remake pierwszej części S.T.A.L.K.E.R.'a na CryEngine. Oto S.T.A.L.K.E.R.: Noises of the Zone


Robi wrażenie?
0 0
Strona 1 z 1 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera